Jump to content
Dogomania

Cierpiąca Dejla chora na dysplazję przegrała... Odeszła za TĘCZOWY MOST 20.02.2010r.


Dejla

Recommended Posts

[quote name='mauzia']2) Właściwie nie zamierzałam już z Tobą dyskutować, wszelka dokumentacja wysłana została do For Animals, do Pani Moniki, wolontariuszki, która zajęła się tą sprawą. Proszę zwróć się do niej, dlaczego te papiery nie zostały wstawione na dogo. To już nie moja sprawa.[/QUOTE]
Przepraszam bardzo, ale czy przypadkiem nie przesadzasz? Monika z fundacji pomagala w zbiorce i chyba nie jej sprawa jest skanowanie i wstawianie faktur na watek ktory prowadza organizatorzy, wlascicielka - to te osoby powinny zadbac o odpowiednie udokumentowanie wszelkich spraw. A jak ktos wyslal cokolwiek do nas, np oryginaly faktur bez uprzedniego ich skserowania, zeskanowania (a nie robienia nieczytelnego zdjecia!) to juz tylo swiadczy o rozgarnieciu tej osoby. Wazne dokumenty sie kopiuje. Chocby po to zeby zostal slad jesli Poczta Polska je zagubi lub opozni dostarczenie co nie dzieje od czasu do czasu.

Najlatwiej odbic pileczke odpowiedzialnosci do kogo innego, co swietnie wszystkim w tym watku wychodzi jak dotad.

Zreszta dowiem sie dokladnie co i kiedy Monika dostala od kogokolwiek w tej sprawie. Jak narazie wiem tylko ze dostala jakis dokument przetlumaczony przez osobe bez kwalifikacji tlumacza z j.niemieckiego na j.polski - to jedyne co mi mowila ale zapytam zatem dokladniej.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dragon Ujadacz']Bardzo dziękuję - wszystko jaśniejsze od słońca.[/quote] To fantastycznie, pelna jasnosc od poczatku jest moim celem w tym watku.

[quote]Myślę, że po przesłaniu pieniążków poprosimy osoby przekazujące o potwierdzenie u Państwa wpływu. Nie będziemy tu chyba wklejać dowodów nadania???[/quote]Nie, jest to zbedne zawracanie glowy ze skanowaniem potwierdzen, jak zlecicie przelewy a my je otrzymamy napiszemy na stronie/tu w watku od kogo i ile w podobnej formie jak zrobilismy z rozliczeniem wplat na naszym koncie - kwota, imie i inicjal nazwiska, nick. Przelew idzie do 1 dnia wiec nikogo ten czas nie zbawi jak mysle.

[quote]Wracając do wczorajszego wykazu na str. 51:
- trzy osoby zdeklarowały kwoty na pieski z Szydłowca (wiem już, że tym psinkom pomagają również inni ale wg nas na 100% miały na myśli FFA/Wrocław) - a jedna osoba kwotę 50 zł na Waszą Fundację do dyspozycji w/g potrzeb.[/quote]Tak, psow z Szydlowca jest wiecej, my wzielismy pod opieke kilka z nich i na ich leczenie, pobyt, utrzymanie zbieramy oraz jednoczesnie staramy sie im znalezc dobre domy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PANDUSIA DŻUDI']UWAGA
Z UPOWAŻNIENIA LB- FIODORA PRAGNĘ SPEŁNIĆ JEGO PROŚBĘ I PRZEKAZAĆ INFORMACJĘ , CYT.
"LB-Fiodor potwierdza, że otrzymał już zwrot wszystkich pieniążków wpłaconych na konto Fundacji For Animals z Wrocławia.."

POZDRAWIAM WSZYSTKICH[/QUOTE]



Tylko dla niego pieniądze się liczą ;/

Link to comment
Share on other sites

[quote name='królinia']tylko dla niego pieniądze się liczą ;/[/quote]

Kochana Króliniu , w tym momencie nie masz racji , bo wszystkie pieniążki jakie zwróciła mu fundacja, rozsyła do właścicieli darczyńców i chociaż prosiłam Go aby przesłał je bezpośrednio na konto właścicielki Dejluni, bo taka jest moja wola, dzisiaj również przesłał mi 157,50zł za wylicytowany kubek walentynkowy z miśkiem oraz dodatkowo z płytą swoich filmów, prosząc abym sama podjęła ostateczną decyzję ....;(((( Ale nie ważne płyty, tylko naprawdę nie bądźmy stronniczymi, bo można zrobić komuś krzywdę;((( Przez to co się stało tu na dogomanii .... tracimy przyjaciół na NK ...... ;((((
To jest moje ostatnie słowo na tym forum.
Pozdrawiam:-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PANDUSIA DŻUDI']UWAGA
Z UPOWAŻNIENIA LB- FIODORA PRAGNĘ SPEŁNIĆ JEGO PROŚBĘ I PRZEKAZAĆ INFORMACJĘ , CYT.
"LB-Fiodor potwierdza, że otrzymał już zwrot wszystkich pieniążków wpłaconych na konto Fundacji For Animals z Wrocławia.."

