Jump to content
Dogomania

Dog! Feniks. Zostaje u Joaaa !!!


Norbitka

Recommended Posts

Znalazłam na Molosach a że kocham dogi postanowiłam tu przekleić. Piekny biedny chudy!!!! pies szuka domu
[B]Dostałam maila od koleżanki z informacją, ze w sochaczewskim schronisku Azorek znajduje się młody dog niemiecki, lub jego mix. Trudno powiedzieć, bo pies jest bardzo nieufny, przerażony i właściwie nie wychodzi z budy.
Jest to samiec,, nie potrafi chodzić na smyczy, albo jest zbyt przestraszony, zeby dać się na niej prowadzić.
W każdym razie sprawa pilna !

Kontakt do Magdy wolontariuszki i autorki zdjęć:
0-507920043, [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/B]
[B][COLOR=Magenta]Pies żyje w boksie 1*2m nie wychodzi z ciasnej budy nawet pościelić mu sie nie da slomy gdyż jest agresywny[/COLOR][/B]

Link do tematu [URL="http://www.forum.molosy.pl/showthread.php?t=4182"]http://www.forum.molosy.pl/showthread.php?t=4182[/URL]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='gagucia']to nie ten pies ten ma na zdjeciu jedna biala tylna skarpetke a suczka ma dwie..z tego co widze, moze sie myle[/quote] Fakt gratuluje spostrzegawczosci :) sama juz nie wiem czy to ten sam czy inny pies. Ten w schronie wyglada bardziej "dogowo" z mordki

Link to comment
Share on other sites

ja tez tak najpierw pomyślałam ale suczka na zdjęcie ma prawą łapę pokazaną lewym bokiem i widać, że ma na tej łapie też część ciemną.
Pies pokazuje prawa łapę prawą stroną i widać, ze lewą stronę ma białą.

Ale nie bęe się upierać, poza tym , że są b.b.b.b.b.b.podobne.
Czy możecie sprawdzić?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='joaaa']ja tez tak najpierw pomyślałam ale suczka na zdjęcie ma prawą łapę pokazaną lewym bokiem i widać, że ma na tej łapie też część ciemną.
Pies pokazuje prawa łapę prawą stroną i widać, ze lewą stronę ma białą.

Ale nie bęe się upierać, poza tym , że są b.b.b.b.b.b.podobne.
Czy możecie sprawdzić?[/quote]


moze i tak.
wydaje mi sie ze prawa lapka suczki ma jasne poduszeczki bo ma stzalke po wewnetrznej stroni enogi.
a dog ma wyraznie czarne poduszki...

sama nie wiem

podbijam;]

Link to comment
Share on other sites

[B]NOrbitka[/B] - ta wolontariuszka z Sochaczewa to jest [B]Marka[/B] z naszego forum. Obecnie jedzie do domu bo widziałyśmy sie właśnie na SGGW.
Ten dog ze schroniska rzeczywiście wygląda jak ta suka ze zdjęcia na republice. Ja go widziałam w Sochaczewie dwa razy i zawsze wcisniętego w budę. Tylko pracownik schroniska mówił, że to pies i nie za bardzo ufny....

Link to comment
Share on other sites

Dzwoniłam właśnie do schroniska dopytać o płeć tego psa - pracownik twierdzi, że to na 100% jest pies-samiec (ale wygląda na to, że z tego samego miotu co ta sunia na zdjęciu - nie wierzę, żeby to był przypadek - dwa tak samo skundlone dogi z identycznymi łatami).

On ponoć wychodzi już z tej budy, ale oswaja się bardzo powoli. Ciągle jeszcze warczy jak próbuje się do niego podejść.

Link to comment
Share on other sites

Joaaa - niech zgadnę: ktoś nie dopilnował swojej dożycy i zamiast zrobić sterylkę aborcyjną lub po urodzeniu uśpić szczenięta zostawiając matce jedno - porozdawał psiaki byle komu - i tym samym pomnożył tragedię bezpańskich psów w Polsce - to przecież taki nasz swojski, polski standard...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...