Jump to content
Dogomania

ON-kowaty Starszy Pan Wieniek w najcudowniejszym domu. Chorutki..trzymajcie się!!!!!!


Aleksandra_B

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Fotki Wienia i Rumpusi ze swoim "braciszkiem"


[IMG]http://images24.fotosik.pl/260/4f15fbd068202a4fmed.jpg[/IMG]

[IMG]http://images32.fotosik.pl/334/71c5660636a5a509med.jpg[/IMG]

[IMG]http://images30.fotosik.pl/260/63956dc5f6d52c80med.jpg[/IMG]

[IMG]http://images34.fotosik.pl/335/9056052f3b41d14dmed.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

heeeeeej witajcie!
czyzby Rodzinka sie powiekszyla, czy tez wizyta kurtuazyjna brytyjskiego elegancika?

jak doczytam to bede wiedziec, ale zaleglosci baaardzo duze, wiec powolutku
tymczasem pozdrawiam serdecznie wszystkich
czworonogow, dwunogow wiernych, ale i nowych kibicow NAJWSPANIALSZEJ RODZINY!


jakże radują mnie te cudne fotki i Wienio, kochaniutki w formie hmmm wakacyjnej jak widać
a jak sie ustawiła hierarchia?

Link to comment
Share on other sites

Wieniuś pływa? Wakacje od choróbska..i dobrze i oby jak najdłuzej..Mam nadzieje,że w towrzystwie Bigla dobrze sie bawi..koligacje rodzinne-psiak Wienia-juniora i stopien pokrewieństwa z wieniuszkiem i Rumpą-skomplikowane...Nieważne,byle się dobrze ze soba bawili..pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

O jak miło spotkać się z Wami. Niestety wakacje minęły dla nas. Najgorszy tydzień za mną, zawsze mam problem żeby "zaskoczyć". Najgorszy w sensie pracy, bo z Wieńkiem mieliśmy znów trudne przejścia. Wienio obraził się na cały świat, gdy w domu pojawił się ten Trzeci. Nie chciał w domu spać, nie dawał sie dotknąć, nawet apetyt Mu zmalał. Po wyjeździe Czesia z dwa dni było lepiej a potem nastąpił kolejny kryzys. Wieniek zdawał się żyć w innym świecie, ciągle myslał o ucieczce, odwracał się do nas wyłącznie tyłem i nie dawał się głaskać. Poza tym bardzo bolały Go stawy, dyszał okropnie i calutkimi nocami nie spał. Po prostu stawał się coraz bardziej nieobecny. dwie noce spędziłam z Nim w ogrodzie bo za nic nie chciał wejść do domu, stał i patrzył przed siebie i strasznie skomlał, jęczał. Weterynarz oprócz zwyrodnienia stawów i zasuszonej rany na łapie nic nie stwierdził. Powiedział, że to starość daje się Wieniowi we znaki. Sąsiad nie pocieszył mnie, bo powiedział, że wienio szuka miejsca żeby odejść.Seria zastrzyków, leki wzmacniające serce, nie dawałam się Wieniowi położyć, prawie wnosiłam Go do domu, ugotowałam kurczaka- zjadł. Od dwóch dni jest lepiej, nieco lepiej. Nie umiem właściwie wyraźić, co jest inaczej, Wienio nie jest taki jak jeszcze miesiąc temu.
Rumpusia bardzo polubiła Czesia, zresztą z wzajemnością. Spaliśmy w czwórkę w jednym łóżku a od 5 rano psiaki baraszkowały po naszych głowach. Po wyjeździe Czesia stała przy bramie i czekała. Przynosiła jego ulubioną zabawkę i widać było, że kojarzy ją z naszym wnusiem, bo merdała ogonkiem i zabawnie ją podrzucała. Czy możliwe, żeby te zmiany jakie nastąpiły u Wienia były związane tylko obecnością Czesia? Czy pomyślał, że chcemy Go zastąpić młodym pięknym pieskiem? Że Jego już nie chcemy?

Link to comment
Share on other sites

Wieniu zawsze zyl w swoim swiecie, tylko czasami Was do niego wpuszczal;-)
To twardziel- jeszcze nie przyszedl Wienka czas, jestem o tym gleboko przekonana.
Wieniu sie starzeje troszke, jak my wszyscy, nie martw sie, bedzie dobrze- i nie sluchaj sasiada...
I dobrze ze znowu jestescie.

Link to comment
Share on other sites

Czy Wieniu tak pokazywałby swoją zazdrość? Nie powinno się przypisywać ludzkich cech psom podobno ale z tego co piszesz o Wieniu to zupełnie jakby cofnął się właśnie z zazdrości, że Rumpa tak polubiła Wnusia, że tęskni za nim i że jest młody...

Ciężko za Wieniem nadążyć...

Na pewno Wieniu wróci do Was wróci ze swoim światem ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ania-Sonia:lol:
A u nas jesień jak pisze Alaa, w ogródku, na parapecie a nawet na dywanie. Nie jest jednak kolorowa a smutna i ponura. Wień wyjechał na dłużej, Wień- junior z Czesiem daleko, Rumpa tęskni a Wieniek zmaga się ze swoją jesienią. Bolą Go gnaty, noce bezsenne ale coraz częściej daje się musnąć, wyczyścić uszy i znów wodzi za mną wzrokiem, gdy krzątam się w kuchni, a przy cieście ze śliwkami całkiem wraca do normy.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Tak Alaa, u nas wszystko w porządku;) Wieniek jakby wiedział czego najbardziej się obawiałam, gdy Wień wyjeżdzał, spisuje się bardzo dzielnie.
Stara się jak może choć nocami cierpi. Chyba obawia się że i ja Ich opuszczę, bo gdy wracam z pracy chodzi za mną krok w krok. Nawet przed łazienka nie chce czekać a podczas mojej kąpieli stoi z głową opartą na wannie- aż mnie to peszy:lol:Rumpusia, jak to Rumpusia, całymi dniami czeka na parapecie, 10 października miała urodziny- siedem lat temu tego dnia przywieźliśmy ją do domu.
Pozdrawiamy Wszystkich.

Link to comment
Share on other sites

Wiesz gackn, jak piszesz cos o Wieniu to robi mi sie lzej na sercu, tyle "moich" psiakow schroniskowych odeszlo w tym roku im sie nie udalo kazdy z nich choc kochany mial wade przechodzil kazde ogrodzenie, lub mial swoje lata. Dlatego kazde wiesci o Wieniu sa na wage zlota.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...