Jump to content
Dogomania

Rufus już w swoim domku :>


AniaGucio

Recommended Posts

[FONT=Arial Black][SIZE=3][COLOR=mediumturquoise]Czekamy czekamy! Rufuskowi zginac nie damy:multi:[COLOR=#800080] Wola chomis do tygryska-,,[/COLOR][COLOR=darkorange]Hejjjj tygrysku , co ma ostro w pysku, czyzes widzial? Czy zess widzial bracie ,jakie u Jamora cuda:crazyeye:? Moze i Rufuska - tam sie wkleic uda :multi::loveu:[/COLOR][COLOR=purple]- hoho juz czytalam z ranca , jak to dbaja o tego psiaka , we mnie tez radosci taka:multi:boc to jeden z nas , nasz braciszek przecie :multi:Niech sie juz nie smuci , niechaj bywa w swiecie! Chcialbym aby tak i o mnie dbali , jak Anusia o Rufusia , wszyscy zdrowi , cali :multi:Niechaj ktos pokocha Rufiaka co ma dlugiego wlocha jupi:multi:[/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='AniaGucio']Haha, mam przerwę na kawę!!

Niespodzianka ogromna - dzięki Tobie Asiu, mamy już tylko 170 zł do uzbierania :) W porównaniu do tego co było na początku to już teraz z górki!![/QUOTE]

[quote name='AniaGucio']:candle: [FONT=Book Antiqua][SIZE=3][B]Czy jest jeszcze ktoś, kto dorzuci swoją cegiełkę do Rufusowego szczęścia ??[/B][/SIZE][/FONT] :candle:

[IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/e6b739e6be62c06fcb9da1ad873fd652,10,19,0.jpg[/IMG][/QUOTE]

Tak niewiele już brakuje ...

Link to comment
Share on other sites

Aniu, warto chyba szukać poza dogo... Tutaj wszyscy zapsieni i z toną deklaracji... A ludzie spoza dogo, jak choćby Twój wspaniały kolega:-) mają może większe możłiwości:-) Mnie dosyć często udaje się wyprosić jakąś kasę dla psiaków wśród znajomych, przyjaciół, którzy nie zaglądaja na dogomanię, tylko spośród wysłanych im przeze mnie wątków, wybierają psa, którego chcą wesprzeć i przekazują mi kasę. Tak zresztą załapał się Rufus na kilka wpłat:-)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...