Jump to content
Dogomania

Moje potffforrry - opowieść o żywych; w sercu i pamięci te, które odeszły...


majqa

Recommended Posts

  • Replies 5.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Przepraszam Kocie , że nie mogłam pogadać . jakby coś się urodziło to do godz. 13 jestem mobilna .
Przytulam i ściskam Wszystkich , zwierzyniec oczywiście też .
Czy Cacunio obrobione fryzjersko ?

Edited by Smyku
lit.
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Smyku']Przepraszam Kocie , że nie mogłam pogadać . jakby coś się urodziło to do godz. 13 jestem mobilna .
Przytulam i ściskam Wszystkich , zwierzyniec oczywiście też .
Czy Cacunio obrobione fryzjersko ?[/QUOTE]
Nic się nie stało. :-)
Cacolka nie chciałam stresować, bo i tak jest stresowany. Przez parę dni przechodzi płukanie okolicy siurka i potem pieszczotę antybiotykiem (bida ma miejscowy stan zapalny). Atrakcja więc goni atrakcję. Jeszcze mu chwilowo odpuściłam więc dodatkowych.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Smyku']Biedny Cacuni , usciskaj maluszka mocno .[/QUOTE]
Pewno, że uściskam. Już jest zdecydowanie lepiej. Niefart, jakaś sunia w sąsiedztwie ma cieczkę i mamy wszelakie kursy z Cacem, nawet środkowo nocne. Sądziliśmy, że może nawrotka zap. pęcherza, cewki itd. Ale gdzież tam, zaiwania po podwórku nakręcony i podminowany jak ta lala. Najwyraźniej uważa, że nastąpi cud i ktoś tę sunię u nas zdesantuje. ;-)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Ale Heniutek świetnie rozpędzony .Luśka jakaś kwadratowa . Boruś i Zorek się buziakują . Łoki rozanielony i zaspany . Heniutek świetnie wygląda ,.

Drobiazgi Joko i Cacunia jak już lepiej to szybko wyściskaj delikatnie i przekaż , że szybko mają stawać do pionu .

Izunia ale super zabawkę mają koty . Ja też taką dla mendy chcę , kupiłaś na allegro ?

Ściskamy i przytulamy mocno .

Link to comment
Share on other sites

Qrczę, Lusia w sumie jest tak samo kwadratowa jak i była. Hm... za to do odchudzania jest Budzio i ekhm... Joko. Cholercia no... pewno przesadziłam z "zaróbkami"/ wkładkami, którymi im zmiękczam suchą karmę light seniorkową.

Zabawka nie, nie na allegro ale znajdę Ci link i podrzucę przez fb (plus obiecany buraczany opis, bo ze łba wyleciał).

Link to comment
Share on other sites

Za Cacuniem drugie podejście kastracyjne. Na narkozie wziewnej się odbyło więc hardcore, jaki miał miejsce x czasu wcześniej się nie powtórzył. Nie, nie, nie szykuje mu się adopcja ;-), tym razem była to konieczność z racji dolegliwości prostatowych. Przy okazji i ząbki zostały odpucowane. Tego samego dnia (a mowa tu o minionym czwartku) pod kozik poszła i Jokusia - usunięcia pypcia/ brodawki z łapki (próbowała sama się tego pozbawić ;-) ) oraz wielkiego tłuszczaka, o przedziwnej lokalizacji, bo niemal w pachwinie. Wsio poszło jak trzeba, ząbki też zostały przepucowane. Uff... powoli schodzi ze mnie powietrze stresowe. Teraz już kwestia wytrzymania do zdjęcia szwów i abażurów z łepetynek.

 

A tu, takie tam, ostatnio popstrykane. ;-) Tych z gonitw, mordunków była masa ale wyszły... plamy, stwory za szybkie były. Co się uchowało wyostrzyłam.

 

image.jpg

 

image.jpg

 

image.jpg

 

image.jpg

 

image.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...