Jump to content
Dogomania

Żory sunia Szczotka już w domu!!!


anilla

Recommended Posts

  • Replies 421
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A ja się już tak cieszyłam - za szybko:-( Dziewczyny, czy możecie mi powiedzieć, gdzie Szczoteczka wcześniej mieszkała? (mieszkanie czy dom z ogrodem?) I dlaczego właściciel ją oddał?
Przyznam się, że chyba mam obsesję na punkcie tego Słoneczka;) Przyznam się też, że mieszkam bardzo blisko azylu i strasznie mnie korci, żeby tam iść, zobaczyć ją chociaż, ale boję się, że wtedy już bez niej nie wyjdę i będziemy zmuszone zamieszkać gdzieś pod mostem:-(

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]AmanitaA ja się już tak cieszyłam - za szybko:-( Dziewczyny, czy możecie mi powiedzieć, gdzie Szczoteczka wcześniej mieszkała? (mieszkanie czy dom z ogrodem?) I dlaczego właściciel ją oddał?
Przyznam się, że chyba mam obsesję na punkcie tego Słoneczka;-) Przyznam się też, że mieszkam bardzo blisko azylu i strasznie mnie korci, żeby tam iść, zobaczyć ją chociaż, ale boję się, że wtedy już bez niej nie wyjdę i będziemy zmuszone zamieszkać gdzieś pod mostem:-([/QUOTE]
Z tego co wiem wlasciciel nic nie mowil,zaplacil za zrezczenie sie psa i odszedl.Suni było dobrze w domku ,dlatego tak bardzo przezywa i nie rozumie tej sytuacji w jakiej sie znalazla.
Hm wiesz co mam namiot ,jedzonko ugotujemy ale Szczotka bedzie miala pancie ,pod mostem bo pod mostem ale bedzie miala do kogo sie przytulic.

Link to comment
Share on other sites

O rany, wytłumaczcie Szczotce jak zachowuje się dama. To wielka szansa.
I mam nadzieje, bo z emaili Pani które ze mną wczesniej wymieniała wynika, że ma pojęcie o behawioryxmie i wzajemnych relacjach. Najlepiej aby poznały się na zewnątrz i razem weszły do domku.
Trzymam paluchy.

Link to comment
Share on other sites

Tak, tak, tak - to szalenie ważne, żeby psów nie zapoznawać ze sobą na terytorium któregoś z nich! Dlatego należy z obiema pannami wybrać się na krótki spacerek i zobaczyć, jak Szczotka reaguje. Dziewczyny, błagam na kolanach, a nawet leżąc przed Wami plackiem, sprawdźcie to i może uda się Szczotce dać dom!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anilla'][IMG]http://azylzory.cba.pl/index_pliki/image3181.jpg[/IMG]
Sunia ma około 4 lat, trafiła do azylu oddana przez właściciela :mad: . Pilnie szukamy dla niej domu - gdyż najprawdopodobniej w przyszły wtorek zwierzaki zostaną wywiezione do schroniska w Mysłowicach - a tam... sami już wiecie jak będzie :([/quote]


a gdzie zdjęcie!!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...