Jump to content
Dogomania

Lhasa apso (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


Dzidtka_Gl

Recommended Posts

  • Replies 5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

szkoda, że w Wawie lhasa też sędziuje p.Junikiewicz, gdyby był ktos inny miałabym sznase na skończenie Mł.Ch.Pl. a tak od p.Junikiewicz mam już Zw.Mł. :( no ale jeszcze Versaczka się wystawia
co do wieczora w Olsztynie....oj no to nie moja wina, że jestem rozchwytywana :) ale nikogo nie olałam a juz na pewno nie Was ;)

Link to comment
Share on other sites

Poniewaz w Olsztynie bylismy tylko goscinnie, miałam więc troszkę czasu na fotografowanie, wstawiam więc kilka fotek lhasaczków

Olsztyn
s. M. Świętoń
PSY
kl.mł.
I bez Zw.Mł. LAPIS Azurowa Amhara
[IMG]http://img218.imageshack.us/img218/5091/p1140584l0oh.jpg[/IMG]

kl. otw.
I CWC, NPwR AKIS Śnieżny Lew
[IMG]http://img66.imageshack.us/img66/2981/p1140606akis6bi.jpg[/IMG]

II AVATAR Rawipon
[IMG]http://img55.imageshack.us/img55/570/p1140618avatar8rd.jpg[/IMG]

porównanie psów

[IMG]http://img66.imageshack.us/img66/7043/p1140619por2fr.jpg[/IMG]


SUKI

kl.mł.
[B]Zw.Mł., Naj.Junior i Zw. Rasy moja DODInka :smile:[/B] (tutaj przeniosłam wyniki, ale nie mam katalogu i nie pamiętam jak nazywała się ta suczka, przepraszam)

[B][IMG]http://img66.imageshack.us/img66/1176/p1140623d4ji.jpg[/IMG][/B]


kl.otw.
I AVENA Rawipon
[IMG]http://img282.imageshack.us/img282/6505/p1140630awena0um.jpg[/IMG]

II AURA Rawipon

[IMG]http://img282.imageshack.us/img282/6416/p1140634aura2hh.jpg[/IMG]



Serdeczne gratulacje dla Zwycięz:klacz: ców

Link to comment
Share on other sites

dzięki za fotki, czy mogłabyś mi przesłac zdjęcia Dodi i Aveny ??? i czy wyrazisz zgode na umieszczenie ich na mojej stronie, na stronie hodowczyni Dodi i Aury i na moim forum ???

ja dopiero teraz sobie Ciebie skojarzyłam z twarzą :) no chyba, że się myle, czy to Tobie dałam pewne różowe ramiaczko ? ;)

Link to comment
Share on other sites

Bardzo ładna foteczka.
Ja nie zdążyłam na ring na zdjęcie z pucharkiem, bo się zagadałam z Finkami.

Mozesz sobie wykorzystać moje fotki, nie sa najlepsze ale są. Najprawdopodobniej w Warszawie tez będę na luzie, więc pewnie też porobię:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='batiskaj']Bardzo ładna foteczka.
Ja nie zdążyłam na ring na zdjęcie z pucharkiem, bo się zagadałam z Finkami.

Mozesz sobie wykorzystać moje fotki, nie sa najlepsze ale są. Najprawdopodobniej w Warszawie tez będę na luzie, więc pewnie też porobię:lol:[/quote]

to zapraszam na ring 21
shih tzu o 10:00:lol:

Link to comment
Share on other sites

stawka na Wawe
s. E.Junikiewicz
PSY
kl. młodzieży
LAPIS Azurowa Amhara FCI
MUNDSHAKE CARMEL Mały Budda
URANOS Dar Tibetu
kl. otwarta
TRIPLE CHOC BROWNIE Azurowa Amhara
SUKI
kl. szczeniąt
GWEN STAFANI Lhamco Laco
kl. młodzieży
BRIDGET JONES Z CZAŃCA Rawipon
kl. pośrednia
Very Versace's AMERICAN BEAUTY
LIKO Azurowa Amhara
kl. otwarta
LIMOR Azurowa Amhara
kl. championów
BONA Śnieżny Lew

Link to comment
Share on other sites

kolejne lhasa apso są na allegro :(
tym razem nawet rodowodowe ale w cenie peta lub nierodowodowego yorka (jedne za 1000zł drugie za 1200zł) :(
to smutne, po co ludzie kryją kiedy nie mają chętnych ??? i dają na aukcje internetowe... za granicą to zabronione (handel żywymi zwierzętami na aukcjach internetowych)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dzidtka']kolejne lhasa apso są na allegro :(
tym razem nawet rodowodowe ale w cenie peta lub nierodowodowego yorka (jedne za 1000zł drugie za 1200zł) :(
to smutne, po co ludzie kryją kiedy nie mają chętnych ??? i dają na aukcje internetowe... za granicą to zabronione (handel żywymi zwierzętami na aukcjach internetowych)[/quote]

Witam
Ja nie uważam że zrobiłam coś złego. Nawet najlepsze hodowle dają ogłoszenia na allegro. A poza tym kryłam Pati tylko dlatego ze konczy teraz 4 lata. Teraz sa wakacje i ciężko sprzedać szczeniaka . Niestety taka prawda. A to za ile ja je sprzedaje to juz moja sprawa. Jak bede chciała to dam je za darmo. Moja hodowla nie robi szczeniąt na ilość tak jak inne. A poza tym mysle, danie ogłoszenia to nic złego niż załatwianie sobie i komuś wygranych na wystawach tak jak to robią inni