POZDRAWIAM WSZYSTKICH[/QUOTE]

Pandusiu,a co to fiodorowi jezyk urwalo????a moze pazurki polamal przy tak nerwowym klikaniu, a juz zaczolem go lubiec!!!!!

Link to comment
Share on other sites

[B]"Kazda osoba ktora chce by jej/jego wplata trafila ostatecznie na konto FA Wroclaw ma mozliwosc napisania do mnie na maila Lena (at) foranimals.org.pl podanego na stronie www i poproszenia o sprawdzenie czy taka wplata dotarla."[/B]

[IMG]http://www.dogomania.pl/images/icons/icon13.gif[/IMG]
[SIZE=3]Mileno - Mam WIELKI problem!
Sprawa do przekazania na "cito" a mój komputer nie chce przyjąć Twojego adresu mailowego - płacze, że niewłaściwy!!![/SIZE]

Proszę więc o pilny kontakt
[EMAIL="[email protected]"]
[/EMAIL]

Link to comment
Share on other sites

Do "MilenaDz"
Witam, teraz i dla mnie jest wszystko jasne, ja Wam nie wysyłałam żadnych fotek i odbitek z jakimś tam tłumaczeniem, nie wiem kto to zrobił, nie zwalam na nikogo winę, bo nie wiem. Mega Psiara mi stale jakieś zarzuty robi i mi ubliża, zamiast powiedzieć o co chodzi. Sprawdcie proszę wpływ dokumentów (kserokpii) - (( wraz z tłumaczeniem profesjonalnego tłumacza i pieczątką!!!)) z daty nadania na poczcie (przesyłka prioretytowo-lotnicza) z dnia 02.02.2010 (pieczątka pocztowa) czyli data nadania pod nast. adres: ................., z dopiskiem "od Dejli". Ten adres został nam podany przez Panią Bożenę, (właścicielka pieska Oskara z nk.) z prośbą, o przesłanie danych dokumentów pod właśnie ten adres Pani Moniki - wolontariuszki - z For Animals.
Może teraz jest wszystko jasne i ktoś wreszcie przestanie mi ubliżać i mnie dręczyć???
Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mauzia']Do "MilenaDz"
Witam, teraz i dla mnie jest wszystko jasne, ja Wam nie wysyłałam żadnych fotek i odbitek z jakimś tam tłumaczeniem, nie wiem kto to zrobił, nie zwalam na nikogo winę, bo nie wiem. Mega Psiara mi stale jakieś zarzuty robi i mi ubliża, zamiast powiedzieć o co chodzi. Sprawdcie proszę wpływ dokumentów (kserokpii) - (( wraz z tłumaczeniem profesjonalnego tłumacza i pieczątką!!!)) z daty nadania na poczcie (przesyłka prioretytowo-lotnicza) z dnia 02.02.2010 (pieczątka pocztowa) czyli data nadania pod nast. adres:
Monika T.[COLOR=Red][B][SIZE=2](dane personalne wymazane)[/SIZE][/B][/COLOR], z dopiskiem "od Dejli". Ten adres został nam podany przez Panią Bożenę, (właścicielka pieska Oskara z nk.) z prośbą, o przesłanie danych dokumentów pod właśnie ten adres Pani Moniki - wolontariuszki - z For Animals.
Może teraz jest wszystko jasne i ktoś wreszcie przestanie mi ubliżać i mnie dręczyć???
Pozdrawiam.[/QUOTE]

kto bez zgody zainteresowanego podaje do publicznej wiadomości jego dane osobowe podlega karze !

[B]Art. 49.[/B] 1. Kto przetwarza w zbiorze dane osobowe, choć ich przetwarzanie nie jest dopuszczalne albo do których przetwarzania nie jest uprawniony, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.


