Jump to content
Dogomania

Cierpiąca Dejla chora na dysplazję przegrała... Odeszła za TĘCZOWY MOST 20.02.2010r.


Dejla

Recommended Posts

[B]LUDZIE OPANUJCIE SIĘ I WY ZWOLENNICY I WY PRZECIWNICY!!!!ZACHOWUJECIE SIE JAK HOŁOTA NAJNIŻSZEJ KATEGORII.UPADLIŚCIE JUŻ TAK NISKO,ZE OD SPODU NIKT NIE PUKA.
NAZYWACIE SIEBIE SZUMNIE I DONIOŚLE WIELBICIELAMI PSÓW,PSIARZAMI I MEGAPSIARZAMI.
CHYBA TYLKO DLATEGO,ZE WASZE TZW.MORALE ZESZŁO NA PSY!!! STADO WYJCÓW NIE MAJACYCH CYWILNEJ ODWAGI ABY SIĘ PODPISAĆ!!!!JAK WAM NIE WSTYD NĘDZNE,SŁABE ISTOTY.JESZCZE MIESIĄC TEMU WSZYSCY OBŁUDNIE WIELBILI DEJLĘ,PRZEŚCIGAJĄC SIE W POMYSŁACH NA JEJ FOTKĘ,JESZCE NIE DAWNO POSZLIŚCIE W KONKURY KTO NAJGŁOŚNIEJ ZAPŁACZE NAD JEJ LOSEM.A DZISIAJ JAD,BRUD I POMYJE!!!!!
CZY NIKT NAPRAWDĘ NIE PAMIĘTA PO CO POWSTAŁO TO FORUM?????
A PRZECIEŻ TAM GDZIEŚ JEST CZŁOWIEK,KTÓREMU SERCE ROZRYWA BÓL PO STRACIE PRZYJACIELA!!!
JAK WAM NIE WSTYD!!!!!!!BO MNIE JEST WSTYD BARDZO!!!!
wiem,że zaraz wywołam burzę komentarzy ostatnich moralnych,sprawiedliwych i uczciwych mających problem z poprawną polszczyzną,tzw,dogomatołków!!![/B]

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=Red][B]W imieniu fundacji For Animals, która jest tu oskarżana o wszystko co najgorsze proszę o wstrzymaniem się z zamykaniem wątku do jutra wieczorem, abyśmy mieli szansę w tym wątku poinformować Darczyńcow gdzie znajdą rozliczenie darowizn ze zbiórki dla Dejli wpłacanych na nasze konto oraz na temat możliwości wycofania/zmiany celu tych darowizn.[/B][/COLOR]

Na prośbę użytkownika Fiodor chciałabym sprostować jedną informację, która zawarta była w moim pierwszy poście w tym wątku (#447 str. 45). Fiodor na swoich aukcjach nie podawał konta bankowego fundacji. Robiły to chyba inne osoby, a ja widocznie się pomyliłam sprawdzając zakończone aukcje. Nie uważam, żeby to cokolwiek to zmieniało, jednak zostałam o to poproszona więc informuję.

[quote name='Dejla'][FONT=Tahoma][SIZE=2][B][COLOR=Blue]K o c h a n i …[/COLOR][/B][/SIZE]
[/FONT] [FONT=Tahoma]
Przepraszam, że piszę dopiero teraz, ale tak bardzo mi ciężko… [/FONT][FONT=Tahoma]
Poniosłam ogromną stratę… odeszła moja ukochana sunia - Dejla, z którą byłam sześć lat.
Wierzyłam, że się uda - niemieccy weterynarze przecież badali Dejlę, widzieli w jakim jest stanie, dali iskierkę nadziei, niestety...
[/FONT] [FONT=Tahoma]Chyba nikt nie zdawał sobie sprawy, że Dejlunia ma nie tylko chore łapki, ale że cała jest już bardzo chora… [/FONT][FONT=Tahoma]
Okazuje się, że przyjmowane przez lata środki przeciwbólowe i przeciwzapalne zrobiły swoje – wyrządziły więcej szkody niżby można się było tego spodziewać! :(
Ostatnie Jej dni to była ciągła walka z biegunkami. Przy tym całkowity brak apetytu i krew pojawiająca się w kale - żołądek nie chciał walczyć razem z Nią…
[/FONT] [FONT=Tahoma]
[B]Przepraszam wszystkich.
[/B][/FONT] [FONT=Tahoma][B]
Przepraszam Cię Kochana moja Dejluniu[/B],
że tak długo pozwoliłam Ci to znosić, że ciągle wierzyłam w cud…
[/FONT] [FONT=Tahoma]Pół dnia bez biegunki był dla mnie nadzieją:[/FONT][FONT=Tahoma] – jest lepiej, będzie dobrze!!!
[/FONT] [FONT=Tahoma]Niestety… Dejlunia odeszła w sobotę rano… [/FONT][FONT=Tahoma]
Kochani to boli… Bardzo boli… Nie wiem czy uda mi się kiedykolwiek przestać tak cierpieć i tęsknić okrutnie...:(...[/FONT]
[FONT=Tahoma]Wciąż słyszę stukanie Jej pazurków o podłogę, nocą szukam Jej ręką w łóżku, czuję oddech…[/FONT][FONT=Tahoma]

