Jump to content
Dogomania

2xCACIB Bratysława - 15-16.05.2010


aga616

Recommended Posts

  • Replies 107
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

My też jedziemy, dwa psy i ja, jak coś mogę kogoś zabrać. My nocujemy w Zlate Pesky ;) My równiez mielismy problem ze zgloszeniem, ba znajomi ze Słowacji mi je wysyłali, potem jeszcze znajoma z Budapesztu, a i ja sie dobijalam meilowo, bo telefonow nie odbierali, a wszystko robilismy kawal czasu temu. Juz oplaceni itd. i dopiero wczoraj sie pojawilam na liscie,w iec sie nei przejmujcie ;)
Co do parkingu, jest wieeelki, ale i poza expo mozna zaparkowac i nie trzeba placic. Ogolnie fajne miejsce, dobre jedzonko no i najczesciej jednak malo osob, bo i nagrody nie sa powalajace (najczesciej max puchar, bez niczego dla psiaka, a przeciez to on jak cos wygral, nie my). Warto tez przejść się po Bra, bo to naprawdę interesujące miasto.
Jak coś służymy pomocą, bo my tam jesteśmy stałymi bywalcami, choćby z racji posiadanej rasy ;)

Link to comment
Share on other sites

Na bieżaco są aktualizowane tylko listy wystawców,a nie stawki psów.
Ja mam zgłoszonego psa w klasie pośredniej, a w mojej rasie do tej pory mnie ma żadnego psa w tej klasie.

Pisałem w tej sprawie do organizatorów , napisali mi że wszystko jest w porządku. Jak dla mnie to nie całkiem

Link to comment
Share on other sites

My już jesteśmy na liście :) Pies również uaktualniony w wykazie :) JEDZIEMY :) Shaluka , dzieki za info , ja co prawda byłam w Bratysławie na Światówce, ale czasu nie było na zwiedzanie, no i ciemno i nie fajnie :(
Teraz musi sie udac:) mam zamiar zobaczyć ten piękny Zamek :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

A mnie ręce opadły :-(
wysłałam zgłoszenie 30.03 zaznaczając że zapłacę na wystawie i cisza, nie potwierdzili. W tym samym czasie koleżance odpisali, że nie można płacić na wystawie.
Sprawdziłam listę 06.04 i nie było mnie, potem sprawidziłam listę po 17.04 i też mnie nie było, kolega dzwonił i powiedzieli, że nie można płacić na wystawie więc olałam sprawę. W międzyczasie przełożyli częstochowskie wystawy na termin Bratyslavy i nawet się ucieszyłam, że mnie nie przyjęli....i dziś coś mnie tknęło, żeby sprawdzić listy wystawców...i jestem :mad:
No i co teraz ???? Napisałam im maila, żeby mnie wycofali, ciekawe tylko z jakim skutkiem. Z częstochowskiej wystawy mogłam się wycofać do 30.04. czyli też jestem uziemiona :(

No jak można robić taki bałagan !!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Shetanka']Dzięki :D

Przyszło potwierdzenie ale bez numerka... nie mogę się połapać na tym potwierdzeniu ;( nie pisze, że mam coś dopłacić, więc chyba tylko iść z tym i potwierdzeniem wpłaty do sekretariatu odebrać numerek?[/QUOTE]

Potwierdzenie masz zapewne w formie tabelki z różnorakimi literkami. Na odwrocie masz legendę, która wyjaśnia, co dana kolumna z daną literką oznacza. Co do numerków, to na Słowacji numerki są wydawane w ringu lub jeśli nie w ringu, to w kasie po zapłacie lub po okazaniu dowodu wpłaty (można sobie kondycję wyrobić latając z ringu do kasy :lol: ) ;)

Link to comment
Share on other sites

No tak mam legendę ale nic z niej nie da się wywnioskować, nie pisze że nie zapłacone czy coś tylko "exhibition fee" i "discount" i tyle...
I oni w ogóle nie przysyłają numerków pocztą? o_O dobrze, że jedziemy dzień wcześniej to będziemy od rana czatować przy sekretariacie XDD

Link to comment
Share on other sites

lista zgłoszonych (właścicieli ;) )
sobota: [url]http://www.skj.sk/html/ZozMajitsPoctomPsovs.DOC[/url]
niedziela: [url]http://www.skj.sk/html/ZozMajitsPoctomPsovn.DOC[/url]

Była wcześniej stawka ilościowa ale teraz nie mogę znaleźć..
Słuchajcie, a czy wszyscy macie już zgłoszeniówki?? Do mnie jeszcze nie dotarła :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Shetanka']No tak mam legendę ale nic z niej nie da się wywnioskować, nie pisze że nie zapłacone czy coś tylko "exhibition fee" i "discount" i tyle...
I oni w ogóle nie przysyłają numerków pocztą? o_O dobrze, że jedziemy dzień wcześniej to będziemy od rana czatować przy sekretariacie XDD[/QUOTE]
Slowacy nigdy nie przsylaja numerkow poczta. Jak masz wszystko zaplacone i ok, to numerek bedzie na ringu twoim, jak masz niezaplacone to bedzie w sekretariacie.

A ja mam wlasnie pytanie o to potwierdzenie. Bo kompletnie go nie moge rozszyfrowac. W ogole u mnie nie ma literek A, D, E, F. Czy to znaczy, ze moja zaplata do nich nie dotarla? Mam tylko w J, ze zaplata w 1 terminie w L mam jakies 38 (?) i w drugim dniu w M 5? Sama nie wiem. Pisac do nich z prosba o wyjasnienie czy tak jest ok?


Mam nadzieje, ze podadza plan sedziowania :|



[B]Athena[/B] - legenda:
A total amount of fees
D payment in advance
E payment left
F currency core EUR
G dog's enlistment number
H dog's name
I sex
J the payment 1=due to the 1st entry close 2=due to the 2nd entry close
K class: A=baby C=honor D=puppy M=junior N=intermediate O=open P=working S=champion V=veteran
L the exhibition fee
M discount
N registration for best couple
O registration for child and dog
P registration for junior handling
R show date
Q registration for breeders' group
S breed's number
T breed

Link to comment
Share on other sites

[quote name='piotrjan']Dziwne , ale podali ! Może to wynik akcji na FB dotyczącej opłat za ich wystawy .[/QUOTE]
prawie jak mowisz-masz... jakiej akcji? bo ja nie FB-kowa ;)


hmm. zwiekszyla mi sie konkurencja od czasu kiedy zniknely stawki ze strony :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...