Link to comment
Share on other sites

jakie najlepsze hodowle dają ogłoszenia na allegro? prosze o przykład... najlepsze hodowle mają zamówione szczenięta przed narodzeniem

inne hodowle też krytykowano za zaniżanie ceny ale jak dotyczy to Ciebie to już źle... oczywiście, że mozesz je rozdac za darmo albo za 1 zł w promocji ale szkodzisz rasie (na ten temat juz było)

owszem w wakacje ciężko sprzedać szczenieta ale przeciez przed kryciem wiadomo kiedy one sie urodzą

załatwianie wygranych sobie czy innym... jak znasz kogoś takiego to zgłoś sie do niego może Ci pomoże, ja nie znam

Link to comment
Share on other sites

Widzę, że niewiele się zmieniło:cool1:...atmosfera nie najlepsza na tym Forum......Szkoda...
Myślę jednak, że "wystawienie" na Allegro nie jest niczym okropnym, jak to niektórzy spostrzegaja. Chyba lepiej tak i bezpośredni miec kontakt z hodowcą, niz sprzedaz na giełdach czy na wystawach, gdzie maleństwa męczą się w kaltkach czy koszykach.
A co do ceny to jest to indywidualna sprawa i wydaje mi się, że 1000-1200zł to nie jest cena za "peta", lecz na realia polskie normalna cena.
Niektórym udaje się sprzedać nawet powyżej 2000zł, a wcale nie znaczy to, że sa to lepsze szczenięta. Skoro takich kupców się znajduje to prawdziwe szczęście. Ale zejdźmy na ziemię...to Polska!!!!!
A tak a'propos Dzidka, to szczenięta po Twoim DJu tez były swojego czasu wystawione na Allegro...nawet fotka DJa była, więc po co to oburzenie????
Pozdrawiam Wszystkich miłosników lhasa apso...tych co ich stac żeby kupić za 1000zł jak i tych których stac na zakup za 2000zł

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dzidtka']jakie najlepsze hodowle dają ogłoszenia na allegro? prosze o przykład... najlepsze hodowle mają zamówione szczenięta przed narodzeniem[/quote]

Przeleć sobie stronę allegro to zobaczysz. Ja za bardzo dobra uważam jedną hodowlę shih-tzu i np. są tam właśnie szczeniaki na allegro.
A poza tym pies Markety też był na allegro . Także nie wiem po co to wszystko.
A co do załatwiania wystaw ja nie potrzebuje sobie załatwiać, ja gram fer w porównaniu do innych . Psy są dla mnie a jak mam ochotę wystawić sobie to to robie .

Link to comment
Share on other sites

lepsze Allegro niż sklep zoologiczny........... to pewne......... ale zawsze jakiś niesmaczek zostaje............... tak jak stanie przed wystawą z bezpapierowymi szczeniakami i w tym samym dniu wystawianie papierowego psa.............. a to też ze znanej hodowli...........

Link to comment
Share on other sites

[quote name='EwikB'][IMG]http://img214.imageshack.us/img214/5282/8miesidrys6wr.jpg[/IMG]

No fotce IDRYS AZUROWA AMHARA FCI w wieku 8 miesięcy[/quote]

[B]Gratuluję :multi:..bardzo ładny lhasak:lol:[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dzidtka']
inne hodowle też krytykowano za zaniżanie ceny ale jak dotyczy to Ciebie to już źle... oczywiście, że mozesz je rozdac za darmo albo za 1 zł w promocji ale szkodzisz rasie (na ten temat juz było)
[/quote]

Ojojoj, a niby dlaczego? Moze i bylo na ten temat, ale ja jakos nie zauwazylam.......

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Apso']A tak a'propos Dzidka, to szczenięta po Twoim DJu tez były swojego czasu wystawione na Allegro...nawet fotka DJa była, więc po co to oburzenie????[/quote]

Marketa to wystawiła bez mojej wiedzy, zresztą zaraz jej napisałam co o tym myśle, no i nie były to szczeniaki a informacja o kryciu oraz zaliczkowanie, ogłoszenie było dużo przed narodzeniem szczeniąt z normalną ceną.

co do tego czy kogoś stać czy nie... nie rozumiem: to brzydki york bez papierów ma byc droższy od lhasa z dobrym rodowodem ? sami sobie bata kręcicie...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dzidtka']
co do tego czya kogoś stać czy nie... nie rozumiem: to brzydki york bez papierów ma byc droższy od lhasa z dobrym rodowodem ? sami sobie bata kręcicie...[/quote]
Yorki sa modne a popyt kreuje podaz (o ile dobrze pamietam z ekonomii). Tylko czy to jest dobre dla yorkow? Nie zycze tego lhasa.... wole rozdac za darmo, niz miec zniszczona rase i mnostwo psich kalek widziec dookola. A jesli bede miala szczeniaki i zajme sie hodowla na powaznie, to na pewno nie bede tego traktowac jako zrodla dochodow. A to, ile ktos da za szczeniaka nie przeklada sie na to, jak bedzie potem psa traktowal....

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...