Jump to content
Dogomania

Lhasa apso (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


Dzidtka_Gl

Recommended Posts

  • Replies 5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='bognik']Artykuł z Rzeszowa (,,Super Nowości''), gdzie załapały się lhasaki na ringu:
[URL]http://images30.fotosik.pl/157/a6858538dcfcd7c8.jpg[/URL]

Trochę fotek z BOG IX, gdzie widać Codik'a:
[URL]http://picasaweb.google.pl/karmazynowyb/IMIEDZYNARODOWARzeszW08SOBOTANIEDZIELA[/URL]

Pozdrawiam![/quote]

Dziękuje za link do tych fotek, sporo tam jest zdięć Codika :loveu::lol:

Ten linkt, gdzie jest ten wycinek gazety, to tam na fotce jest porównanie o CACIBa i Nas już tam nie ma, bo już jesteśmy przy tabliczce ;)

Link to comment
Share on other sites

No prosze...
I Gosia dorzuciła parę ślicznych fot :)

....

Ja po raz kolejny przed chwilą obejrzałem ten filmik...
Jak mozna sie dowiedziec imie tego brązowego psiaka z jasnymi łapkami z tego filmu? Dobrze go widac tylko przez chwilkę.

Ja może jutro poszukam jakiegoś "szczesliwego psiaka" i też wrzucę :)

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=black]Chyba masz rację Małgorzato, wygląda zupełnie jak cała jedna linia z Khelang-Kyi. Dzięki serdeczne, sam był chyba bardzo długo szukał.[/COLOR]
[COLOR=black]A bo mi się chyba takie brązołki ostatnio najbardziej podobają.[/COLOR]

[COLOR=black]Jak będę miał trochę wolnych chwil pośledzę sobię pedigree tej linii. U Niemców też trochę takich brązołków się pojawia. jeszcze nie dotarłem do tego skąd...[/COLOR]

[COLOR=black]A obiecaną fotkę dokleję tu jeszcze dziś. [/COLOR]

[COLOR=black]Ale się umordowałem z kąpaniem i czesaniem Liczusia. Coraz bardziej mi się buntuje (hmmm - jakiś okres buntu młodzieńczego, czy jak?)...[/COLOR]
[COLOR=black]W każdym razie pachnie teraz jak kokosanka ;)[/COLOR]

[URL="http://lhasa-apso.bloog.pl"][IMG]http://pu.i.wp.pl/?k=MTI4MzMwNzgsNjE3NjEy&f=Kwadracik.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nefesza']Gosiu, to u Ciebie jest SNIEG???[/quote]

Taaaaa właśnie troszke napadało :D Ale fotki były robione oczywiście w okolicy Sylwestra :lol:

[quote name='Lhapsot'][COLOR=black]Chyba masz rację Małgorzato, wygląda zupełnie jak cała jedna linia z Khelang-Kyi. Dzięki serdeczne, sam był chyba bardzo długo szukał.[/COLOR]
[/quote]

Cała przyjemność po mojej stronie ;)

Link to comment
Share on other sites

Mieszkając w Zakopanem miałam wrażenie, że rzeczywiście lhasa apso czują się znakomicie. Ostre powietrze, śnieżne zimy, dużo slońca powodowały, że pomimo mrozu bardzo chętnie przesiadywały na ogrodzie. Ale lubiły słoneczko. Gorzej było jak zaczynało robić się nieco cieplej i przychodziły do domu oklejone śnieżnymi kulami. Sposób ich chodzenia z tymi kulami wyglądał dziwacznie - łapy szeroko rozstawione a krok nieco marynarski.
Ciekawie też poruszały się gdy śnieg osiągał pół metra wysokości. Nie wiadomo było czy to psy czy zające. Powyżej tej wysokości niestety chodziły już tylko wykopanymi ścieżkami-tunelami.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nefesza']Gosiu, to u Ciebie jest SNIEG???[/quote]

U mnie niestety ale rano spadł a około południa była wręcz zamieć śnieżna i idzie okropne zimno brr [SIZE=1]( ten śnieg to pewnie dlatego ze wybieram sie na wystawę ):evil_lol:[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Wcześnie w nocy dotarło na poludnie. Jest bieluchno, choć pokrywa sniezna ma zaledwie ze dwa centymetry... Liczuś juz brykał w śniegu o 6 rano. Miło patrzeć na ta radość. Ja też uwielbiam patrzeć jak Lee Chi "zajączkuje". Czase "zajączkuje" nawet ot tak po prostu - z radości. A co do mroźnego klimatu - ulybionym miejscem w domu mojego smyka jest podloga pod samym balkonem (tam najchłodniej). Futerko najwyraźniej mu przeszkadza w ciepłym mieszkaniu - ciągle szuka miejsca ochłody.
A tak trochę z innego wątku - bedzie jakas wystawa gzieś tu, na śląsku, czy w wszystko gdzieś po Polsce rozsiane?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...