Jump to content
Dogomania

Bokserka Buba - już nie cierpi i szczęśliwa biega za TM


Zu

Recommended Posts

:-( Bodziulka, Kodi...nie mam słów:placz: ściskam Was mocno dziewczyny, ja też nie moge ciągle się pozbierać po Karolku, miał takie krótkie i pełne cierpień życie:-(
mam tylko nadzieje, że nasze psiaki hasają teraz szczęśliwie "po tamtej stronie"....
ciągle podczytuje dogo, rzadko się odzywam, ale przyznam szczerze, że czasem ten ogrom psiego nieszczęścia mnie totalnie przytłacza
z mojej trójki psiaków ostał mi się tylko Cezarek a i on już mocno leciwy...nawet nie chcę myśleć co będzie, gdy go zabraknie i dołączy do Buby, Karolka, Bodzia i Omleta...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 612
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nie myśl tak Zu, teraz wiem, że trzeba się cieszyć z nimi każdą chwilą, trzeba się do nich przytulać i o nie dbać.....trzeba się nacieszyć tak na zapas....

....bo można niezdążyć...
....bo przychodzi taki dzień...., taka sekunda, że świat upada na kolana, a ty wiesz, że już nic...nic nie możesz zrobić, a przecież tyle jeszcze można było....ale już .... za późno

Link to comment
Share on other sites

Kodi naprawde brak mi słów, zeby napisać Ci jak bardzo Ci współczuje...wiem, że to żadne pocieszenie,ale pomyśl, że umarł nagle, nie cierpiał i prawdopodobnie nie miał świadomości, że odchodzi...myślę, że każdemu mozna życzyć takiej śmierci...to straszne, że nasze psiaki nie moga umrzeć razem z nami...ściskam Cię mocno kochana i trzymaj się jakoś, wiem, że to trudne, ale masz jeszcze inne psiaki, które też Cię potrzebują,one napewno nie zastąpią Omleta, ale pomogą Ci przetrwać te najgorsze pierwsze dni

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 7 months later...
  • 4 months later...

Bubeczku, nigdy Cię nie zapomnimy, byłaś z nami tak krótko i nie zdążyliśmy Ci dać tyle miłości, ile chcieliśmy:shake:....
Mam nadzieję, że razem z Karolkiem biegasz sobie za Tęczowym Mostem i że jesteś szczęśliwa już na zawsze...tutaj na zawsze będziesz miała swoje miejsce w naszych sercach i wspomnieniach zarezerwowane tylko dla Ciebie...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...