Jump to content
Dogomania

Ca de Bou//Martwie sie o naszą rasę Tim Taylor//Ca de Bou


Janusz45

Recommended Posts

Witam w raju! :) Jedynie przelotem! i w oczekiwaniu na Godota :mad:

A wracajac do tematu glownego!
Podobnie jak Tim Tylor rowniez martwie sie o nasza rase, mimo ze nie jestem hodowca. Szczegolnie z powodu zdrowia, ktore to jak wiemy jest najwieksza bolaczka naszych/mojego psa. Odpowiednie krycia (zarowno te hiszpanskie jak i portorykanskie) moga odpowiednio zmienic uklad genow w polskiej puli, na co szczegolnie licze. Mam nadzieje, ze kolejne pokolenia szczeniakow beda zdecydowanie lepsze, zdrowsze, no i nie zatraca swojego charakteru lizaka pospolitego z ogromnym potencjalem

ps. wiecej czadu to nie wiecej zalu

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 85
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wsatwiam obiecane zdjęcia maluszków;) ;)
[IMG]http://foto.onet.pl/upload/39/71/_575627_n.jpg[/IMG]

[IMG]http://foto.onet.pl/upload/21/19/_575629_n.jpg[/IMG]

[IMG]http://foto.onet.pl/upload/7/23/_575630_n.jpg[/IMG]

[IMG]http://foto.onet.pl/upload/0/5/_575631_n.jpg[/IMG]

[IMG]http://foto.onet.pl/upload/18/58/_575633_n.jpg[/IMG]

[IMG]http://foto.onet.pl/upload/3/36/_575628_n.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Jak ja zaluje, ze nie mialam Rojki jak byla malutka. Umykaja wspaniale momenty wowczas.:cool1:

Aga!
Poprosze o wiecej szczegolow o maluchach. Jakie maja imiona, jak sie zachowuja, ktory jest najwiekszym wariatem? A ktory bedzie lagodnym dominantem?

Che!
Nadal Cie uwielbiam, wiec nie trac na fasonie, plisz!:mad: :lol:

Link to comment
Share on other sites

[B]Archie,[/B]
Ciężko mi cokolwiek o nich powiedzieć poza tym że są przeurocze ;) widziałam je zbyt krótko:placz:
Jak już pisałam wcześniej maluchy pochodzą z hodowli D.K.Bubu, pieska którego wzięłam za krycie mam dopiero jeden dzień i nazywamy go ANTOŚ.
Jest bardzo grzeczny..... ale tylko wtedy gdy śpi:lol:
Największa rozrabiara z tego miotu :diabloti: dzisiaj, bądź jutro zamieszka w Zielonej Górze u naszego znajomego "Majorka"- Hosziego.

Link to comment
Share on other sites

[B]Archi,[/B]
Antoś to ten na dwóch pierwszych zdjęciach. Hodowcy w metryce nazwali go ANDANTE więc trzeba było wymyśleć coś łatwiejszego żeby języka nie połamać:cool1: a przede wszystkim coś - nazwijmy to dźwięcznego aby trafiało w psiechurskie ucho.Poza tym lubie zdrobniale nazywać psy a szczególnie te szybobiezne wersalki;) . Byś, Plastuś, Antoś..

Link to comment
Share on other sites

[quote=Ярс]Привет всем! К сожелению не знаю языка.
Януш спасибо за приглашение![/quote]

Może przetłumacze -bo chce uniknąć tego za co moja córka Liliana wyleciała z jakiegoś tam forum.Opisze to wam kiedyś przy innej okazji.

