Jump to content
Dogomania

Ca de Bou//Martwie sie o naszą rasę Tim Taylor//Ca de Bou


Janusz45

Recommended Posts

@all
chciałem przywitać się na forum, jestem kąkubentem jolkijolki i wyprowadzaczem Nuty na spacery, również cieszę sie, że mogę tu z Wami być, to jest mój pierwszy post więc chciałem się ładnie przywitać i posłać wszystkim @dziobki ode mnie :helo:

ps
i macie tu fajniejsze multikony niż na innych forach :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 85
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jolik!
Ty sie bzdzagwo wpisz moze do mojego topicu o potworasach - o swojej kobicie, co? a nie bedziesz wazelinowac i wóde chlac.:mad: :evil_lol: :evil_lol:
A propos! dawaj stukniemy sie!:jumpie: :bigcool: :drinking: :popcorn:


aaaa! i mamy Kąkubęta Jolicy!
Na przeszpiegi za swoja polowka sie przychodzi? i jak my tutaj bedziemy szalec pod bacznym okiem wyprowadzacza? :mad: He?:cool3:

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=black]Nooo Witam wszystkich starych/nowych znajomych.[/COLOR]
[COLOR=black]Faktycznie kopa lat. !!! [/COLOR]
[COLOR=black]JolkaJolka napisała:[/COLOR]
[COLOR=black][quote][I][COLOR=royalblue]A żeby nie było, że offuję, to chciałam napisać, że mam fajna majorkę i bardzo ją kocham.[/COLOR][/I][/quote][/COLOR]
Zapomniałaś dodać Gwiazdeczko, że [B][U]Zajebisty egzemplarz[/U][/B]. :shiny: :shiny:

CaDeBoy napisał:
[quote][I][COLOR=royalblue]to jest mój pierwszy post więc chciałem się ładnie przywitać i posłać wszystkim @dziobki ode mnie[/COLOR][/I] [/quote]
Eeee facet bez nazwisk odebrałem aluzję !!!:boom:

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=black][COLOR=black]@ Archi[/COLOR][/COLOR]
Jak to co.... stęskniłem się za Tobą konkretnie
[COLOR=black][COLOR=black]Noo i JolkęJolkę muszę jeszcze trochę poprześladować,[/COLOR]
[COLOR=black]aa poza tym za cukierkowo tuu muszę trochę tej [/COLOR]
[B][U][COLOR=black]wrogiej atmosfery[/COLOR][/U][/B][COLOR=black] wnieść z tych innych [/COLOR][B][I][COLOR=blue][COLOR=black]niedobrych forów[/COLOR][/COLOR][/I][/B][COLOR=black], foremów, forrrrów [/COLOR]
[/COLOR]:evil_lol: :saeek: :evilgrin: :angryy: :cooldevi: :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Widzieć mnie czasem będzie można a witać nie ma po co, przecież siedzę tu od roku a znamy się już długo ;)[/SIZE] [/FONT]
[FONT=Times New Roman][FONT=Times New Roman][SIZE=3]Na szczęście opieka nad trojgiem dzieciaków jest ważniejsza niż udzielanie się nad dochodzeniem kto ma racje... ja jestem ponad podziałami, bo nic z tego dobrego nie będzie. Zabieranie zabawek i przenoszenie się na inne podwórko wydaje mi się dobrym rozwiązaniem, jeśli tutaj przestaniecie obsypywać się piaskiem. Jeśli jest inaczej to i tutaj zrobi się piekiełko:diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti: [/SIZE][/FONT][/FONT]
[FONT=Times New Roman]

[FONT=Times New Roman][SIZE=3]KOCHAJĄCA [B][COLOR=red]WSZYSTKICH[/COLOR] [/B]- ILONKA[/SIZE][/FONT]
[/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=1][SIZE=2]Ilonka![/SIZE] [/SIZE]


Jak tam moj Rycerzyk Przemo i jego dwie kobylki pomarszczone? :)


[SIZE=1]Ja tu tez podgladalam nudnie od roku! Bedzie dobrze! upokoi sie! o ile wszyscy (bez wyjatku) beda madrzy i zrozumieja o co w tym wszystkim chodzilo i wyciagna wnioski. A jesli nie - to i tak czas dziala cuda! [/SIZE]
[SIZE=1]Podaj grabe z tym kochaniem wszystkich! U mnie to nadal sie nie zmienilo i nadal bede Ghandim, czy matka grupowa, chociaz przyznam, ze tutaj jest ciut trudniej, a nawet ambitniej, bo balansuje miedzy poczyciem slusznosci zasad, a sympatiami[/SIZE]
:p

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=1]Wiesz, ambitniej, bo mimo calej sympatii do Ciebie mam wrazenie, ze nie dopuszczasz do siebie faktu, ze zniszczyles cos bardzo istotnego. Ale to nie miejsce na takie dywagacje. [/SIZE]
[SIZE=1]Trzymaj fason, plisz! To dosc meczace, to ciagle uzalanie sie, robienie zlosliwosci, czy walenie subtelnosci jak z armaty. [/SIZE]
[SIZE=1]I na tym zakoncze te bezsensowna dyskusje i na co licze z Twojej strony![/SIZE]
[SIZE=1]Ghandi![/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[B]@ Archiesa[/B]
cyt.

