Jump to content
Dogomania

Gliwice :)


nutelka

Recommended Posts

  • Replies 910
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No to Ewkaa, Marmara 19, Cimi widzimy się najprawdopodobniej w sobotę wieczorkiem (koło 19-stej chyba będzie gites) albo o tej samej porze w niedziele (lub i w sobote i w niedzielę... :eviltong:) tak?
Tylko ja się musza do kogoś podczepić bo ni w ząb nie wiem jak tam są plaże rozstawione i wogóle (nie pamietam czy tam kiedykolwiek byłam, a jesli bylam to nie pamiętam kiedy). Wsadzę za kółko mojego osobistego szofera :cool3: i pojadę za kimś kto zna drogę i jedzie autkiem. Kto pojedzie autem?

Może się ktoś jeszcze dołączy na Pławki??? :D


Aha, właśnie sobie uprzytomniłam, że w weekend moja przyszła teściowa urządza imprezę urodzinową, także napisze jeszcze dzisiaj w który dzień będę.
Dobranoc wszystkim!

Link to comment
Share on other sites

Ja 2 dni pod rzad byłem na pławkach :D I jest git woda ciepła nawet dla takiego zmarzlaka jak ja ! Nikt sie o psy nie czepiał ,ale były na linkach wiec to co innego niż luzem.Ale ja moich luzem puscic miedzy ludźmi nie moge , bo 2 debile wzajemnie sie nakręcają i chyba ktoś padłby na zawał :D

Link to comment
Share on other sites

A co masz już auto sprawne :eviltong: ? wczesnym rankiem czyli :cool3: ? 6 ? Ja myślałam, że wieczorem :eviltong:. Dobra spytam się mamy czy będzie w stanie wstać tak wcześnie :lol:. I dam później znać :eviltong:.

Link to comment
Share on other sites

marmara a spij sobie :eviltong: :evil_lol: Widac nie lubisz wypraw ekstremalnych a po drugie na Pławniowicach ma byc pusto, ja chcę spokojnie puścić psy do wody a nie użerać się z wszedobylskimi dziećmi oraz innymi psami ludzi wypoczywających tam. Pisałam już kiedyś, moje psy sa aspołeczne i nie będe sie pchała z nimi na przepełnioną plażę, chcesz to jedż sobie o 10 :eviltong:

Cimi ja ci na gg napisze konkretnie i wybywamy, i cała plaża nasza :multi:

Link to comment
Share on other sites

A my wczoraj byliśmy na pławkach, zabłądziliśmy trochę (w województwo opolskie wjechalismy, kawalek za Toszkiem):roll:. Po czym dojechalismy a była tak godzina 21.00. Było mało ludzi i Maksa moglismy trochę pomoczyć, ale bał sie wejść dalej (to był chyba jego pierwszy kontakt z tak dużą ilością wody!).
Cały problem polega jednak na tym, że od nas jest daleko a kasy na ON mało, także nie często będziemy odwiedzać Pławki, z czego nie jestem zadowolona.:-( Zawsze zostają Czechowice, ale do tego miejsca mam uczucia ambiwalentne:roll:.
Wychlapcie się na Pławkach za nas!:-(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...