Jump to content
Dogomania

PILNE!!!!! Potrzebna osoba z Inowrocławia do wizyty poadopcyjnej!!!


magdola

Recommended Posts

wow! :crazyeye:To sie narobiło!:crazyeye: hehe, dziewczyny jestescie wielkie :lol: Mnie tez juz zaczyna Evita bawic
Ja napisalam wczoraj do Evity rano na PW co z fotkami od kolegi, ktore obiecał. Odpisala, ze wlasnie jest w kawiarence i jak chce to podesle mi te fotki z telefonu o ktorych mowila wczesniej- te zrobione zaraz po wyciagnieciu psa ze schronu, mam tylko podac swoj tel. Wyslalam jej wiec smsa a ona mi fotki :roll:

Evita, jak wytlumaczysz ta date modyfikacji zdjecia?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 388
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

e tam żałosne :)

jA WIDZĘ JA proszaca kolezanke o zdjecie swojego yorka . "Wez daj bo glupie babska na dogo sie do mnie doczepily i musze im geby zamknac". Widze ja wrzucajaca je na dogo... ale nie moge wyobrazic sobie jej miny po poscie Asiora Detektywa :P:P

Jaks ie sprawdza kto kiedy ostatnio byl na dogo? Mam do sprawdzenia dwa nicki: GOLDEN EVITA (znacie? :) ) i GOLDEN EVITA OF ANGEL (znacie? :) )

Link to comment
Share on other sites

Moze nie przestawil daty w aparacie... Nie mam do was sily... jestescie chore. Dostalam pozwolenie od Jarka

podaje jego adres:

ul Wladyslawa Lokietka 43 m 2
Inowrocław

nr tel.668 838 562

Prosze o poinformowanie go przed przyjazdem zeby poprostu byl w domu.

A na koniec prosze o zwroceenie honoru bo to co wygadujecie jest chore dziewczyny...

Link to comment
Share on other sites

i jeszcze adres e-mail do Jarka

[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]


I prosze nie smiac sie z wlamania do mieszkannia bo nikomu tego nie zycze.... A jesli tak bardzo chcecie sprawdzic czy faktycznie bylo wlamanie prosze, zadzwoncie na komende do bydgoszczy przy ul. Torunskiej. Zapytajcie o wlamanie do mieszkania w Bydgoszczy, mieszkanie nalezy do niejakiego Marka C. a wynajmuje je Moj chlopak Mateusza M i ja Marta K. nazwisk i tak wam nie podadza... Szkoda wam na telefon zeby zadzwonic czy bilet zeby zrobic wizyte PO? a nie szkoda Wam czasu na pisanie takich glupot? Juz dawno byscie sprawdzily wszystko ale wy lubicie afery i lubicie grupowo jezdzic po ludziach.
z mojej strony to wszystko. Macie pelne dane Jarka. Chyba latwiej najpierw sprawdzic a potem ewentualnie zarzucac cos niz odwrotnie, prawda?

pozdrawiaam.

Link to comment
Share on other sites

Siedzisz dzisiaj pol dnia na dogo, wstawiasz zdjecie psa z dzis-rozumiem ze internet wrocil? Czy kawiarenka przeniosla sie do Ciebie?

A policja nie udzieli "dzwoniacemu" zadnych informacji. Zapomnij. Zreszta, watpie, zeby ktokolwiek sprawdzal czy mialas wlamanie czy nie- z prostej przyczyny.Wiekszosc w to nie wierzy.

Jesli nie chcesz byc oczerniana bezpodstawnie to moze ustos7unkujesz sie do postu "malej_czarnej" i sprobujesz cos wyjasnic bo samej Ci nie idze: "Nie wiem z kogo próbujesz robić durnia. Z siebie, czy z osób, które zainteresowane są dalszym losem yorka??
Jesli to dla Ciebie taka trudność to ja Ci pomogę. Odpowiedz po prostu na kilka pytań:

1. Po co chcesz załatwiać sprawę ze schroniskiem, i jaką sprawę??
2. Dlaczego zamierzałaś zbierać pieniądze lub fanty na bazarek?
3. Dlaczego napisałas, że pies jest w bardzo złym stanie fizycznym?
4. Dlaczego po wizycie u schroniskowego weta okazało się nagle, że wszystko z psem w porządku?
5. Dlaczego już pierwsze dnia, kiedy pies trafił do Ciebie nie zrobiłaś nawet jednego zdjęcia?
6. Dlaczego kolega, do którego ponoć trafił york nie zrobił mu żadnej fotki? "

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Izis1984']Siedzisz dzisiaj pol dnia na dogo, wstawiasz zdjecie psa z dzis-rozumiem ze internet wrocil? Czy kawiarenka przeniosla sie do Ciebie?