[CENTER][CENTER][LEFT][B][FONT=Verdana]USTAWA[/FONT][/B]
[FONT=Verdana] z dnia 29 sierpnia 1997 r.[/FONT]
[B][FONT=Verdana]o ochronie danych osobowych1)[/FONT][/B]
[FONT=Verdana] (tekst jednolity)[/FONT][/LEFT]
[/CENTER]
[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mega Psiara']kto bez zgody zainteresowanego podaje do publicznej wiadomości jego dane osobowe podlega karze ![/QUOTE]



K. K. jest mi znany, żadnych dan osobowych nie podałam, a czy Ty może mylisz dane osobowe z adresem? (...hm, teraz też wiem kim jesteś.....) .......ale wiesz że mobing publiczny i obelgi też są zagrożone K. K.? A więc nie bądź taka szczypliwa i zastanów się nad tym co piszesz, nigdy nie wiesz kto po drugiej stronie klika! Odpowiadać nie musisz, po prostu wycisz się i nie wtrącaj się do korespondencji innych. Może znajdziesz sobie inne pole do popisu jak dogo i nk!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mega Psiara']kto bez zgody zainteresowanego podaje do publicznej wiadomości jego dane osobowe podlega karze !

[B]Art. 49.[/B] 1. Kto przetwarza w zbiorze dane osobowe, choć ich przetwarzanie nie jest dopuszczalne albo do których przetwarzania nie jest uprawniony, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.


[LEFT] [/LEFT]
[CENTER][CENTER][LEFT][B][FONT=Verdana]USTAWA[/FONT][/B]
[FONT=Verdana] z dnia 29 sierpnia 1997 r.[/FONT]
[B][FONT=Verdana]o ochronie danych osobowych1)[/FONT][/B]
[FONT=Verdana] (tekst jednolity)[/FONT][/LEFT]
[/CENTER]
[/CENTER][/QUOTE]




Troszkę czasu Tobie zeszło na szukanie odp. Art., luki? P. B.?????

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pacumacu'][quote name='mauzia']K. K. jest mi znany, żadnych dan osobowych nie podałam, a czy Ty może mylisz dane osobowe z adresem?

Przepraszam, że się wtrącam, ale... Imię i nazwisko oraz adres- to nie są dane osobowe??[/QUOTE]

Przepraszam Paculku, ale ten adres został nam podany jako oficjalny pod który mają zostać wysłane dokumenty do Pani Moniki, nikt mi ani słówkiem nei pisnął o tym, że nie jest to adres służbowy, czemu Wy jesteście tacy dociekliwi? Próbuję po prostu wyjaśnić, że papiery zostały wysłane w formie kopi pod ppodany mi przez Was adres oficjalny.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mauzia']1) Jeżeli Tobie na przejrzystości sprawy zależy, tu ujawnij się kim jesteś bo ubliżasz innym!

Co ma ujawnienie danych do ubliżania ?

2) Właściwie nie zamierzałam już z Tobą dyskutować, wszelka dokumentacja wysłana została do For Animals, do Pani Moniki, wolontariuszki, która zajęła się tą sprawą. Proszę zwróć się do niej, dlaczego te papiery nie zostały wstawione na dogo. To już nie moja sprawa.

Ja nic nie pisałam o wstawianiu dokumentów na dogo - [B]pytałam ,czy masz faktury na leki,które pobierałaś dla pieska[/B] ,odpowiedzi się nie doczekałam do chwili obecnej.

3) Zapomniałam dopisać km, czy o Tobie chodzi???

przyznam,że nie wiem o co chodzi Ci w tym pytaniu,może jaśniej ?

4) A jeżeli chodzi o te 10,00 Euro, to nie były one moje, w imieniu, i na prośbę Debi z nk to napisałam. Jesteś teraz doinformowana? Jeżeli nie, to trudno się mówi, to masz po prostu pecha![/QUOTE]

Nie ja mam pecha ,tylko Ty - coraz bardziej nieskładne i nerwowe odpowiedzi dajesz a żadna na temat .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mauzia'][quote name='Pacumacu']

Przepraszam Paculku, ale ten adres został nam podany jako oficjalny pod który mają zostać wysłane dokumenty do Pani Moniki, nikt mi ani słówkiem nei pisnął o tym, że nie jest to adres służbowy, czemu Wy jesteście tacy dociekliwi? Próbuję po prostu wyjaśnić, że papiery zostały wysłane w formie kopi pod ppodany mi przez Was adres oficjalny.[/QUOTE]


Mauziu- przecież przy mnie (i nie tylko przy mnie) Oskar Ci tłumaczył, że papiery mają być wysłane nie na adres Fundacji, tylko na prywatny adres P. Moniki (właśnie ten adres, który podałaś w poście 711)...

