Jump to content
Dogomania

Lhasa apso (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


Dzidtka_Gl

Recommended Posts

[B][SIZE=5][COLOR=red]Dzidtka GRATULACJE za Warszawe!!!!!!!!!!!!!!!!!![/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=5][COLOR=red]wspanialy lasak!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=5][COLOR=red]idziecie jak burza normalnie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/COLOR][/SIZE][/B]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='orsini'][B][SIZE=5][COLOR=red]Dzidtka GRATULACJE za Warszawe!!!!!!!!!!!!!!!!!![/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=5][COLOR=red]wspanialy lasak!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=5][COLOR=red]idziecie jak burza normalnie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/COLOR][/SIZE][/B][/quote]
[SIZE=5][COLOR=blue][B]Wlasnie, BRAWO, BRAWO i jeszcze raz BRAWO, SLICZNA dziewczynka!!!!!!!!!!!!!!!!![/B][/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dzidtka']Orsini bo ta Twoja ringówka szczęśliwa jest, przepraszam że Ci ją ukradłam :) :siara: oddam, oddam tylko sie przypomnij :diabloti:[/quote]
o qrde rzeczywiscie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nefesza']Za to jest moja :multi: i to na 3 z 4 :lol: i SUUUPER powychodzila :)
Zdjecia nie moje, nie obrabiane, nie wybierane..... hehehe, jak nie ma wiatru i deszczyku (jak w Radomiu) to widac, jakiego mam fajnego psiaka :loveu:[/quote]
a wiec to był Twój mały uparcioszek który nie chciał chodzić ;) i tak dobrze wypadła :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dzidtka']nie łiii a phiii, normalka :))) :P
a tak serio dziękuję :) gdzie byłaś kiedy Cie nie było :)[/quote]
a prosze prosze nalezy sie :cool3:
a gdzie bylam? no w Poznaniu, ale przez miesiac nie mialam netu... dziekiTPSA:mad: ale juz wrócilam:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dzidtka']wiesz co znów zmieniam miejsce zamieszkania wiec nie wiem czy dojdzie :) tym razem dom i duuuuzo miejsca na nowe psiaki :)[/quote]
wies, w sumie myslalam ze dam ci ja na wystawe w .... sierpniu:cool3: nawet nie chodzi o oszczednosc:shake: ale o to ze moglabys poczekac do 6 tygodni az by doszlo:lol: z tego co czytalam:razz:. A kupie Ci i dam na wystawie:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sylv']Uparciuszek był mój, ja ostatnio mam "farta" do grzecznych wystepów:evil_lol: .[/quote] Każdy kto zna dobrze lhasa wie, że czasami mają humorki :jumpie:...najważniejsze, że sędzia docenił jej walory...oby tak dalej:klacz::klacz::klacz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dzidtka']Dodi i Pearl na finałąch :)

[IMG]http://img151.imageshack.us/img151/5005/13ou3.jpg[/IMG]

[IMG]http://img206.imageshack.us/img206/8454/29am1.jpg[/IMG][/quote]dzidka Pearl sper wyglada z twoja dziewczynka;):loveu:lubie oglądac hadlerstwo Pearl.gratulacji!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...