[/FONT][FONT=Tahoma]Myślę, że Jej duch zawsze będzie przy mnie.
Jej imię - Dejla związane jest z daliami, kwiatami które zawsze mnie fascynowały.
Deluniu – obiecuję! – od wiosny będziesz miała „tam” te najpiękniejsze…[/FONT][IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/Rose.gif[/IMG]
[FONT=Tahoma]
Kochani, Wy także wierzyliście…[/FONT]
[FONT=Tahoma]Czy zdołam się odwdzięczyć za to wszystko co zrobiliście dla mnie i Dejluni? – jak???
[/FONT] [FONT=Tahoma]Na moje konto przekazano tak duża kwotę! Była już prawie połowa sumy… Pieniądze te teraz czekają na Wasze decyzje jak je rozdysponować.
[/FONT] [FONT=Tahoma]Dlatego bardzo proszę o poinformowanie co mam zrobić z przesłanymi funduszami. Komu i na jakie konto je przesłać. Ponieważ nie każdy ma na co dzień kontakt z Internetem - a mnie zleżałoby na [/FONT][FONT=Tahoma]szybkim rozliczeniu się z ofiarodawcami, czy mogę zaproponować okres 10 dni? – do 4 marca?
[/FONT] [FONT=Tahoma]W przypadku braku wiadomości w tym terminie - pozostałą kwotę przekażę na konto wybranej przeze mnie Fundacji pomocy innym pieskom lub jakiemuś dziecku? Zależy mi na przedstawieniu Państwu końcowego rozliczenia w jak najszybszym terminie.
[/FONT] [FONT=Tahoma][COLOR=Green][U][B]Jednocześnie przepraszam wszystkich, którzy wpłacili swoje pieniądze na konto Fundacji. Niestety z posiadanych informacji wynika, że sprawę rozliczenia przesłanych tam wpłat będą musieli załatwić osobiście. [/B][/U][/COLOR]
[/FONT] [FONT=Tahoma]Na koniec pragnę jeszcze dodać, że bardzo mnie zabolały skierowane pod [/FONT]
[FONT=Tahoma] moim adresem zarzuty… jakoby chciałam się wzbogacić kosztem mojej
ukochanej istoty, którą kochałam nad życie ponieważ Dejlunia nie była dla mnie jedynie „pieskiem” – była członkiem mojej Rodziny i tak odbieram Jej stratę ...:(…
[/FONT] [FONT=Tahoma]Faktycznie - jestem w trudnej sytuacji finansowej. Jestem jedynym żywicielem 3 – osobowej rodziny. Spłacam zaciągnięty kredyt - jak chyba obecnie większość rodzin w Polsce. Lecz twierdzenie, że chciałam się wzbogacić zabijając własne [/FONT][FONT=Tahoma]dziecko, bo tym była dla mnie Dejlunia jest zwyczajnie podłe… Jedyne co mogę sobie zarzucić to fakt, że przez własny egoizm pozwoliłam Jej tak długo cierpieć. Uwierzyłam w „niemiecki cud”, który niestety się nie spełnił…[/FONT]
[FONT=Tahoma]Dziękuję wszystkim za okazaną pomoc i serce [/FONT][FONT=Tahoma]

[/FONT][FONT=Tahoma]Małgorzata - opiekunka Dejluni [/FONT][IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/bl_paw.gif[/IMG][/QUOTE]

Pani Małgorzato, naprawdę bardzo współczujemy Pani stracie i przeżyciom.

Ale naprawdę [B]nie ma za co przepraszać Darczyńców, że wpłacali na konto fundacji For Animals a nie na Pani konto[/B] ponieważ my - podobnie jak Pani - zamierzamy dokładnie rozliczyć się z przekazanych nam pieniędzy i właśnie and takim rozliczeniem pracujemy. Kwestia osobistego rozliczenia jest koniecznością bo też Darczyńcy w zdecydowanej większości wpłacali pieniądze osobiście (pomijając zbiorcze przelewy np. od użytkownika Fiodor - on dostanie zwrot zbiorczy i będzie rozliczał się z poszczególnymi osobami sam)

[SIZE=3][COLOR=Red][B]To, że nikt z fundacji For Animals nie bierze zaciętego udziału w tej jakże długiej i burzliwej dyskusji wcale nie oznacza, że nic w tej sprawie nie robimy.[/B][/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[IMG]http://www.dogomania.pl/images/icons/icon13.gif[/IMG][FONT=Arial]
..!

