Jump to content
Dogomania

Ca de Bou//Martwie sie o naszą rasę Tim Taylor//Ca de Bou


Janusz45

Recommended Posts

  • Replies 85
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[B]@All[/B]

Atilla już od dłuższego czasu przebywa na kryciach w ST Petersburgu (Rosja).Były podejmowane próby wystawiania tego psa w celu uzyskania championatu Rosji spełzły na niczym .Atilla nie pozwoliła sobie sprawdzić jąder i za to została wyproszona z ringu.Nie wiadomo czy jakies krycie zrobił, mnie ten pies się nie podoba .

Link to comment
Share on other sites

Atilla jest ciut zbyt patykowaty, ma dziwna glowe, slabiusi tylek. No ale pod buldoze suki powinien chyba byc dobrym psem, prawda?
czy wiecie jak wygladaja szczeniaki po nim? co przenosi przez krycia?

Auuuu! Jarek pisz po polskiemu, pliszzzz. :razz: Zwlaszcza jak masz takie ciekawe mysli do przekazania, ok?:angryy: :roll:

Link to comment
Share on other sites

[B]@ Archiesa[/B]

[quote name='Archiesa']To w takim razie jakie suki pod niego pasuja?
Pytanie jest czysto naukowo-teoretyczne, bo mojej malpy nim nie pokryje[/quote]

Trudne pytanie nie widziałem po nim szczeniaków jakie przekazuje geny.Buldoże zdecydowanie odpadaja matka Atilli Alga d'es Puig des Teix to typ mocno buldoży ojciec As de C'as Brau jesli geny rzucał by po ojcu to już lepiej.Alga ukończyła niedawno 12 lat to wiekowa suka.


[IMG]http://b.foto.radikal.ru/0602/6f406ba1e6c3.jpg[/IMG]

[IMG]http://b.foto.radikal.ru/0602/bae235c51e71.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Book Antiqua]O mater! Janusz! Co to za gremlinek? a jaka mama gremlinkowa! :shake: :lol: [/FONT]
[FONT=Book Antiqua]Nie spodziewalam sie zobaczyc jakies pieknosci, ale to przeszlo moje oczekiwania:razz: [/FONT]
[FONT=Book Antiqua]Tak! to faktycznie trudne pytanie![/FONT]
[FONT=Book Antiqua][/FONT]
[FONT=Book Antiqua]Chcialam poprosic Was o jakies dobre (wedlug Was) przyklady polaczen w przyszlosci w roznych typach cdb, kotre pomoglyby rasie (wiecie o taki koncert zyczen na najwyzszym poznawczym poziomie), ale zrezygnowalam, bo to moze byc tylko kolejne zarzewie konfliktu... chyba ze ktos sprobuje?:eviltong: ... ale bez jazdeczek, o ile to mozliwe :eviltong: [/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[B]Dzień Dobry!!![/B]

[B]@All[/B]

Drugą opinie jaką usłyszałem na temat listu otwartego Tima Taylora to:

""Napisał on wiele prawdy o rasie,konieczności kryć świeżą krwią po przez to poprawy zdrowotności.Dużo prawdy o samym klubie hiszpańskim panujacych tam układach i układzikach nie związanych z dobrem rasy CdB.
Wiele prawdy o sędziowaniu,kwalifikacjach i znajomości tematu oceny Cdb przez sędziów hiszpańskich""

????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Link to comment
Share on other sites

@
Prawie wszyscy na tym forum i w ogóle zauroczyli się i zakochali w mojorce typu bull, duża głowa szeroka klata grubaśny ogonek szeroki tył, te grubaśne fafelki:cool1: i myślę żę będzie musiało jeszcze wiele czasu upłynąć zanim będziemy dostrzegali ( jeżeli w ogóle do tego dojdzie:shake: ) piękno w typie sportowym. Bo taki typ nie rzuca na kolana , nie zwraca swoim wyglądem uwagi. oczywiście świeża krew jak najbardziej ale bez przesady:p

Link to comment
Share on other sites

@ Gorzała ,
teraz to ja się zakręciłam. Co ma piernik do wiatraka?
Wstawiam zdjęcia szczeniąt po kundlach z Czech -jak to nie raz ująłeś i życzę Ci aby przynajmniej takie rodziły się u Ciebie. Przecież ja nie napisałam że mieszanie krwi jest złe??? czytaj ze zrozumieniem:p

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[B]Witam!!!![/B]

[B]@All[/B]

Czytajac list Tima a konkretnie ten fragment:

[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Światowa strona internetowa tego klubu obiecuje stać się jedynym w świecie miejscem, który zjednoczy w jednym miejscu wszystkie informacje o gatunku, wystawach i ich rezultatach, pełną bazę danych o producentach, oddzielną bazę o rezultatach wystaw, także [B]pełną bazę danych o wszystkich Ca de Bou.[/B][/SIZE][/FONT]

[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Chodzi mi oto by stworzyć Polską bazę danych ,rodowodów psów obecnie hodowanych w Polsce .Nastepnie byłoby to można rozszerzać o kolejne kraje.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Myślę że byłoby to dla dobra rasy.Prosiłbym o odpowiedz na postawione pytania:[/SIZE][/FONT]

[FONT=Times New Roman][SIZE=3][/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Czy jest to technicznie możliwe???[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Czy stać nas na to by odrzucić swoje prywatne ambicje i zrobić coś wspólnie dla dobra rasy???[/SIZE][/FONT]

[FONT=Times New Roman][SIZE=3][/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Takie działania są czynione w innych rasach więc ciekawe czy istnieje szansa powodzenia tego przedsięwzięcia w rasie Ca de Bou.[/SIZE][/FONT]

[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Dla mnie jest to obojętne kto by się zajął personalnie tym tematem.[/SIZE][/FONT]

[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Pozdrowienia[/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[B]@Gorzała[/B]

[quote name='gorzała']Fajnie było by gdyby Hiszpanie stworzyli taką bazę jako pierwsi - ma to wtedy teoretycznie jakiś sens. Zawsze powinien zacząć kraj pochodzenia rasy ,mieli na to 42 lata może mają coś w tym stylu kto wie...To ich rodowody te najstarsze można bylo by potraktować jako bazę - jeżeli wogóle istnieją.[/quote]

Tak powinien to zrobić teoretycznie kraj pochodzenia rasy.
Czy musimy czekać aż Hiszpanie to zrobią??,a jak nic nie zrobią ??to znów będziemy w punkcie wyjścia,tzn.nikt nic nie będzie wspólnie robił dla dobra rasy.Może tą naszą energie przekierunkować , byłoby z pożytkiem dla rasy i powstała by Polska baza danych rasy Ca de Bou.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...