Tłumaczenie:

[COLOR=blue]Pozdrawiam Wszystkich!!![/COLOR]

[COLOR=#0000ff]Ubolewam nie znam języka.Janusz dziękuje za zaproszenie.[/COLOR]

[COLOR=black]Chcę by na tym forum poznawać przemyślenia i opinie co do rasy Ca de Bou ludzi z innych krajów.[/COLOR]
Ale mam poważne obawy by nie znalazł się ktoś co będzie obrażał te osoby było by to dalece nie na miejscu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gorzała']@Janusz

Mam nadzieję,że to nadal będzie POLSKIE forum.[/quote]

Ponoć nie ma to jak konkurencja:evil_lol: ,o tym zdecydują piszący na tym forum czy chcą poznawać ludzi z innych krajów o podobnych zainteresowaniach i wymieniać się swyimi doświadczeniami.Są w naszym kraju fora elitarne i też mają swoich wielbicieli ,więc spoko...........dla kazdego coś się znajdzie:lol:

Link to comment
Share on other sites

Rasista!!
a sami ściągamy tyle psów od nich , a jak rosjanie chcą się do nas zbiżyć , to jeden warkot!!!
a jak my jedziemy , lub piszemy na zagranicznych forach , to nie jest nic złego?? czyżby to działało tylko w jedną stronę?
Sorry!! , ale Gorzała , trącisz rasistą , a ja jestem w paski...

Link to comment
Share on other sites

Czy to baba bullmastiffowa? ;)

Gdzies mi swita, gdzies mi dzwoni, ze gulasz wegierski i brazylijska kawe pilismy po angielsku! Jak dobrze, ze czerwona kurtyna spadla w 1989 roku i kazdy z nas ma paszport... jak dobrze! Bo bysmy raczej cdb nie mieli w Polsce!:shake: :cool3:

Zrobmy moze ankiete, kto jest za, a kto przeciw osobom z innych krajow? :) Chyba znam juz wyniki...
Ja chce jesc potrawy z kazdego kraju, byle bym miala do tego instrukcje obslugi, a na szczescie jestem na tyle inteligentna, ze zrozumiem o co lotto:p :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Tak jestem BABĄ/ 100%/!! mastifową , więc II grupa ...
6 lat temu pojechałam po cdb , a przyjechałam z mastifem...
kraje byłego ZSRR bardzo mie interesują , ponieważ w rekach rosyjskojęzycznego narodu jest chyba największa ilość Zw. Świata gr. II
Cdb ''pilotowałam '' w Polsce od 1996 , to fajna rasa , a wtedy było ich zaledwie chyba 4 szt.
a odzywam się żadko , raczej słucham , przyglądam się , no chyba że mnie coś ruszy --to tak jak mastiff.............:evil_lol: :angryy: :mad: :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Tu nie chodzi o aferki...
To twoja wypowiedź mnie zbulwersowała!!
to tak jak w..latach hasło syjoniści...itd
Na molosach i na dogomanii bywają różni ludzie i z róznych krajów, więc dlaczego cyrylica tak pobudza?? Węgierski też jest inny ......
I co ma hodowca do kurtyny?????????

Link to comment
Share on other sites

Baba!
Ze tak powiem... fajny masz podpis :cool3:
no i sorki za pomowienia ;) bullmastiffowe - jakos Cie z nimi skojarzylam nieopatrznie, bo za nimi przepadam...

A powiedz mi prosze, jechalas do Hiszpani po majore? czy moze w jakies inne miejsce? poprosze o wiecej szczegolow z tamtej wyprawy

[SIZE=1]A z kurtyna jest tak samo jak z tym syjonizmem[/SIZE] :cool1:

Link to comment
Share on other sites

@all :laugh2_2::laugh2_2::laugh2_2:
czesc wszystkim!!! Cieszę się że wszyscy tu jesteśmy i że mogę was wszystkich tu czytać!!! OD razu mi lepiej na duszy! :cunao:Naprawdę, tu jest ZUPEŁNIE inny klimat niż na innym forum, wszyscy się kochają i jest jedna wielka majorka :D:D :Dog_run:
Trzymam kciuki, oby tak dalej:D :thumbs::thumbs::thumbs:
A żeby nie było, że offuję, to chciałam napisać, że mam fajna majorkę i bardzo ją kocham.
Peace and love!! :loveu::iloveyou::iloveyou::bigcool::drinka:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...