Jump to content
Dogomania

Dog! Feniks. Zostaje u Joaaa !!!


Norbitka

Recommended Posts

  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

A mnie wpadł do głowy taki pomysł - może głupi... nie wiem. Wiem, ze są ludzie zajmujący się szkoleniami psa np. u siebie - zostawia się psa na jakiś okres czasu u takiej osoby i ona go szkoli. Moze to byłby ratunek dla niego - znaleźc taką osobę i zostawic u niej psa na szkolenie indywidualne?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Łajka']Andzia69 pewnie to byłby dobry pomysł ,tylko o ile wiem, indywidualne zajęcia dużo kosztują , plus koszty pobytu psa . Jak to sfinansować?[/quote]

Trzeba się najpierw dowiedzieć jakie to koszta a potem pomyślimy jak to uzbierać;) Moze doddy by kogoś takiego poleciła?

Link to comment
Share on other sites

Do Alteri było juz pisane w sprawie boksera z Częstochowy
i powiedzieli, ze nie mają warunków żeby pomóc.
Ja podtrzymuję moją propozycję pracy z nim ale w okolicach
Ursynowa, bo nie mam samochodu. Czy nie znacie tutaj żadnego hotelu?
Albo może ktoś tu mieszka w domu i mógłby wziąść go do kojca?
Drugie co mi przychodzi do głowy, to może zapytać Doddy i Lavinię.
Tylko nie wiem czy one mają warunki na odosobnienie tego psa.
A z kasą będziemy się zrzucać, w końcu jest nas dużo!
Najpierw znajdźmy miejsce a potem będziemy się martwić transportem.

Link to comment
Share on other sites

Przeprowadziłam kilka rozmów tel na temat możliwości umieszczenia doga (słuchajcie, może dajmy Mu jakieś imię ) na SGGW .Kiedyś moja siostra zrobiła to jakimś cudem z innym psem ,więc idę tym śladem -jutro będzie odpowiedż Na ten sam temat rozmawiałam z p Beatą z "adopcji dogów" Ona też ma się zorientować ,co da się w tej sprawie zrobić P Beata mówiła o jakiejś paście(skutecznym środku uspokajającym) -to nowa nadzieja ,czy uzasadniona okaże się jutro trzymajcie się!!! :bye:

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem czemu miejsce do pisania pokazuje mi sie na gorze :(
A wracajac do tematu doga z Sochaczewa. Jak wiecie, pies jest bardzo nieufny czy wrecz agresywny. Poniewaz pomysl z buda upadl, kojce maja wymiary 1x2, to mozemy zrobic dwie rzeczy, albo zapomniec o psie albo go zabrac stamtad.
Tu przerwe... musze zobaczyc, czy uda mi sie dodac ten list :) Wybaczcie, ale ucze sie :)

Link to comment
Share on other sites

Ja ze swojej strony moge zrobic tyle: moge w sobote pojechac po psa, wezme paste uspokajajaca i kolezanke Age i postaramy sie go wyciagnac. Wy Drogie Kolezanki, powiedzcie mi tylko, gdzie go zawiesc? Ja nie mam kojca ani nawet jednej chetnej osoby, ktora by sie nim zajela. Czy macie jakies pomysly?? Licze bardzo na "burze mozgow ", moze wspolnie cos wymyslimy??

Link to comment
Share on other sites

Cześć Dogini! :lol:
Tu jedna z wielbicielek dogów od czasu do czasu podsyłająca
Wam maile na stronkę.
Pomysłów trochę jest, musisz poczytać wątek.
Jezeli Łajce uda się załątwic SGGW, to ja mogę z Toba pojechać
w sobotę żeby go zabrać.
Ale poczekajmy na Łajkę.

Link to comment
Share on other sites

Witamy Cię Dogini !!!:bye:-to ja Ania Z tego co piszesz ,rozumiem że nie znalazła się osoba ,która znałaby dr. Garncarz ?
Dzisiaj znajoma m siostry ma rozmawiać o psie, mam nadziję że w ogóle są miejsca ,bo reszta zależy od szcęśliwego zbiegu okoliczności i przychylności kierownictwa no i od funduszy Jak tylko będę coś wiedziała, zaraz się odezwę


co myślicie o nadaniu dogowi imienia?
[B][COLOR=Red][/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

Ja ją znam przez trzecie osoby i telefonicznie.
Zaraz zadzwonię do niej.
Miałam do czynienia z różnymi trudnymi psami,
zajmuję się trudnymi psami,behawiorem, oczywiście każdy przypadek
jest inny, muszę go zobaczyc i wtedy pomyslę.
Mam nadzieje, że uda mi sie mu pomóc ale oczywiście
nie daje żadnych gwarancji.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...