Jump to content
Dogomania

Cierpiąca Dejla chora na dysplazję przegrała... Odeszła za TĘCZOWY MOST 20.02.2010r.


Dejla

Recommended Posts

[quote name='Pacumacu']Domyślam się, że chodzi o te pytania:

1) Jeżeli Tobie na przejrzystości sprawy zależy, tu ujawnij się kim jesteś bo ubliżasz innym!

[B][COLOR=red]Co ma ujawnienie danych do ubliżania ?
[/COLOR][/B]
2) Właściwie nie zamierzałam już z Tobą dyskutować, wszelka dokumentacja wysłana została do For Animals, do Pani Moniki, wolontariuszki, która zajęła się tą sprawą. Proszę zwróć się do niej, dlaczego te papiery nie zostały wstawione na dogo. To już nie moja sprawa.

Ja nic nie pisałam o wstawianiu dokumentów na dogo - [B][COLOR=red]pytałam ,czy masz faktury na leki,które pobierałaś dla pieska[/COLOR][/B] ,odpowiedzi się nie doczekałam do chwili obecnej.

3) Zapomniałam dopisać km, czy o Tobie chodzi???

[B][COLOR=red]przyznam,że nie wiem o co chodzi Ci w tym pytaniu,może jaśniej ?
[/COLOR][/B][/QUOTE]


...ach Paculku, teraz muszę naprawdę popracować, możemy potem, pod wieczór pogadać???
- w pkt. 3 zapomniała psiara napisać o co jej chodzi, mniejsza o to;
- w pkt. 1 znajdę za pomocą IP, wtedy zastanowię się nad dalszymi krokami;
- w pkt. 2 osoba zwracająca za faktury ma prawo ich żądać, nikt inny, wiesz Paculku, ochrona dat!
Na fakturze są dane osobowe, nie każdy ma prawo wglądu.

Paculku, nie wszystko było do Ciebie skierowane, wiem że psiara czyta to, to ma od razu informacje.
Pozdrawiam Paculku, miłego dnia dla Ciebie, tylko dla Ciebie!!!

Link to comment
Share on other sites

1. zaraz odezwie sie do Dragon_Ujadacz na maila

2. jesli ktos chce wyjasnic sprawe dokumentow dejli wyslanych d fundacji prosze napisac do mnie na maila ale prosze o kontakt osoby ktore braly udzial w jakims wysylaniu czegokolwiek to ustalimy co gdzie do kogo i kiedy

3. prosze wszystkich o usuniecie nazwiska i adresu wolontariuszki z tego watku.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mauzia']...na jakie pytanie??? Zwróć się proszę ze swoimi pytaniami bezpośrednio do osób zajmujących się tą sprawą, tak na marginesie, nie mam do Ciebie nic, żal mi Ciebie jest. Poznałam Ciebie wystarczająco i wiem, że jesteś osobą z temperamentem i z tupetem, Ty się denerwujesz a ja się świetnie bawię. Wieczorkiem, jeżeli będę miała czas no i chęć, bo od tego dużo zależy, możemy sobie kontynuować naszą rozmowę. Prponuję jednak na nk, bo ten wątek służy czemuś innemu niż Tojej rozrywce. Pozdrawiam.[/QUOTE]






Jednak tę uwagę o słońcu to powinnaś była skierować do siebie.
Nie wiem kogo poznałaś a kogo nie - nie interesuje mnie to ,ale jeśli piszesz o poznaniu mnie to raczej nie wiesz co piszesz bo ja nie miałam przyjemności Cie poznać - na całe moje szczęście.
Sprytnie unikasz odpowiedzi na proste ,zadanie Tobie pytanie,na które dziecko wiedziałoby jak odpowiedzieć - po Twoich odpowiedziach to wyrabiam sobie zdanie,z kim mam do czynienia i mam coraz większą pewność,że nie doczekam się na konkretną odpowiedź.
A to takie proste - widocznie nie dla Ciebie,zbyt jesteś zajęta "zabawą" .

"Prponuję jednak na nk, bo ten wątek służy czemuś innemu niż Tojej rozrywce. Pozdrawiam. "
- o co Ci tu chodzi ?