Zwracam się grzecznościowo do [B]„MilenaDz”[/B]:[/FONT]

[FONT=Arial]Na pewno nie zamkniemy wątku, dopóki się z wszystkimi do końca nie rozliczymy – mimo [COLOR=Blue]WIELU[/COLOR] sugestii by to zrobić. [/FONT]
[FONT=Arial]Reprezentująca naszą Kochaną Dejlunię - Jej Opiekunka i osoby w tą akcję zaangażowane – pomimo wielu żenujących, wręcz ubliżających nam wypowiedzi czują się na tyle odpowiedzialne by właśnie tutaj – w miejscu rozpoczęcia może zbyt na początku „raczkującej” akcji – zakończyły ją również na tym wątku.[/FONT]

[FONT=Arial]Sądzę, że Pani Małgorzata od Dejluni nie miała żadnych złych intencji w stosunku do Fundacji przepraszając wpłacających na Wasze konto - za utrudnienia związane z odzyskaniem swoich funduszy od Was – jest to jakby nie było zabawa w papierkowość. Wpłacać można jednym „kliknięciem” - odzyskać to już cała biurokracja.[/FONT]

[FONT=Arial]************************
Korzystając z okazji – ponieważ nasz kontakt z Panią Moniką „dziwnie” się „urwał” - przekazuję zapytanie w sprawie aukcji:[/FONT]
[FONT=Arial][URL]http://allegro.pl/show_item.php?item=905981786[/URL] – dotyczącej sprzedaży kalendarzy w cenie 25 zł, zakończonej 13 lutego br.[/FONT]
[FONT=Arial]Dwóch Allegrowiczów nie otrzymało do dziś zakupionego towaru!!! Zapowiedzieli, że zgodnie z obowiązującymi na Allegro zasadami – zgłoszą nierzetelność wystawiającego towar >>> - tą wiadomość przekazuję również grzecznościowo.[/FONT]


[FONT=Arial]Ponadto występuję w tej chwili w swojej własnej sprawie….[/FONT]
[FONT=Arial]Fundacja wystawiła aukcję dla Dejluni:[/FONT]
[FONT=Arial][URL]http://allegro.pl/show_item.php?item=918785738[/URL]
– pojedynczą serię 4 znaczków przedstawiającą śliczne koniki – a będącą w celu dobroczynnym „darowizną” jednej z osób, pragnącej pomóc naszej Dejli. [/FONT]
[FONT=Arial]Pomimo informacji, iż ma być to licytacja wszystkich 4 znaczków jako 1 kompletu z ceną początkową 15 zł – wystawiono ją jako 4 komplety – na „kup teraz” z ceną od 20 zł. Spowodowało to lekkie zdezorientowanie i w sumie jako jeden z dwóch posiadaczy ZMUSZONY zostałem wraz z innym Allegrowiczem do wpłacenia na rzecz Fundacji pewnej sumy za ten sam jeden komplet. Na pewno się o te znaczki nie pobijemy, bo znamy się z NK, jednakże proszę o UDOKUMENTOWANIE przez Fundację mojej – loreen80 - wpłaty na Wasze konto.
Dyspozycję odnośnie kwoty przelanej Fundacji przekażę po uzyskaniu informacji o wpływie….[/FONT]
[COLOR=DarkGreen][U]NADAL CZEKAMY NA INFORMACJE O ZALEGŁYCH WPŁATACH!!!!
[/U][/COLOR]
[FONT=Arial]Jednocześnie przypominam, że w miarę możliwości – w [B]poście 505, na str.51 [/B]- przedstawiane są „życzenia” darczyńców, dotyczące dyspozycji Ich funduszami.
[/FONT][CENTER]!
[IMG]http://www.dogomania.pl/images/icons/icon14.gif[/IMG]
[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][FONT=Verdana][SIZE=4][I][B]Zbyt mało sił by zapomnieć... [/B][/I]
[I][B] Zbyt mało sił by uwierzyć że znów... [/B][/I]
[I][B] Zbyt dużo uczuć, by tak po prostu odejść, [/B][/I]
[I][B] wrócić do codzienności, w której Ciebie brak..

DEJLUNIU,tak ciężko mi się pogodzić z Twoim odejściem

[/B][/I][/SIZE][/FONT]
[IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/bigcry.gif[/IMG] [IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/bigcry.gif[/IMG] [IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/bigcry.gif[/IMG] [IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/bigcry.gif[/IMG] [IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/bigcry.gif[/IMG] [IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/bigcry.gif[/IMG][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dragon Ujadacz'][CENTER][CENTER][SIZE=3][B] [COLOR=Red]~ Dejluniu ~
na zawsze pozostaniesz w naszych serduszkach ...[/COLOR][/B][/SIZE]
[/CENTER]
*************************************
********************
[FONT=Century Gothic][SIZE=2]
Informuję, że od dnia 22.02.br. w tym właśnie poście - nr [B]505, str 51[/B]
na wyraźne życzenie niektórych ofiarodawców
umieszczać będę Ich wolę dotyczącą dyspozycji wpłaconych środków.
Zaznaczam, że tyczy to również przekierowań wpłat w samej Fundacji,
proszę więc o zwrócenie uwagi na wpisy w poście.



