Jump to content
Dogomania

Stary dobek Chojrak odszedł za TM


Dada M

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kikou zasypana maksymalnie i niestety straciła samochód (silnik do naprawy - niestety koszt olbrzymi). Teraz jest zdana całkowicie i jedynie na własne nogi. We wszystkich wyprawach towarzyszy jej Chojrak (a to jest kawałek drogi!)! Chojrak jest wniebowzięty, że może się wybiegać po ośnieżonych polach i bardzo dumny, że może czekać na panią przed sklepem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aga-33-76'][FONT=Calibri][SIZE=3]Kochani, przeciwności losu z jakimi spotkałam się ostatnio, uniemożliwiają mi dalszą pomoc w postaci miesięcznej deklaracji w kwocie 10 zł. Niestety nie będę mogła dokonywać wpłat, począwszy od miesiąca grudnia, przepraszam kochany psiaku…[/SIZE][/FONT]
[FONT=Calibri][SIZE=3]Ja się odkuję i tu jeszcze wrócę …[/SIZE][/FONT][/QUOTE]

Aga - dziękujemy za dotychczasową pomoc, odwiedzaj Chojraka koniecznie :)

Niedobrze, że samochód jest do naprawy, w taką pogodę brak porządnego środka transportu to prawdziwa kara.
Ale domyślam się, że Chojrak jest zachwycony ;)

Dotarły wpłaty:

Monika z Katowic - 15 zł za XII
Maruda666 - 20 zł za XII

Dziękuję :)

Przelałam Kasi 350 zł za grudzień.

Link to comment
Share on other sites

Oj tak, domek jest pilnie potrzebny.
Raz, że Chojrak, mam wrażenie, jest typem psa, który wolno się przywiązuje, ale jeśli już kogoś uzna za swojego opiekuna - nie będzie łatwo przekonać go do zmiany. Domek musi być naprawdę wyjątkowy, żeby Chojrak czuł się tam tak dobrze, jak u Kasi.
Dwa - Chojrakowi brakuje już 190 zł deklaracji. Do końca stycznia jest bezpieczny, ale potem sytuacja będzie trudna.

Link to comment
Share on other sites

Ania_to_ja - Dziękuję ślicznie :)

Dotarłą wpłata od Groosi za XII - odrobinę mniej niż zazwyczaj, gdyż Groosia straciła pracę (trzymam kciuki za znalezienie nowej) - 85 zł dla Chojraka i Lennona, podzielę to tak:
60 zł - Chojrak
25 zł - Lennon

Dziękuję pięknie :)

Myślę, że trzeba zintensyfikować poszukiwania DS. Jutro przysiądę go ogłoszeń z nowymi zdjęciami.

Link to comment
Share on other sites

Kikou mówi, że u Chojraka wszystko ok - choć wciąż regularnie pojawia się charakterystyczny kaszel.
Z samochodem problem jest poważny - więc Chojrak wciąż jest szczęśliwy, bo towarzyszy Kikou w każdej wyprawie ;)
Podobno boi się jakichś 2 czy 3 małych psów i ucieka przed nimi na fotel albo na kanapę - Kikou nie wie, co Chojraka tak przeraża, bo ponoć te małe psiaki są przyjaźnie nastawione ;)
Ogólnie, cytuję, "Chojrak jest niesamowitą ciapą" ;)

W najbliższym czasie trzeba będzie go zaszczepić.

Za kilka dni powinny być nowe zdjęcia Chojraka :)

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=blue][I]"Biegnie Aniołek, skacze po chmurkach,[/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[I][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=blue]niesie życzenia w anielskich piórkach.[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I]
[I][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=blue]Niesie w plecaku babki i świeczki,[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I]
[I][COLOR=blue][FONT=Book Antiqua][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=blue]a w walizeczkach złote dzwoneczki."[/COLOR][/SIZE][/FONT] [/FONT][/COLOR][/I]
[B][COLOR=red][FONT=Book Antiqua][IMG]http://www.gify.org/bazagif/swieta/natale019.gif[/IMG][IMG]http://www.gify.org/bazagif/swieta/natale019.gif[/IMG][/FONT][/COLOR][/B]
[B][COLOR=#ff0000][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]Życzę wszystkim wesołych Świąt, a Chojraczkowi zdrowia i domku w roku 2011![/SIZE][/FONT][/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

Dziękujemy za noworoczne życzenia :)

Zamówiłam Chojrakowi kolejny pakiet ogłoszeń - i zachęcam wszystkich, którzy mają taką możliwość, by co jakiś czas wrzucali ogłoszenia Chojraka na różne portale :) za którymś razem musi się udać !

Link to comment
Share on other sites

Tylko te przedświąteczne - że wszystko w porządku, tylko Chojrak boi się jakichś małych, nowoprzybyłych psów.
Będę dzwonić do Kikou w weekend.

Dotarły wpłaty:

21.12 - Magdyska25 - 10 zł za I 2011
Maruda666 - 20 zł za I
Malibo57 - 50 zł za I

Dziękuję bardzo :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...