Jump to content
Dogomania

Stary ON CZARLI-CHORE ŁAPY-Czarli w super DS :) Wakacyjny happy end :)


Borówka16

Recommended Posts

  • Replies 750
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='asiulek-85']A co u naszego króla Jak się czuje i Jak ta przestraszona suczka z jegio boksu?? ( była na filmiku)[/QUOTE]

CZARLI już trochę mniej płacze , zostawiany po spacerze w boxie, przyzwyczaił się .
Wygryzana łapka goi się i ziarninuje, ale na razie raz na tydzień dostaje zastrzyk-to z kolei trochę szkodzi na watrobę.Oby nie zaczął znówsię wygryzać.
Sunieczka już nie jest przestraszona, jej towarzystwo służy wyraźnie CZARLIEMU, teraz obydwoje jak przychodzę czekają przy kratach i merdają ogonkami, razem też wychodzą na spacerniak.

Link to comment
Share on other sites

:lol:jak widać fajne wiadomości o przystojniaku, dobre wieści z hoteliku, napewno jest na tak, budowa miejsca dla niego potrwa jeszcze maksimum 2 , 3 dni. dziś trwają prace natychmiast dostane wiadomość jak tylko uda się wcześniej skończyć. pryskajcie łapeczkę propolisowym areozolem. działa cuda. Porozglądamy się już za ewentualnym transportem aby zgrać terminy . Byłam w sobotę w hoteliku i klinice jest super, będzie miał tam i dobre warunki i dobra opiekę.

Link to comment
Share on other sites

Potrzebne ogłszenia "papierowe" docierają do szerszego grona czytelników, gospodarzy domków z ogrodami, tych w średnim i starszym wieku, często nieinterntowych!!!!! Robiłam kilka przedadopcyjnych wizyt u kandydatów spoza internetu , bardzo pozytywnych!!

Popędzam hotelik, dziś dzwoniłam . Są tam pracownicy firmy. Miejsce potrójnie zaklepane, brak tylko cierpliwości. Lada moment będzie zielone światło dla urokliwego adoniska.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...