[/SIZE][/FONT] [LEFT][U]FUNDACJA:[/U]

- Tinulek2 – 21,70 zł - pozostaje w Fundacji – z przeznaczeniem na „Psy z Szydłowca”.
- Dora-Pusia – 50 zł – pozostaje w Fundacji – z przeznaczeniem na „Psy z Szydłowca”.
- gabi016 – do dyspozycji Fundacji


[U]KONTO PRYWATNE:[/U]

- Toro Owczark Niemiecki – całość wpłat do dyspozycji Opiekunki
- Apasz – całość wpłat do dyspozycji Opiekunki
- Pacumacu - całość wpłat do dyspozycji Opiekunki
- Nimoka83 – 120 zł – zwrot nadawcy
- Tino, Saba, Chester – 100 zł – przekierowanie dla Kajtka i Dino (hotelik w Przebieczanach)
- Maks ze Świderek - całość wpłat do dyspozycji Opiekunki
- gabi016 - całość wpłat do dyspozycji Opiekunki
- Dragon Ujadacz - całość wpłat do dyspozycji Opiekunki
- Fiodor2008 - 25 zł - zwrot nadawcy.


[U]KONTO WALUTOWE:[/U]

- Trixie Foxterrier - całość wpłat do dyspozycji Opiekunki
- Rex Berger - całość wpłat do dyspozycji Opiekunki



Przepraszam, ale w ogromie wiadomości w poczcie staram się sukcesywnie odszukiwać Państwa wskazówki - będą uzupełniane systematycznie...

=======================
[/LEFT]
[/CENTER][/QUOTE]

Dyspozycje co do kwot wpłaconych w Akcji Pomoc dla Dejli


1. wpłata 152,- zł na konto osobiste Pani Dejluni - pozostaje do jej rozporządzenia
2. wpłata 30,- zł za aukcje Allegro na nick Fiodor (przelew bezpośrednio na konto osobiste Pani Dejluni) - jak wyżej
3. wpłaty w kwotach 19,- i 29,- zł na aukcje Allegro na nick FFA Wrocław - pozostawiam ponieważ otrzymałam przesyłkę z przedmiotami wylicytowanymi - z prośbą o docelowe przekazanie - "Na Psy z Szydłowca"
4. wpłatę za akcję cegiełkową - 25,- zł - ceduję także celowo tj "Na hotel dla psa GROSZKA"
5. za aukcję Allegro - ZNACZKI POCZTOWE - KONIE - jeszcze nie wpłaciłam - porozumiem się z Dragonem i FFA Wrocław co do dalszych działań -

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MA_LA']Proszę Fundację For Animals Wrocław o informację o wypełnieniu mojej woli

- dokonanie przelewu ( przeniesienie środków) NA PSY Z SZYDŁOWCA
- jw NA HOTEL DLA PSA GROSZKA[/QUOTE]



już wraca mi nadzieja, że ten świat nie jest taki zły...

tak postępują prawdziwi miłośnicy i prawdziwie pomagający!

do dzisiaj myślałam, że dogomania jest forum miłośników psów.....
tymczasem na tym forum, na wątku tak bliskim miłośnikom psów dzieją się rzeczy przerażające...:-(

Atakowanie fundacji, która jako JEDYNA chciała pomóc i zareagowała na prośbę (została o to poproszona !!!),
ponieważ napisała do mnie osoba bardzo zaangażowana w pomoc Dejli, że potrzebna jest fundacja, która by aukcję zorganizowała, gdyż osoba prywatna nie może, poprosiłam, Monika się zgodziła...
tak to jest - być dobrym...
teraz pomagającego na przestępcę prawie przerobili...

Aukcja była na operację, nikt nie mógł przewidzieć tak szybkiego i smutnego zakończenia, a skoro kochana Dejlunia zakończyła życie.... darczyńcy zostaną poproszeni o pisemną dyspozycję, co do swojej darowizny - wymaga to czasu i odpowiednich formalności, a awanturowanie się już kilka godzin po tej smutnej wiadomości niezbyt dobre wystawia świadectwo temu forum...a raczej niektórym osobom...

Fundacja For Animals pomaga od dawna zwierzakom w potrzebie !!!
Pomogli psom z Szydłowca, za co jeszcze jest dług w wysokości 8.000,-do spłacenia, pomaga psom na moim terenie, psom z Dobrocina - i tu są wielkie kwoty do zapłacenia...
Jeśli ktoś czasem czegoś nie otrzymał, może to też być winą poczty,nie tylko fundacji, a i pomyłki się zdarzają, nieomylny jest tylko ten, kto NIC NIE ROBI, bo nie ma wtedy możliwości pomyłki...
wszystko można spokojnie wyjaśnić drogą korespondencji - mailowej, pocztowej... tylko odrobinę dobrej woli!

Myślę, że tym "ujadaniem" narobiliście wiele szkody, także i pani Dejlusi...
a wpłaty z pewnością będą zwrócone darczyńcom, lub - jeśli mają oni WIELKIE SERCA i taka podejmą decyzję - przeznaczone na inne psiaki w potrzebie, np. z Dobrocina czy Szydłowca..

i coś jeszcze: wydaję naprawdę duże kwoty na pomoc pieskom, choć do bogatych się nie zaliczam, niejednego sobie odmawiam, aby wpłacić swoje deklaracje czy kupić cegiełki na aukcji, ale nigdy nie robię z tego problemu - bo to jest moim darem serca...

mam nadzieję, że moje słowa nie wywołają kolejnej burzy, a uspokoją choć trochę tę okropną sytuację...
przez pamięć dla Dejli - nie róbcie z jej wątku bagna !:-(

Link to comment
Share on other sites

"te konie" odstępuję z miłą chęcią Dragonowi - będą zapewne stanowiły pamiątkę wydarzeń

dzięki mari23 - za chęci - nie ma potrzeby - jak zrozumiałam z opisu to powinnam wpłacić 15,- zł do FFA Wrocław - co też uczynię

WYBIORĘ I ZAZNACZĘ PRZY WPŁACIE na jaki CEL w zastępstwie

jEDNAK MAM PROBLEM BO JUŻ 2 MAILE WYSŁAŁAM I POZOSTAJĄ BEZ ODPOWIEDZI

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dragon Ujadacz']
[IMG]http://www.dogomania.pl/images/icons/icon13.gif[/IMG][FONT=Arial]..!

