Jump to content
Dogomania

Astra, co nieco z akity i z huskacza, pod opieką Fundacji w hotelu, jedzie do ds


kora78

Recommended Posts

  • Replies 411
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ok,kizi widziałam maila. powysyłam sms, bo na więcej mnie nie stać. dzięki

amensalizm, to nasza sunka sie miesci w tej czworce dla Ciebie :D to jak w mordę strzelił :) tam jest york,kundelek i szczeniak wilczaka malusi. każdy domownik prawie, ma swoje psa, za któego odpowiada. astra ma być psem głowy rodziny

Link to comment
Share on other sites

ah i dziś miałam tel od pani z opolskiego. ale miała z mężem jeszcze przedyskutować. mieli wcześniej kundelka na łąńcuchu. astra spalaby tylko na dworze, do domu mialaby wstep ale glownie mialaby zyc na podworku, w kojcu.
pokretnie odmawialam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kora78']
pokretnie odmawialam[/QUOTE]

i bardzo dobrze! szkoda tylko, że jesteś subtelna :), bo ja odmówiłabym stanowczo!!!
Niestety, nie wierzę w reformowalność ludzi trzymających do tej pory psa na łańcuchu i choćby zaklinali się, że tym razem tak nie będzie to ode mnie psa by nie dostali.

Wracając do p. doktora- dodam może tylko jeszcze, że tam dzieci są już w wieku nieco podrośniętym czyli 15-17 lat :), co ma o tyle znaczenie, że znają "instrukcję obsługi psa" :)
Pan pisze, że zawsze w jego rodzinie było kilka psów i psy towarzyszyły mu zawsze. Czyli rodzina w sumie spora :)

Link to comment
Share on other sites

no ten pan to jak dla mnie dar z nieba :)
trzeba go dograć, wizytę itp

jeszcze wczoraj miałam tel od pan z norwegii, któa ma astrę na naszej klasie w swoim profilu i pytałą,czy sunia już ma dom, czy ma ją z nk już usunąć. mówiłam,że są 2 chętne,ale czasu jeszcze trzeba na odbiór, itp
pani mówiła,że ma w rodzinie mixa akity z husmym i kochany pies, mądry itp ale ucieczkowicz straszny. mają go w domu z ogrodem dobrze ogrodzonym i pies się podkopuje i wciąz wymyśla, by uciec. a obrożę z impulsami elektrycznymi i tylko raz jej użyli i to było coś strasznego

ta pani ze wsi już nie dzwoni. ona tak tłumaczyła, że jak jest brama otwarta to pies musi być zamknięty, u nich w domu psy nie mieszkają. takie "wsiowe"poglądy, a w internecie psa szuka....

Link to comment
Share on other sites

witajcie
rozmawiałam z Panem, bardzo sympatyczny się wydaje ;)
mamy ustalic dogodny dla nas termin, bo Pan jest lekarzem, a co za tym idzie zajetym człowiekiem. Ja też pracuję, ale nie sądze, aby był to problem, dogadamy się. Dam wam znać.

Link to comment
Share on other sites

Jak dla mnie to ten pies na stróżowanie się nie nadaje. On jest stworzony do normalnego domu. To żaden stróż, co przyjdzie się połasić i tylko czasem poszczeka, co siedzi w kącie i obserwuje.
Ten potencjał trzeba inaczej wykorzystać.

Ale możemy innego podrzucić, bardziej nadającego się :) zapraszam na wątek ślicznow, tam są opisy niektórych psiaków:
[url]http://www.dogomania.pl/threads/173705-Wybierz-psiaka-i-zrób-mu-chociaz-1-ogłoszenie-schroniskowe-slicznośc-proszą[/url].

lub na wątek dwóch smutasów, szczekliwych, sporych gabarytowo, czarnych i maskujących się w ciemnośc, by znienacko dorwać oprawcę ;P
[url]http://www.dogomania.pl/threads/180104-dwa-Smutasy-czarne-szorściaki-w-jednym-schronie-proszą-o-ogłoszenia[/url]


Dostałam smsa od osoby mającej wizytę zrobić. Termin był na dziś, lecz oan ją przełożył z wiadomością, że muszą sprawę jeszcze przemyśeć :( Więc czarno to widzimy :( Mają się odezwać w przyszłym tyg... :(((

Link to comment
Share on other sites

dziewczyny, nie załamujcie się, Pan powiedział, że szczeniak ostatnio im sporo "kłopotów" robi, ale tak pozytywnie (same wiecie co to szczeniak) i troche się wystraszyli z żoną czy dadzą rade z taką gromadą. Ale lepiej niech dobrze przemyslą, niż mają na szybko zabrać a potem oddać.
A jak sie ktos inny odezwie-to po prostu trzeba sprawdzic i jak ok-to niech bierze!
ogłaszajcie ją dalej!:loveu:

Link to comment
Share on other sites

dzwoniłam do schronu.
nie da rady tej sterylki zrobić pod fundację.
ale jak będzie już zdeklarowany chętny, na milion procent, to wtedy ją ciachną prawie na pewno, na siebie.

nie da się załatwić z lecznicą, a na siebie nie może schron pod fundację i kasy brać, bo wyjdzie, że kasa na lewo. są przepisy i nie można machlojek robić

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kora78']dzwoniłam do schronu.
nie da rady tej sterylki zrobić pod fundację.
ale jak będzie już zdeklarowany chętny, na milion procent, to wtedy ją ciachną prawie na pewno, na siebie.

nie da się załatwić z lecznicą, a na siebie nie może schron pod fundację i kasy brać, bo wyjdzie, że kasa na lewo. są przepisy i nie można machlojek robić[/QUOTE]

Wiesz, mi to jest wszystko jedno, czy ciachną ją na fundację, czy na siebie- byle ciachnęli.

Trzymam kciuki za kolejnych chętnych :). Mam nadzieję, że w końcu się uda.

Link to comment
Share on other sites

Misiek- wrak psa odebrany interwencyjnie.
Przez ostatni rok czasu, brak opieki weterynaryjnej. 6 miesięcy bez świeżego powietrza.
Diagnoza weterynarza brzmi: alergiczne pchle zapalenie skóry.
Potrzebne wsparcie dla Miśka na długiej drodze leczenia.
Zapraszam na wątek:
[url]http://www.dogomania.pl/threads/184761-Misiek-wrak-psa-odebrany-interwencyjnie.-Potrzebe-wsparcie!?p=14600447#post14600447[/url]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...