Jump to content
Dogomania

2xCACIB Bratysława - 15-16.05.2010


aga616

Recommended Posts

Są już szczegółowe informacje na temat tej wystawy:

[URL]http://www.skj.sk/2010/spring_entryform1.pdf[/URL]

[URL]http://www.skj.sk/2010/spring_propozicie.pdf[/URL]

[URL]http://www.skj.sk/2010/spring_rozhodcovia.pdf[/URL]

Mam ją w planach, bo atrakcyjna -2x CACIB, nominacja na CRUFTSA + puchar Europy Środkowo-Wschodniej:cool3:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ja bym bardzo chetnie na to pojechala z wyzej wymienionych powodow :D

ale zanim zglosze:
[B][COLOR=Red]czy ktos, kto sie wybiera moglby zabrac jedna osobe + jednego malego psa (Australian Silky Terrier) z Krakowa lub Katowic (wyjazd na oba dni)?[/COLOR][/B]

bardzo prosze o odpowiedzi ludzi pewnych na 100%, ze pojada, bo od transportu uzalezniam zgloszenie psa (niestety moj transport bedzie sie wtedy wloczyl po zjazdach jakichs :roll:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='shadow9']My też może bedziemy ;). Póki co bardzo intensywnie myśle nad tą wystawą ;).[/QUOTE]
a znalazlo by sie u Was miejsce dla jednej osoby i malego psa? (bo widze, ze z Krakowa jestescie)
oczywiscie dokladam sie do paliwa (zapomnialam o tym napisac w poscie wyzej :oops:)

Link to comment
Share on other sites

Vystavovanie národných plemien členských štátov Stredo-východoeurópskej sekcie (Slovensko, Poľsko, Česká republika, Rakúsko, Maďarsko, Slovinsko, Chorvátsko, Rumunsko, Srbsko, Čierna hora, Bulharsko) je 16. 5.2010 na CCE bez poplatku.

The exhibitors with national breeds of the member states of Central-East European Union (Slovakia, Poland, Czech Republic, Austria, Hungary, Slovenia, Croatia, Romania, Serbia, Montenegro, Bulgaria) can take part in the Central-East European Dog Show 16. 5.2010 free of charge.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Różyczka']Vystavovanie národných plemien členských štátov Stredo-východoeurópskej sekcie (Slovensko, Poľsko, Česká republika, Rakúsko, Maďarsko, Slovinsko, Chorvátsko, Rumunsko, Srbsko, Čierna hora, Bulharsko) je 16. 5.2010 na CCE bez poplatku.

The exhibitors with national breeds of the member states of Central-East European Union (Slovakia, Poland, Czech Republic, Austria, Hungary, Slovenia, Croatia, Romania, Serbia, Montenegro, Bulgaria) can take part in the Central-East European Dog Show 16. 5.2010 free of charge.[/QUOTE]

Akurat nie o to mi chodziło, ale już uzupełnili wpis odnośnie promocji cenowej z voucherem ze Światówki i ta obniżka jest tylko dla Słowaków.

[quote name='Darianna']Żeby mieć taką płatność jak w pierwszym terminie to trzeba się w tym terminie zglosić i zapłacić czy tylko zgłosić?[/QUOTE]

Dokładnie i dość skrupulatni w tym są :-).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='FredziaFredzia']Maturę mam w tym terminie...[/QUOTE]

Ja nie mam matury w tym terminie, ale też się nad tymi wystawami zastanawiam...
Tym bardziej, że nadal nie dostałem zwrotu za wycofanie zgłoszenia na ubiegłoroczna światówkę...

Link to comment
Share on other sites

Jadę do Bratysławy na obydwie wystawy 15 i 16 maja z okolic Lublina.Mam wolne miejsce w samochodzie dla 1 osoby z 1 lub dwoma małymi psami lub z 1 średniej wielkości,szczegóły do uzgodnienia.Mogę również zabrać współpasażera gdzies na trasie. tel.665 226 221 - najlepiej do 14-tej , e-mail [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

[quote name='Shetanka']wysłane zgłoszenie + kopia rodowodu + dowód wpłaty na mail [email][email protected][/email] - mam nadzieję, że wszystko dobrze zrobiłam.[/QUOTE]
Jasne, że tak, ale mogą CI odpisać, że masz wysłać pocztą ;)

[FONT=Arial][SIZE=2]thank you for your e-mail. We would like to ask you kindly for sending us the original of entry form together with the other enclosures via Post, because we do not accept e-mail entry forms. Thank you in advance. Best regards,[/SIZE][/FONT]

[FONT=Arial][SIZE=2]Hana Matova
[/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=2]SKJ[/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...