Zwracam się grzecznościowo do [B]„MilenaDz”[/B]:[/FONT]

[FONT=Arial]Na pewno nie zamkniemy wątku, dopóki się z wszystkimi do końca nie rozliczymy – mimo [COLOR=Blue]WIELU[/COLOR] sugestii by to zrobić. [/FONT]
[FONT=Arial]Reprezentująca naszą Kochaną Dejlunię - Jej Opiekunka i osoby w tą akcję zaangażowane – pomimo wielu żenujących, wręcz ubliżających nam wypowiedzi czują się na tyle odpowiedzialne by właśnie tutaj – w miejscu rozpoczęcia może zbyt na początku „raczkującej” akcji – zakończyły ją również na tym wątku.[/FONT][/quote]
Wypowiedzi od ekipy organizujacej zbiorke i ich znajomych i znajomych znajomych tez sa [B]bardzo ubliżające w stosunku do Fundacji[/B] wiec rozumiemy jak biedna Pani Malgorzata moze sie czuc.

[quote]
[FONT=Arial]Sądzę, że Pani Małgorzata od Dejluni nie miała żadnych złych intencji w stosunku do Fundacji przepraszając wpłacających na Wasze konto - za utrudnienia związane z odzyskaniem swoich funduszy od Was – jest to jakby nie było zabawa w papierkowość. Wpłacać można jednym „kliknięciem” - odzyskać to już cała biurokracja.[/FONT][/quote]Tak, byc moze bylo to niefortunne sformulowanie - niemniej jednak chcialam wyjasnic.
Co do biurokracji to juz pisalam - ubolewam, jednak nie robimy tego tylko po to zeby byc upierdliwymi. [B]To jest wydatkowanie publicznych pieniedzy![/B] Jakby sprawa zalezala ode mnie przelalabym wszystko jednym kliknieciem i miala takze swiety spokoj bo od kilku dni jedyne czym wszyscy zajmuja sie w fundacji to sprawa zbiorki na Dejle, jakby to byla jedyna sprawa ktora musimy sie zajmowac.

[quote]
[FONT=Arial]************************
Korzystając z okazji – ponieważ nasz kontakt z Panią Moniką „dziwnie” się „urwał” - przekazuję zapytanie w sprawie aukcji:[/FONT]
[FONT=Arial][URL]http://allegro.pl/show_item.php?item=905981786[/URL] – dotyczącej sprzedaży kalendarzy w cenie 25 zł, zakończonej 13 lutego br.[/FONT]
[FONT=Arial]Dwóch Allegrowiczów nie otrzymało do dziś zakupionego towaru!!! Zapowiedzieli, że zgodnie z obowiązującymi na Allegro zasadami – zgłoszą nierzetelność wystawiającego towar >>> - tą wiadomość przekazuję również grzecznościowo.[/FONT][/quote][COLOR=Orange][B]Wiec od konca aukcji minelo dopiero 7 dni? Nie za krotko to na robienie awantury za brak towaru? [/B][/COLOR]Rozumiem jednak, ze osoby te wplacily te 25zl i nie wycofuja go? Niemniej jednak dziekuje za informacje bo moge dzieki temu ją wyjaśnić "u zrodla".

[COLOR=Red][B]Proponuje w zwiazku z tym:[/B][/COLOR]
[B]Prosze zglaszac do mnie na PW informacje kto czego nie dostal z aukcji na koncie FFA_Wroclaw.[/B]
Jak uporamy sie z rozliczeniem finansowym zbiorki zajmiemy sie kwestia wysylek fundacyjnych gadzetow i innych rzeczy z aukcji tj:
- sprawdzimy podane informacje z z dowodami wysylek, jakie mamy
- jesli bedziemy miec dowod wysylki zeskanujemy go i przeslemy licytujacemu na maila
- jesli nie bedziemy miec dowodu wysylki wyslemy gadzet raz jeszcze

[COLOR=Red][B]Jednak bedzie to dotyczylo osob ktore pozostawia darowizne na koncie fundacji.[/B][/COLOR] Nie widze [U]najmniejszego powodu[/U] dla ktorego fundacja ma poniesc:
-koszty aukcji,
-koszty druku kalendarza (lub wykonania innego gadzetu),
-koszty wysylki
- i jeszce oddac pieniadze darczyncy
- ponoszac koszty przelewu

czyli nie widze powodu dla ktorego fundaca ma byc na calej akcji maksymalnie w plecy nie tylko finansowo ale i pod wzgledem czasu, ktory moglibysmy poswiecic na pomoc innym zwierzetom a takze pod wzgledem naszej opinii w społeczeństwie internautów, która jest w tym wątku notorycznie podważana!?
Jesli ktos wycofa darowizne, a nie dostal gdzetu i bedzie sobie zyczyl przeprosin, mozemy mu je wyslac - ale mailem.

