Jump to content
Dogomania

Do usunięcia


leni356

Recommended Posts

  • Replies 96
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[B][SIZE=4]No i mamy więcej czasu na zbieranie deklaracji.... Pisałam że na suczkę skaczą psy i jest przerażona... Dziś zadzwoniłam do schroniska i powiedzieli, ze suczka ma cieczkę i mogą ją wydać dopiero za 21 dni, najszybciej. Jak skończy się cieczka i ją wysterylizują. W tych warunkach to chyba będzie sterylka aborcyjna...[/SIZE][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='megii1'][B][SIZE=4]No i mamy więcej czasu na zbieranie deklaracji.... Pisałam że na suczkę skaczą psy i jest przerażona... Dziś zadzwoniłam do schroniska i powiedzieli, ze suczka ma cieczkę i mogą ją wydać dopiero za 21 dni, najszybciej. Jak skończy się cieczka i ją wysterylizują. W tych warunkach to chyba będzie sterylka aborcyjna...[/SIZE][/B][/QUOTE]

Biedna sunia:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='megii1'][B][SIZE=4]No i mamy więcej czasu na zbieranie deklaracji.... Pisałam że na suczkę skaczą psy i jest przerażona... Dziś zadzwoniłam do schroniska i powiedzieli, ze suczka ma cieczkę i mogą ją wydać dopiero za 21 dni, najszybciej. Jak skończy się cieczka i ją wysterylizują. W tych warunkach to chyba będzie sterylka aborcyjna...[/SIZE][/B][/QUOTE]

Masakra :(

Link to comment
Share on other sites

Witam. To ja ten ,,miły" człowiek mieszkający na pomorzu. Szukam wspaniałego psiaka nie do rozmnażania jak zrozumiałem z waszych wypowiedzi, tylko szkoda kastrować i usuwać potomstwo.Mam znajomych mieszkających na wsi, którzy chętnie wezmą szczeniaki.Od 8 lat mam foxteriera, który jest na emeryturze. Wcześniej miałem welsha.

Link to comment
Share on other sites

Jeśli schronisko musi sunię wysterylizować to my to rozumiemy. Chcemy pomóc psiakowi w jego życiu. Mamy w domu ciepły kącik więc będziemy się o niego starać.
Jak to zrobić? Nigdy nie adoptowałem psa.Jeśli ktoś może to niech mnie pokieruje.:crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wojtek12']Witam. To ja ten ,,miły" człowiek mieszkający na pomorzu. Szukam wspaniałego psiaka nie do rozmnażania jak zrozumiałem z waszych wypowiedzi, tylko szkoda kastrować i usuwać potomstwo.Mam znajomych mieszkających na wsi, którzy chętnie wezmą szczeniaki.Od 8 lat mam foxteriera, który jest na emeryturze. Wcześniej miałem welsha.[/QUOTE]

Zbyt dużo jest wszędzie szczeniaków żeby pozwalać na przychodzenie na świat kolejnych, które potem znowu znajdą się w schronisku, bo 2 na 10 je porzuci jak dorosną.

Link to comment
Share on other sites

z racji cieczki ;) rujki maja koty, suki mają cieczki :)
Była zamknięta z dwoma innymi psiakami. Ponoć NIKT jej nie szuka, dyrekcja pytała w innych schroniskach. Moim zdaniem warto by jednak poszukać właścicieli, może sunia sie po prostu zgobiła? Niemniej jednak warunki schroniskowe ją bardzo przytłaczają. Mam jej foty, zaraz odkopię.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='myszamt']Widziałam w sobotę tą suczkę. Z racji rujki jest zamknięta osobno, dyrektorka prosiła o znalezienie jej domu.[/QUOTE]

Czy ja moge prosic kogos o ogloszenia, ze znaleziono suczke welsh terrier. Zaplace za ogloszenia. Chcialabym dac jej mozliwosc do powrotu do domu ( jezeli taki miala ). Sprawdzalyscie, czy ma tatuaz lub czip? Ten pies szybko znajdzie nowy dom, jesli nikt sie po nia nie zglosi, ale nie zaprzepascmy szansy na sprawdzenie dlaczego byla bezdomna.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='li1']Czy ja moge prosic kogos o ogloszenia, ze znaleziono suczke welsh terrier. Zaplace za ogloszenia. Chcialabym dac jej mozliwosc do powrotu do domu ( jezeli taki miala ). Sprawdzalyscie, czy ma tatuaz lub czip? Ten pies szybko znajdzie nowy dom, jesli nikt sie po nia nie zglosi, ale nie zaprzepascmy szansy na sprawdzenie dlaczego byla bezdomna.[/QUOTE]

Ja nigdy nie robiłam takich ogłoszeń. Może ktoś pomóc?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jagoda1']Jest ogłoszona na stronie [URL]http://zaginionepsy.waw.pl/index.php?redir=1[/URL]?

Jest b. ładna... Nie posiada chipa i tatuażu?[/QUOTE]

Nie moge znalezc jej ogloszenia. Chcialam skopiowac tekst i dac na strony terierow walijskich i innych schronisk.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='li1']Czy ja moge prosic kogos o ogloszenia, ze znaleziono suczke welsh terrier. Zaplace za ogloszenia. Chcialabym dac jej mozliwosc do powrotu do domu ( jezeli taki miala ). Sprawdzalyscie, czy ma tatuaz lub czip? Ten pies szybko znajdzie nowy dom, jesli nikt sie po nia nie zglosi, ale nie zaprzepascmy szansy na sprawdzenie dlaczego byla bezdomna.[/QUOTE]
jeśli chodzi o płatne ogłoszenia w gazetach, spróbujcie się skontaktować z c'est la vie - oferowała się, kiedy szukałam pilnie domu dla pieska z dt. tylko że ostatnio miała zapchaną skrzynkę

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...