No i zbierz myśli,popatrz w słońce i odpowiedź w końcu na moje - zadane Tobie pytanie - bo dotyczy ono tylko Ciebie.
Pytanie brzmiało i brzmi w dalszym ciągu jednakowo:

[B]Czy posiadasz faktury na leki,które pobierałaś dla chorego pieska w klinice ?[/B]

Nudna już jesteś z tym odwracaniem uwagi od tematu i udawaniem,że nie wiesz o co pytałam.
Tego typu pytanie może zadać każdy,kto jest zainteresowany przejrzystością rozliczenia pieniędzy.

Link to comment
Share on other sites

Witam MilenaDz, ok, na Twoją prośbę usunę nazwisko i adres wolontariuszki, umyślnie go nie wpisałam. MilenoDz, nie mogę się z Tobą skontaktować, dlatego, że nie mam Twojego adresu e-mail, dostała go "ta" Pani wolontariuszka.
Poproś Dragonka, żeby mi wysłał Twój adres maila, on wie kim ja jestem. Pozdrawiam.

[quote name='MilenaDz']1. zaraz odezwie sie do Dragon_Ujadacz na maila

2. jesli ktos chce wyjasnic sprawe dokumentow dejli wyslanych d fundacji prosze napisac do mnie na maila ale prosze o kontakt osoby ktore braly udzial w jakims wysylaniu czegokolwiek to ustalimy co gdzie do kogo i kiedy

3. prosze wszystkich o usuniecie nazwiska i adresu wolontariuszki z tego watku.[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mega Psiara']Jednak tę uwagę o słońcu to powinnaś była skierować do siebie.
Nie wiem kogo poznałaś a kogo nie - nie interesuje mnie to ,ale jeśli piszesz o poznaniu mnie to raczej nie wiesz co piszesz bo ja nie miałam przyjemności Cie poznać - na całe moje szczęście.
Sprytnie unikasz odpowiedzi na proste ,zadanie Tobie pytanie,na które dziecko wiedziałoby jak odpowiedzieć - po Twoich odpowiedziach to wyrabiam sobie zdanie,z kim mam do czynienia i mam coraz większą pewność,że nie doczekam się na konkretną odpowiedź.
A to takie proste - widocznie nie dla Ciebie,zbyt jesteś zajęta "zabawą" .

"Prponuję jednak na nk, bo ten wątek służy czemuś innemu niż Tojej rozrywce. Pozdrawiam. "
- o co Ci tu chodzi ?

No i zbierz myśli,popatrz w słońce i odpowiedź w końcu na moje - zadane Tobie pytanie - bo dotyczy ono tylko Ciebie.
Pytanie brzmiało i brzmi w dalszym ciągu jednakowo:

[B]Czy posiadasz faktury na leki,które pobierałaś dla chorego pieska w klinice ?[/B]

Nudna już jesteś z tym odwracaniem uwagi od tematu i udawaniem,że nie wiesz o co pytałam.
Tego typu pytanie może zadać każdy,kto jest zainteresowany przejrzystością rozliczenia pieniędzy.[/QUOTE]


...nie wiem jak to Tobie jeszce napisać, i to tak, żeby to wreszcie do Ciebie dotarło, że ja z rozliczaniem, fakturami, itp. , nie mam nic wspólnego, czy Ty naprawdę nie jesteś w stanie zrozumieć najprostszych słów???
Zwróć się do osób, które się tym zajmują, ale powtrazam się, bo już to Tobie pisałam.
Po prostu trafiłaś źle, nie jestem tą osobą której szukasz i od której możesz coś żądać czy oczekiwać. Dalszych odpowiedzi już ode mnie nie uzyskasz, tak że nie trudź się odpisywaniem. Pobawiłam się, uśmiałam się, ale każda zabawa też ma swój koniec.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mauzia']Witam MilenaDz, ok, na Twoją prośbę usunę nazwisko i adres wolontariuszki, umyślnie go nie wpisałam. MilenoDz, nie mogę się z Tobą skontaktować, dlatego, że nie mam Twojego adresu e-mail, dostała go "ta" Pani wolontariuszka.
Poproś Dragonka, żeby mi wysłał Twój adres maila, on wie kim ja jestem. Pozdrawiam.[/QUOTE]
[IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/new_shocked.gif[/IMG][IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/mdleje.gif[/IMG][IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/Hail.gif[/IMG][IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/mdleje.gif[/IMG][IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/mdleje.gif[/IMG][IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/mdleje.gif[/IMG][IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/Hail.gif[/IMG][IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/mdleje.gif[/IMG][IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/new_shocked.gif[/IMG]

