Jump to content
Dogomania

Sunia z 2 małych na mrozie - pilnie DT lub DS. Cała leśna rodzinka jest już w domach.


Mimisia

Recommended Posts

Kochani, proszę, pomóżcie psiakom z tego wątku (wklejam link do wątku z powodu braku czasu)
:
[URL]http://forum.gazeta.pl/forum/w,20877,106127808,,2_male_szczeniaczki_z_miodowa_mama_na_mrozie.html?v=2[/URL]

Sunia z małymi w wielkiej potrzebie. Marzną, nie ma co z nimi zrobić.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 83
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='karolina_g_k']Podniosę. Sunia-mama bardzo w typie Labka. Wkleję link na Labradory w potrzebie[/QUOTE]

Dziękuję za pomoc. Sunia jest dużo mniejsza od labradora, tak do kolan sięga, ale fakt, podobna bardzo.
Mam nadzieję, że psiaki przeżyją te mrozy...i doczekają nadejścia pomocy.

Link to comment
Share on other sites

No z tego co ja zrozumialam to w tej "zimnej komórce" :(
Ja równiez dzwonilam i sie nie dodzwonilam...
Mróz straszny psiaki malutkie, mama szczeniat niewielka i krótkowlosa..ech
Jesli szczeniaki maja ok 6 tygodni to trzebaby poszukac im dt, odrobaczyc, ew zaszczepic i oglaszać.
Dla ich mamy jesli jest mloda i mila dom tez napewno sie znajdzie.

Jeszcze raz popatrzylam na zdjecie malych z mamą..
Tak na moje oko to one maja okolo 3 miesiecy. W kazdym razie wygladaja na samodzielne.
Najwyższy wiec czas żeby szukac im domów.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karolina_g_k']No z tego co ja zrozumialam to w tej "zimnej komórce" :(
Ja równiez dzwonilam i sie nie dodzwonilam...
Mróz straszny psiaki malutkie, mama szczeniat niewielka i krótkowlosa..ech
Jesli szczeniaki maja ok 6 tygodni to trzebaby poszukac im dt, odrobaczyc, ew zaszczepic i oglaszać.
Dla ich mamy jesli jest mloda i mila dom tez napewno sie znajdzie.[/QUOTE]

Psiaczki nadal są w komórce. Już myślałam, że będą miały miejsce w azylu w Piasecznie, ale tam już jest 100 psów i miały by tylko budę, więc odpada.
Kalina, której numer podałam dzisiaj ciągle ma zajęte, dzwoni gdzie się da i szuka pomocy. Właśnie z nią rozmawiałam i podałam jej kontakt do Agnieszki, która podała namiary na forum gazetowym.

Link to comment
Share on other sites

Kurcze DT dla wszystkich by się przydało. Nasze labkowe zajęte :/ Z DT ciągle jest bieda, mimo że oferujemy koszty leczenie i wyżywienia na DT..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ambird']Tak, Agnieszka mi mówiła że czeka na kontakt. Może znacie jakieś miejsce w okolicach warszawy? Lecznica? Hotel domowy??[/QUOTE]
Od weekendu będę mieć miejsce w domu, ale ja głównie kociara jestem, więc jak psy są dzikie lub agresywne to mogę sobie nie poradzić. No i pozostaje pytanie co z nimi do soboty/niedzieli?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ambird']Tak, Agnieszka mi mówiła że czeka na kontakt. Może znacie jakieś miejsce w okolicach warszawy? Lecznica? Hotel domowy??[/QUOTE]

Wysłałam już Agnieszce sms, że Kalina zaloguje się na Wasze forum. Rozmawiała już przez tel. z Izą.

Dziewczyny, dziękuję Wam za reakcję i nadzieję dla tych psów. Ja nie mam doświadczenia w pomaganiu psom, a na dogo jestem rzadkim gościem, zwłaszcza, że na ogół nikt nie reagował na moje wątki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agnezs']Od weekendu będę mieć miejsce w domu, ale ja głównie kociara jestem, więc jak psy są dzikie lub agresywne to mogę sobie nie poradzić. No i pozostaje pytanie co z nimi do soboty/niedzieli?[/QUOTE]

Psy są oswojone i miłe, z tego co wiem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mimisia']Rozmawiała już przez tel. z Izą.
Dziewczyny, dziękuję Wam za reakcję i nadzieję dla tych psów. Ja nie mam doświadczenia w pomaganiu psom, a na dogo jestem rzadkim gościem, zwłaszcza, że na ogół nikt nie reagował na moje wątki.[/QUOTE]
Nie ma za co, trafią na pewno w dobre ręce :-)

Link to comment
Share on other sites

To miejsce mi odpadło, zajęte wszystko niestety..
Jeśli znacie jakieś miejsca w tamtych okolicach, to dzwońcie, może coś znajdziecie.
Kosztami się nie przejmujcie, labkowe forum opłaci pobyt :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mimisia']Kalina mówi, że one mogą mieć po 2 mies. Same już ładnie jedzą, podobno ostatnio rzuciły się na kość.
Agnezs, czy Ty wzięłabyś trójkę? Dasz radę?[/QUOTE]
Mogę wziąć trójkę, ale będę potrzebować pomoc, jak się uda, np. w postaci suchej karmy oraz porad merytorycznych jak się z nimi dogadać :roll:

Link to comment
Share on other sites

Jest miejsce! okolice Dębe Wielkie pod Warszawą, ok. 10 minut autem od Mińska
Hotelik Natalia, sprawdzony przez moją koleżankę (Kometa z dogo). Cena za sunię w zależności ile waży i ile zje, to na oko 10-12 zł za dobę, pani trudno było powiedzieć nie znając wagi suni. Nad małymi się zastanawia co do ceny, bo nie wiadomo ile jedzą, czy raczej ssą matkę. To chyba by było OK, jak myslicie? Kalina napisze o tym na labkowym forum.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...