Wracajac do tematu: Co nalezy zrobic dla naszej rasy, poza klotniami i checia [B]pogodzenia hodowcow[/B]?

Archi wypowiedz krótka a ile sensu.
Ponieważ rasa Ca de Bou jest rasą bardzo młodą i nieliczną to jeden drugiemu będzie potrzebny.A narazie jest tak że nie kierujemy się dobrem rasy tylko tym czy hodowca jest z obozu X.Y.Z -jestem przekonany że jest to ze szkodą do rasy.

Link to comment
Share on other sites

obiecałam sobie,że jako szarak nie będę zajmować się tym tematem, ale napiszę co o tym myślę. Te zachowania szkodzą rasie,ale szkodzą też hodowcom jako takim w ekonomicznym sensie.Bo można się zżymać z powodu bezpapierowych, czy źle przemyślanych miotów, bo to potem utrudni sprzedaż i zwrot kosztów odchowania super-szczeniaka. Państwo hodujący i wystawiający swoje pieski zapominacie o jednym,że oprócz Was czytają te i inne fora tacy ludzie jak ja, ludzie którzy nie będą rozmnażać,wystawiać, będą po prostu chcieli mieć fajnego,zdrowego psa od fajnych, uczciwych ludzi.Dla takich to i inne fora pełnią funkcję edukacyjno-rozrywkową, hobbystyczną etc.
Tymczasem czego ja tu się dowiaduję? Że wszyscy jesteście nieuczciwymi, zakłamanymi,niedouczonymi, czyhającymi na frajerów, napuszonymi i chorymi od ambicji cwaniakami. Przepraszam, ale o to właśnie przez cały czas się oskarżacie, a jeśli ktoś nie ma możliwości realnej oceny, co jest prawdą, a co Waszą prywatną bitwą, to wsadza Was do jednego worka i idzie kupić psa od handlarza, bo na jedno wychodzi.
Chyba bym wolała,żebyście się gdzieś przy wódce naprali po pyskach, albo w końcu dogadali, bo ja potrzebuję autorytetu, po prostu... i minimum zaufania do osoby od której w przyszłości będę chciała kupić psa do kochania.
I wcale nie chodzi o to,żeby było miło i żeby radośnie ptaszki wiły gniazdka nad Waszymi głowami, kłućcie się, to przecież sprzyja mojej edukacji,tylko dbajcie wajemnie o swoją reputację i tyle.

Nie należe do żadnego obozu, życzę powodzenia WSZYSTKIM dobrym psom ich sympatycznym właścicielom.

ps. i tak moja skarlała, łysawa,dysplastyczna, neurotyczna majorka jest najlepsza i pora żebyście sobie zdali z tego sprawę.Zaraz po niej najlepszą majorką w rasie jestem ja, a potem mój mąż.

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Ajko,
ale nie można wrzucać wszytskich do jednego wora ;)
spotykam się z hodowcami, teraz częściej kocimi, niż psimi i tak, czasem ta ilośc jadu jest dosyć spora, ale również jest wiele osób, którzy z wielką radością przekazują takim nowicjuszom, jak ja swoją wiedzę, dzielą się nią, zwracają uwagę na co warto spojrzeć, naprowadzają na odpowiedni tor

owszem, jeżeli podejmiesz decyzję o "zabawie" w hodowlę, Twoje zwierzę okaże się dobre w typie, uzyskasz licencje hodowlaną, to jakby masz mniej znajomych, ale nie to się liczy, ważne co Ty chcesz zmienić, co Ty chcesz dać

to takie moje spostrzeżenie
pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[B]Witam!!![/B]

[B]@All[/B]

Proponowałbym przejść do tematu zasadniczego a mianowicie listu otwartego Tima Taylora .Zagadnienia w nim opisane dotyczą przecież rasy Ca de Bou ,czy są słuszne????.Poznałem opinie na ten temat trzech hodowców rasy ,od skrajnych po bardziej wyważone.[B]Chciałbym poznać Wasze zdanie na opisane problemy rasy????[/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...