[quote]
[FONT=Arial]Ponadto występuję w tej chwili w swojej własnej sprawie….[/FONT]
[FONT=Arial]Fundacja wystawiła aukcję dla Dejluni:[/FONT]
[FONT=Arial][URL]http://allegro.pl/show_item.php?item=918785738[/URL]
– pojedynczą serię 4 znaczków przedstawiającą śliczne koniki – a będącą w celu dobroczynnym „darowizną” jednej z osób, pragnącej pomóc naszej Dejli. [/FONT]
[FONT=Arial]Pomimo informacji, iż ma być to licytacja wszystkich 4 znaczków jako 1 kompletu z ceną początkową 15 zł – wystawiono ją jako 4 komplety – na „kup teraz” z ceną od 20 zł. Spowodowało to lekkie zdezorientowanie i w sumie jako jeden z dwóch posiadaczy ZMUSZONY zostałem wraz z innym Allegrowiczem do wpłacenia na rzecz Fundacji pewnej sumy za ten sam jeden komplet. Na pewno się o te znaczki nie pobijemy, bo znamy się z NK, jednakże proszę o UDOKUMENTOWANIE przez Fundację mojej – loreen80 - wpłaty na Wasze konto. [/FONT][/quote][FONT=Arial]
Byc moze aukcja zostala wystawiona jakos niewlasciwie, ale oczywiscie kazda wplata moze byc sprawdzona jak tylko dostane na pw informacje kto ile i kiedy wplacil to moge wyszukac takiej operacji w banku.

[quote]
Dyspozycję odnośnie kwoty przelanej Fundacji przekażę po uzyskaniu informacji o wpływie….[/quote][/FONT][quote]
[COLOR=DarkGreen][U]NADAL CZEKAMY NA INFORMACJE O ZALEGŁYCH WPŁATACH!!!!
[/U][/COLOR] [/quote]Oczywiscie, wiem ze czekacie wszyscy. Przeciez napisalam ze bedzie rzetelne rozliczenie, nie widze potrzeby przypominac co 2 post (choc tym razem trzeba przyznac ze kulturalnie). Rozliczenie obejmuje wszystkie wplaty na Dejle, wraz z uzupelnieniem za ostatnich kilka dni.

[quote]
[FONT=Arial]Jednocześnie przypominam, że w miarę możliwości – w [B]poście 505, na str.51 [/B]- przedstawiane są „życzenia” darczyńców, dotyczące dyspozycji Ich funduszami.[/FONT][/quote][FONT=Arial]
A ja informuje ze moge rzucic okiem na te "zyczenia" (cudzyslow jak najbardziej na miejscu) w celach informacyjnych tylko i jedynie, zeby zorientowac sie jakie panuja "nastroje" ale ostatecznie traktowac bedziemy dopiero informacje przeslana osobiscie do fundacji na podstawie ktorej bedziemy albo pieniadze oddawac z konta fundacji albo je uzyjemy na oplacenie wydatkow na inne psy.

[/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MA_LA']"te konie" odstępuję z miłą chęcią Dragonowi - będą zapewne stanowiły pamiątkę wydarzeń

dzięki mari23 - za chęci - nie ma potrzeby - jak zrozumiałam z opisu to powinnam wpłacić 15,- zł do FFA Wrocław - co też uczynię

WYBIORĘ I ZAZNACZĘ PRZY WPŁACIE na jaki CEL w zastępstwie

jEDNAK MAM PROBLEM BO JUŻ 2 MAILE WYSŁAŁAM I POZOSTAJĄ BEZ ODPOWIEDZI[/QUOTE]
Ma_La wyslalas maila do Moniki, a ona przed chwila odbila go do mnie - tak wnioskuje z tresci tego posta i maila ze to wlasnie Ty.
Dziękujemy.

Prosze jescze o chwile cierpliwosci, rozliczenie i wszystkie informacje juz naprawde niebawem.

Link to comment
Share on other sites

Tak - zgadza się
Pierwszy mail był z dnia 17 lutego - dotyczył aukcji ZACZKI KONIE - oraz mojej dobrowolnej darowizny rzeczowej w postaci kocy, swetrów - dla potrzebujących zwierząt
Oraz 2 maile z dnia dzisiejszego tj 23 lutego dotyczące dyspozycji co do kwot z innych aukcji -


Darowizna rzeczowa - z powodu braku odpowiedzi już została przeze mnie rozdysponowana - mam udziały w Schronisku dla Zwierząt w Głownie koło Łodzi

Mam pytanie: czy dyspozycja z konta w Allegro będzie miała moc prawną czy też powinnam w ślad za tym wysłać pismo polecone do FFA Wrocław?
To jeśli chodzi o pozostałe środki przesłane w Akcji Pomoc dla Dejli