A policja nie udzieli "dzwoniacemu" zadnych informacji. Zapomnij. Zreszta, watpie, zeby ktokolwiek sprawdzal czy mialas wlamanie czy nie- z prostej przyczyny.Wiekszosc w to nie wierzy.

Jesli nie chcesz byc oczerniana bezpodstawnie to moze ustos7unkujesz sie do postu "malej_czarnej" i sprobujesz cos wyjasnic bo samej Ci nie idze: "Nie wiem z kogo próbujesz robić durnia. Z siebie, czy z osób, które zainteresowane są dalszym losem yorka??
Jesli to dla Ciebie taka trudność to ja Ci pomogę. Odpowiedz po prostu na kilka pytań:

1. Po co chcesz załatwiać sprawę ze schroniskiem, i jaką sprawę??
2. Dlaczego zamierzałaś zbierać pieniądze lub fanty na bazarek?
3. Dlaczego napisałas, że pies jest w bardzo złym stanie fizycznym?
4. Dlaczego po wizycie u schroniskowego weta okazało się nagle, że wszystko z psem w porządku?
5. Dlaczego już pierwsze dnia, kiedy pies trafił do Ciebie nie zrobiłaś nawet jednego zdjęcia?
6. Dlaczego kolega, do którego ponoć trafił york nie zrobił mu żadnej fotki? "[/QUOTE]


1.Do schroniska musze dowiesc umowe adopcyjna.
2.Zamierzalam bo poczatkowo chcialam wziac go nie majac dla niego nowego wlasciciela. Pozniej chetny sie znalazl
3.Piesek bylw takim stanie. Mysle ze warto zapytac wolontariuszy jak maly sie zachowywal
4.Weterynarz nie stwierdzil zadnych chorob u psa. Pies wymiotowal. Nie jadl. Przyczyny byly nieznane. To bylo takze wpisane na kartce ktora znajdowala sie przy boksie psa.
5.Zdjecia ktore zostaly wyslane mmsem sa wlasnie z pierwszego i jedynego dnia ktory maluch spedzil u mnie
6.Zdjecia wrzucone wczoraj przeze mnie dostalam od nowego wlasciciela fafika wczoraj wieczorem.


Jesli ktoras z odpowiedzi jest za malo wyczerpujaca prosze napisac ktora i postaram sie ja rozwinac

Link to comment
Share on other sites

Co do wlamania....O tym czy wlamaanie bylo was poinformuja. Nie udziela dokladnych inf. Laptopa mam od sasiada z gory.Dzis wieczorem go trace. Podac nr do sasiada??? Zreszta nie wydaje mi sie zebym musiala sie tlumaczyc z TAKICH rzeczy:) Bo to jest naprawde smieszne... Nie powinnam w ogole sie tlumaczyc jednak to robie dla wyjasnienia sprawy i po raz kolejny NALEGAM o sprawdzenie mieszkania Jarka. Mysle ze ktos z Inowroclawia jest na DOGO...

Link to comment
Share on other sites

hehehe... Ten od samoyeda napewno nie zgadza sie z aparatem od yorka. Zdjecia Yorka ktore byly robione u mnie sa z aparatu mojego, zdjecie samoyeda z aparatu mojego chlopaka. Ale dla uspokojenia ciekawosci sprobuje w ten sam sposob z mojego tel zrzucic zdjecia na laptopa za pomoca bluethoth. dajcie chwile... Wtedy zdjecia yorka z mojego domu beda zgadzac sie ze zdjeciami samoyeda:)

Link to comment
Share on other sites

Madallena

Moze czytnik do chipow? Chyba w kazdym schronisku pies jest chipowany? Poza tym w schronisku maja jego zdjecie.

A tutaj dodaje zdjecie mojej samoyedki dla porownania z tego samego aparatu co zdjecie mial robiony york. Jesli potrzebne zdjecie z dzis-pisac, zrobie.


[IMG]http://i47.tinypic.com/sfaufr.jpg[/IMG]

Podoba mi sie ta zabawa z Wami. Bo chyba dosc juz rzeczy wskazuje na to ze jednak nie klamie. PONOWNIE PROSZE O KONTAKT Z JARKIEM

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem co w tym dziwnego... W schronisku na Paluchu w Warszawie kazdy pies jest chipowany..... o.O


Moja droga masz telefon, adres zamieszkania, adres e-mail zapytaj... Po to podalam pelne dane. Uwazam ze nawet jesli go nie zamierzal wykastrowac to jesli mu sie to zaproponuje to zrobi to. Nie wzial malucha na PRODUKCJE a po to by go kochac... Pytania dotyczace mojej pracy? bo jesli jakies w zwiazku z nowym domem macie namiary na Jarka

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...