Jump to content
Dogomania

John już w nowym domu!


Nikak

Recommended Posts

Przed chwilą zadzwoniła do mnie koleżanka z prośbą o zamieszczenie informacji, że na Dworcu Zachodnim na 6. peronie błąka się stary, duży, szarobury pies. Jest głodny :( Koleżanka nakarmiła go saszetkami dla kota, które miała akurat przy sobie, ale nie miała nic więcej, a musiała już jechać.
Czy jakaś dobra dusza mieszkająca w pobliżu mogłaby tam się wybrać i chociaż nakarmić staruszka, jeśli nie ma warunków, żeby go wziąć? :modla: Ja niestety cały czas jestem chora i nie mogę wychodzić z domu :(
Nie wiadomo, czy to pies bezdomny, czy też żebrzący pies jakiegoś bezdomnego - bo podobnego widywano tam z bezdomnym właśnie.
Pomocy!!!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 670
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

PILNE!!!!!

Jest z psem na dworcu jedna z Dogomaniaczek! Sciagnela go z jakims chlopakiem z torow kolejowych. Pies jest prawdopodbnie potracony przez (zapiszczal jak byl wciagany na peron). Pies po wzieciu na smycz zaczal prowadzic w jakims kierunku, wiec dziewczyna pozwala mu narazie isc chcac sprawdzic, czy gdzies ja zaprowadzi.

Jesli nie, to pytanie: CO MA ZROBIC Z PSEM?

NIkak, YBOT macie jakis pomysl? Ja jestem w tej chwili w pracy do 21:30. Nie moge wyjsc, bo jestem sama na dyzurze. Nie mozna dziewczyny zostawic. Na priva moge podac numer telefonu do osoby, ktora pojechala i sciagnela psa z torow kolejowych i JEST TERAZ Z NIM!

Link to comment
Share on other sites

Psiak jest potracony ,kuleje nałapy.Zaraz do Azzie dojedzie Gamoń-Aga .Telefon do psiego Losu Aga ma.Dadza zgłoszenie i poczekamy na rezultat.Pogotowie nie powinno odmówic.O ile nic nie wyjdzie brak mi koncepcji .To jest duzy psiak a ja mam 3 psy w domu i nie moge go zabrac.
Prosze o podpowiedzi.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...