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=4][COLOR=Red][B]:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
Szanowni Darczyńcy![/B][/COLOR][/SIZE]

[B][COLOR=Blue]Informuję, że na stronie oddziału wrocławskiego fundacji For Animals: [URL="http://www.foranimals.wroclaw.pl"]www.foranimals.wroclaw.pl[/URL] umieszczone zostało [/COLOR][/B][COLOR=Blue][B]sporządzone na dzień 22.02.2010. [/B][/COLOR]
[B][COLOR=Blue]
[/COLOR][/B][CENTER][SIZE=6][COLOR=Red][B]rozliczenie wpłat dla suczki Dejli
dokonanych na KONTO FUNDACJI [/B][/COLOR][/SIZE]
[/CENTER]
[B][COLOR=Blue]
Kwota uzbierana do tego dnia to 1413 zł. Informacje zamieszczone na stronie były konsultowane z księgowymi oraz osobami na co dzień stykającymi się ze środowiskiem organizacji pozarządowych.

Bardzo prosimy zapoznać się z naszym oświadczeniem i podjąć stosowne kroki w sprawie darowizn przekazanych na nasze konto.

[/COLOR][/B][SIZE=4][COLOR=Red][B]:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

[/B][SIZE=3]PROSZĘ o umieszczenie takiej informacji w 1 poście wątku oraz wykasowanie z niego numeru konta fundacji (tak jak wykasowano numer prywatnego konta!!!) ponieważ nie prowadzimy już żadnej zbiórki w tym celu.[/SIZE][/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam że może raz jeszcze też zajmę głos, ale nie wzięto pod uwagę w rozdysponowaniu pieniążków, 10,00 Euro przekazanych przez Krumla z nk do rąk właścielki Dejli, Pani Małgorzaty Waszak, należy jeszcz stosownie przeliczyć zakup leków w klinice niemieckiej przez Krumla, były 3 razy leki kupowane, każdorazowo na 10 dni, suma za leki na 10 dni wynosiła 20,17, Euro, ogółem 60,51Euro. To należy odpowiednio przeliczyć na złotówki i przelać jak najszybciej dla psów z Szydłowca. Te 10 Euro od Debi z nk, oczywiście też należy przelać na poczet psów z Szydłowca. Proszę o potwierdzenie przelanych pieniążków. Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MilenaDz'][SIZE=4][COLOR=Red][B]:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
Szanowni Darczyńcy![/B][/COLOR][/SIZE]

[B][COLOR=Blue]Informuję, że na stronie oddziału wrocławskiego fundacji For Animals: [URL="http://www.foranimals.wroclaw.pl"]www.foranimals.wroclaw.pl[/URL] umieszczone zostało [/COLOR][/B][COLOR=Blue][B]sporządzone na dzień 22.02.2010. [/B][/COLOR]
[B][COLOR=Blue]
[/COLOR][/B][CENTER][SIZE=6][COLOR=Red][B]rozliczenie wpłat dla suczki Dejli
dokonanych na KONTO FUNDACJI [/B][/COLOR][/SIZE]
[/CENTER]
[B][COLOR=Blue]
Kwota uzbierana do tego dnia to 1413 zł. Informacje zamieszczone na stronie były konsultowane z księgowymi oraz osobami na co dzień stykającymi się ze środowiskiem organizacji pozarządowych.

Bardzo prosimy zapoznać się z naszym oświadczeniem i podjąć stosowne kroki w sprawie darowizn przekazanych na nasze konto.

[/COLOR][/B][SIZE=4][COLOR=Red][B]:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

[/B][SIZE=3]PROSZĘ o umieszczenie takiej informacji w 1 poście wątku oraz wykasowanie z niego numeru konta fundacji (tak jak wykasowano numer prywatnego konta!!!) ponieważ nie prowadzimy już żadnej zbiórki w tym celu.[/SIZE][/COLOR][/SIZE][/QUOTE]

Niestety nie mogę otworzyć Oświadczenia...
Bardzo proszę Przedstawicielkę Fundacji o wskazówki...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Apasz']Niestety nie mogę otworzyć Oświadczenia...
Bardzo proszę Przedstawicielkę Fundacji o wskazówki...[/QUOTE]
Ja sprawdzalam u siebie - oba pliki sie sciagaja na dysk,w doc oraz w pdf. PDF powinien otwierac sie wszedzie,na kazdym komputerze.

Czy ktos z Panstwa ma jeszcze problemy?

Jesli nie i jest to tylko jedna osoba - prosze napisac na podany adres email to wysle plik w zalaczniku.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Fiodor2008'][CENTER][COLOR=Navy][B][FONT=Comic Sans MS]KOMUNIKAT z YOU TUBE
[COLOR=Red]**************************[/COLOR]
[/FONT][/B][/COLOR][LEFT][COLOR=Navy][B][FONT=Comic Sans MS] W czasie trwania wątku zamieszczone w nim Filmy z Serwisu "You Tube" zostały wyświetlone[/FONT][/B][/COLOR][COLOR=Navy][B][FONT=Comic Sans MS] w łącznej ilości : [SIZE=3][COLOR=Red]8.673[/COLOR][/SIZE] razy[/FONT][/B][/COLOR]
[/LEFT]
[COLOR=Navy][B][FONT=Comic Sans MS]
Dla analityków :
Gdyby każde wyświetlenie spowodowało wpłacenie chociaż jednej złotówki to kwota wpływów [COLOR=Red]wynosiłaby : 8.673 x 1 zł = ????[/COLOR]
natomiast gdyby kwota wpłaty w postaci Darowizny wyniosła średnio 10 zł to wynik byłby trochę inny i nie trudny do policzenia...?