Link to comment
Share on other sites

... a może słońce za wysoko stoi że nie potrafisz czytać, a poza tym, jesteś przecież dokładnie o wszystkim poinformowana. [quote name='Mega Psiara']Nie ja mam pecha ,tylko Ty - coraz bardziej nieskładne i nerwowe odpowiedzi dajesz a żadna na temat .[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pacumacu'][quote name='mauzia']


Mauziu- przecież przy mnie (i nie tylko przy mnie) Oskar Ci tłumaczył, że papiery mają być wysłane nie na adres Fundacji, tylko na prywatny adres P. Moniki (właśnie ten adres, który podałaś w poście 711)...[/QUOTE]

Paculku, jak przy Tobie??? Przecież rozmawiałam z pańcią Oskarka, która mi powiedziała, na moje pytanie czy ma to zostać wysłane do For Animal bezpośrednio, "że nie, bo tam zniknie to w jakiejś szufladzie" i mam to wysłać pod wskazany adres, że jest to adres całkowicie prywatny, tego niestety nie wiedziałam.
Paculku pozdrawiam, na razie nie odpisuję bo należę do grupy osób pracujących a nie tylko wpatrujących się w monitor.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mauzia']... a może słońce za wysoko stoi że nie potrafisz czytać, a poza tym, jesteś przecież dokładnie o wszystkim poinformowana.[/QUOTE]

Wiem, że nie do mnie była ta złośliwość skierowana, niemniej jednak... wygląda na to, że u mnie słońce stoi równie wysoko, bo odbieram to jako unikanie odpowiedzi na zadane przez Mega Psiarę (kimkolwiek tam sobie jest) pytania.

Link to comment
Share on other sites

Paculku kochany, no pewnie że to nie było do Ciebie skierowane, ale na jakie pytania ja mam odpowiedzieć??? Przecież nie jestem ani właścicielką Dejliczki ani prowadzę tego wątku, co ja mam jej napisać??? Sam mnie znasz i wiesz, że ja złośliwa nie jestem, ale ta "osoba" po prostu się do mnie przyczepiła i odczepić się nie potrafi. Dlaczego??? P.B.???Pozdrawiam Ciebie Paculku.

[quote name='Pacumacu']Wiem, że nie do mnie była ta złośliwość skierowana, niemniej jednak... wygląda na to, że u mnie słońce stoi równie wysoko, bo odbieram to jako unikanie odpowiedzi na zadane przez Mega Psiarę (kimkolwiek tam sobie jest) pytania.[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mega Psiara']pomijam impertynencje,w tym jesteś dobra ale tym nie odwrócisz mojej uwagi:
w dalszym ciągu oczekuję odpowiedzi na zadane pytanie....[/QUOTE]

...na jakie pytanie??? Zwróć się proszę ze swoimi pytaniami bezpośrednio do osób zajmujących się tą sprawą, tak na marginesie, nie mam do Ciebie nic, żal mi Ciebie jest. Poznałam Ciebie wystarczająco i wiem, że jesteś osobą z temperamentem i z tupetem, Ty się denerwujesz a ja się świetnie bawię. Wieczorkiem, jeżeli będę miała czas no i chęć, bo od tego dużo zależy, możemy sobie kontynuować naszą rozmowę. Prponuję jednak na nk, bo ten wątek służy czemuś innemu niż Tojej rozrywce. Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Domyślam się, że chodzi o pytania zamieszczone w poście 717:

1) Jeżeli Tobie na przejrzystości sprawy zależy, tu ujawnij się kim jesteś bo ubliżasz innym!

[B][COLOR=red]Co ma ujawnienie danych do ubliżania ? [/COLOR][/B]

2) Właściwie nie zamierzałam już z Tobą dyskutować, wszelka dokumentacja wysłana została do For Animals, do Pani Moniki, wolontariuszki, która zajęła się tą sprawą. Proszę zwróć się do niej, dlaczego te papiery nie zostały wstawione na dogo. To już nie moja sprawa.

Ja nic nie pisałam o wstawianiu dokumentów na dogo - [B][COLOR=red]pytałam ,czy masz faktury na leki,które pobierałaś dla pieska[/COLOR][/B] ,odpowiedzi się nie doczekałam do chwili obecnej.

3) Zapomniałam dopisać km, czy o Tobie chodzi???

[B][COLOR=red]przyznam,że nie wiem o co chodzi Ci w tym pytaniu,może jaśniej ?[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...