Jump to content
Dogomania

5 szczeniaczków w typie AST - wszystkie dzieci w nowych, super domach!


doddy

Recommended Posts

  • Replies 413
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dziewczyny coś Wam potrzeba dla psiaków?
Emil jedzie w weekend do Krakowa. Jeśli będzie trzeba coś Wam podwieźć to dajcie znać.[/QUOTE]

jeżeli możesz to podkłady zostało mi 5 ,strasznie dużo poszło jak chłopiec miał problemy z brzuszkiem, i suchej karmy już nie ma za wiele to zależy jak długo u mnie zostaną. mam jeszcze sporo puszek dodaje po odrobinie bo to chyba właśnie one przeczyściły Bonda na samym suchym nic mu nie jest

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny coś Wam potrzeba dla psiaków?
Emil jedzie w weekend do Krakowa. Jeśli będzie trzeba coś Wam podwieźć to dajcie znać.[/QUOTE]

jeżeli możesz to podkłady zostało mi 5 ,strasznie dużo poszło jak chłopiec miał problemy z brzuszkiem, i suchej karmy już nie ma za wiele to zależy jak długo u mnie zostaną. mam jeszcze sporo puszek dodaje po odrobinie bo to chyba właśnie one przeczyściły Bonda na samym suchym nic mu nie jest

Link to comment
Share on other sites

Jagienka, a czy w razie co gazety Ci wystarczą? Te podkłady kupowałam na zamówienie i nie wiem, czy dam radę szybko domówić.
Odrobaczyłyście ciotki dzisiaj szczylki?
To za co mamy Wam zwracać trzeba brać na fakturę jak to na fundacyjną biurokrację przystało.

Link to comment
Share on other sites

Jagienko zamiast podkładów doskonale sprawdzają się ścierki do podłogi czy inne szmatki :p
Aron pięknie załatwia się na taką szmatkę. A do tego są wielorazowego użytku, bo wystarczy je wyprać ;-)
Jak maluchy były u mnie, to tez odstawiłam im puszki, bo miałam wrażenie, że to przez nie miały kłopoty z brzuszkiem. Odkąd mały je kurczaka problemy zniknęły. Suchą dostaje jako nagrodę za załatwienie się na szmatce :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Pospamuje :D
[URL="http://www.dogomania.pl/179156-SZCZENIAKI-w-potrzebie-Pomagamy-maluchom-PomA-A-i-TY?p=14021300#post14021300"]http://www.dogomania.pl/threads/179156-SZCZENIAKI-w-potrzebie-Pomagamy-maluchom-PomA-A-i-TY?p=14021300#post14021300[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='doddy']Ja naprawdę wzięłam to do serca i już myślałam, że pani zna się dobrze na pieskach i chce mnie nauczyć. Niestety... okazało się, że dla pani piesek bez rodowodu jest jednak rasowy... więc do porozumienia nie doszłyśmy.[/QUOTE]

no to ten pan z Krakowa, który dzwonił jest "uświadomiony" - mówiłam, ze mam 2 bullowate, w tym jeden ze schronu - no to doszliśmy do porozumiania i stwierdził, że mam kundle!:lol: no jak najbardziej!:p

dzisiaj zobaczyłam aukcję gdzieś na dogo - zajefajna - uśmiałam się do łez:

[url]http://www.allegro.pl/item897049350_okazja_skrzypiacy_snieg_sprzed_garazu_bcm.html[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jagienka42']z gazetami jest problem bo gryzą je w strzępy bez opamiętania , już miałam taki pomysł ale niestety spalił od razu,ale nie przejmój się to drobiazg jakoś sobie poradze.[/QUOTE]

To może zamiast gazet używaj ścierek do podłogi, jak ja ;-) Świetnie się sprawdzają :) Żeby nie przesiąkały pod spód podkładam kawałek ceraty. To wygodne i tanie rozwiązanie.

Ja mam wszystko dla Aronka, nic nam nie potrzeba ;-)

Link to comment
Share on other sites

Asior robi jutro wizytę przedadopcyjną dla małej od Jagienki:) Panstwo wydaja się bardzo sympatyczni, zakochali się od pierwszego wejrzenia w małej:) Mają 8 - letniego syna. Jutro o 16 Asior ma isć do nich i jak bedzie ok to tylko umawiać się będą z Jagienką.

No i czekamy na wieści, kiedy wizyta w Poznaniu dla Bonda/ew. jeszcze dzwonił pan z Krakowa...pozyjemy, zobaczymy:)

Link to comment
Share on other sites

Asior robi jutro wizytę przedadopcyjną dla małej od Jagienki:) Panstwo wydaja się bardzo sympatyczni, zakochali się od pierwszego wejrzenia w małej:) Mają 8 - letniego syna. Jutro o 16 Asior ma isć do nich i jak bedzie ok to tylko umawiać się będą z Jagienką.

No i czekamy na wieści, kiedy wizyta w Poznaniu dla Bonda/ew. jeszcze dzwonił pan z Krakowa...pozyjemy, zobaczymy:)

Link to comment
Share on other sites

Zapraszam na wątek :
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/179156-SZCZENIAKI-w-potrzebie-Pomagamy-maluchom-PomA-A-i-TY-BANERKI-POTRZEBNE?p=14021300[/URL][URL="http://www.dogomania.pl/threads/179156-SZCZENIAKI-w-potrzebie-Pomagamy-maluchom-PomA-A-i-TY-BANERKI-POTRZEBNE?p=14021300"]
[/URL]

Link to comment
Share on other sites

moją małą Mone chcecie zabrać tak szybko????????????? tylko porozmawiajcie na temat dziecka ,Mona gryzie przeokropnie moja pięciolatka ma szramy na brzuchu i odbitego zęba na nodze a tylko położyła się na podłodze. tyle że dla moich dzieci to normalka jest troche łez ale potem dają sobie buzi z psem i jest zgoda od nowa. dla innych to może być problem , mam nadzieje że ta rodzina zdaje sobie z tego sprawe.

Link to comment
Share on other sites

Jagienka - spoko - jak Asior z nimi pogada i da zielone światło - to dopiero wtedy podam im twoje namiary;) a ty ich dalej zniechęcisz:):) a jeśli się nie poddadzą - znaczy się świadomi praw i obowiazków;) ja im mówiłam, ze to mała terrorystka i rozrabiara:)


aaa - co z drugim odrobaczeniem? powinny mieć je chyba we czwartek? (były)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...