[/FONT][/B][/COLOR][/CENTER]
[/QUOTE]
[CENTER][SIZE=5][I][B][FONT=Verdana][COLOR=Red]szkoda na Ciebie słów [/COLOR][/FONT][/B][/I][/SIZE]


[IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/new_Eyecrazy.gif[/IMG][IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/stupid.gif[/IMG][IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/wallbash_2.gif[/IMG][IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/huh.gif[/IMG][IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/mdleje.gif[/IMG][IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/Hail.gif[/IMG][IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/mdleje.gif[/IMG][IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/Help_2.gif[/IMG][IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/mdleje.gif[/IMG][IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/new_Eyecrazy.gif[/IMG][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MilenaDz']Ja sprawdzalam u siebie - oba pliki sie sciagaja na dysk,w doc oraz w pdf. PDF powinien otwierac sie wszedzie,na kazdym komputerze.

Czy ktos z Panstwa ma jeszcze problemy?

Jesli nie i jest to tylko jedna osoba - prosze napisac na podany adres email to wysle plik w zalaczniku.[/QUOTE]

Przepraszam, jednak przyznaje racje Apaszowi - sprawdzilam na innym komputerze. Jak najszybciej to naprawimy i dam znac w watku.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mauzia']przepraszam że może raz jeszcze też zajmę głos, ale nie wzięto pod uwagę w rozdysponowaniu pieniążków, 10,00 euro przekazanych przez krumla z nk do rąk właścielki dejli, pani małgorzaty waszak, należy jeszcz stosownie przeliczyć zakup leków w klinice niemieckiej przez krumla, były 3 razy leki kupowane, każdorazowo na 10 dni, suma za leki na 10 dni wynosiła 20,17, euro, ogółem 60,51euro. To należy odpowiednio przeliczyć na złotówki i przelać jak najszybciej dla psów z szydłowca. Te 10 euro od debi z nk, oczywiście też należy przelać na poczet psów z szydłowca. Proszę o potwierdzenie przelanych pieniążków. Pozdrawiam.[/quote]


zgadzam sie z toba w zupelnosci tylko tu jest taki problem ze wszyscy wolaja potwierdzenia wiec jesli bedzie faktura z tej kliniki to zaplace to wszystko z wlasnej kieszeni

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mega psiara'][CENTER][SIZE=5][I][B][FONT=verdana][COLOR=red]szkoda na ciebie słów [/COLOR][/FONT][/B][/I][/SIZE][/CENTER]



[CENTER][IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/new_eyecrazy.gif[/IMG][IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/stupid.gif[/IMG][IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/wallbash_2.gif[/IMG][IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/huh.gif[/IMG][IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/mdleje.gif[/IMG][IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/hail.gif[/IMG][IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/mdleje.gif[/IMG][IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/help_2.gif[/IMG][IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/mdleje.gif[/IMG][IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/new_eyecrazy.gif[/IMG]
[/CENTER]

ZGADZAM SIE Z TOBA MEGA PSIARA


ty FIODOR jakbys mogl to wlasne gowno bys sprzedal jolopie

Link to comment
Share on other sites

czy nie można tutaj zakończyć tej sprawy w bardziej kulturalny sposób


wszystkim darczyńcom należą się podziękowania że nie zostawili Dejli i jej pomogli

podziękowania należą się fundacji która zgodziła się pomóc Dejli i zorganizowała dla niej aukcje


teraz rozpocznie się zwrot pieniążków każdy z nimi zrobi to co uważa za słuszne

jeżeli ktoś nie wie co z nimi zrobić
i nie chce przekazywać fundacji na jej psy które ma pod opieką
albo zostawiać właścicielce

rozejrzyjcie się po dogomanii wiele zwierząt czeka na pomoc

nie kłóćmy się tutaj

i pomyślmy o właścicielce Dejli jak ona się czuje
każdy komu odszedł pies czy inne zwierzę
zna to uczucie
Dejla(*)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MilenaDz']Ja sprawdzalam u siebie - oba pliki sie sciagaja na dysk,w doc oraz w pdf. PDF powinien otwierac sie wszedzie,na kazdym komputerze.

Czy ktos z Panstwa ma jeszcze problemy?

Jesli nie i jest to tylko jedna osoba - prosze napisac na podany adres email to wysle plik w zalaczniku.[/QUOTE]

Sprawdziłam, wszystko pięknie się otwiera, wykaz darowizn jest bardzo dokładny, myślę, że warto zajrzeć też pod linki - psy pod opieką i psy uratowane.... naprawdę WARTO ZAJRZEĆ !!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...