Wiesz,już mi nie odpisuj,
mam Cię dość,
z takim przypadkiem to jeszcze nie miałam do czynienia,
dobrego lekarza Ci życzę.

Link to comment
Share on other sites

[IMG]http://www.dogomania.pl/threads/177048-CierpiAE-ca-Dejla-chora-na-dysplazjAE-bA-aga-o-POMOC-FINANSOWAE-I-SERCE/images/misc/quote_icon.png[/IMG] Napisał [B]Mega Psiara[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/177048-CierpiAE-ca-Dejla-chora-na-dysplazjAE-bA-aga-o-POMOC-FINANSOWAE-I-SERCE/showthread.php?p=14191816#post14191816"][IMG]http://www.dogomania.pl/threads/177048-CierpiAE-ca-Dejla-chora-na-dysplazjAE-bA-aga-o-POMOC-FINANSOWAE-I-SERCE/images/buttons/viewpost.gif[/IMG][/URL]

No i zbierz myśli,popatrz w słońce i odpowiedź w końcu na moje - zadane Tobie pytanie - bo dotyczy ono tylko Ciebie.
Pytanie brzmiało i brzmi w dalszym ciągu jednakowo:

[B]Czy posiadasz faktury na leki,które pobierałaś dla chorego pieska w klinice[/B]


[B]wedlug mnie to Mauziu dalej nie odpowiedzialas na bardzo proste pytanie.[/B]
[B]Wczesniej wspominalas ze jezdzilas 40km z lekami ktore pobieralas z kliniki dla chorej Dejli[/B]
[B]3x po 20€ z jakimis centami wiec to jestes Ty ta osoba ktorej szukamy !![/B][B][IMG]http://www.dogomania.pl/threads/177048-CierpiAE-ca-Dejla-chora-na-dysplazjAE-bA-aga-o-POMOC-FINANSOWAE-I-SERCE/images/reputation/reputation_pos.gif[/IMG][/B]
[B]Zarejestrowany [/B][B]Jan 2010 [/B][B]Postów [/B][B]20 [/B]
[INDENT]


[B].[/B]




[B]...nie wiem jak to Tobie jeszce napisać, i to tak, żeby to wreszcie do Ciebie dotarło, że ja z rozliczaniem, fakturami, itp. , nie mam nic wspólnego, czy Ty naprawdę nie jesteś w stanie zrozumieć najprostszych słów???
Zwróć się do osób, które się tym zajmują, ale powtrazam się, bo już to Tobie pisałam.
Po prostu trafiłaś źle, nie jestem tą osobą której szukasz i od której możesz coś żądać czy oczekiwać. Dalszych odpowiedzi już ode mnie nie uzyskasz, tak że nie trudź się odpisywaniem. Pobawiłam się, uśmiałam się, ale każda zabawa też ma swój koniec. [/B][/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mauzia'][quote name='Pacumacu']

Paculku, jak przy Tobie??? Przecież rozmawiałam z pańcią Oskarka, która mi powiedziała, na moje pytanie czy ma to zostać wysłane do For Animal bezpośrednio, "że nie, bo tam zniknie to w jakiejś szufladzie" i mam to wysłać pod wskazany adres, że jest to adres całkowicie prywatny, tego niestety nie wiedziałam.
Paculku pozdrawiam, na razie nie odpisuję bo należę do grupy osób pracujących a nie tylko wpatrujących się w monitor.[/QUOTE]


[I][FONT=Trebuchet MS][B]Ja już od dawna nie wchodzę na ten wątek.Ale zostałem dzisiaj wywołany,więc wyjaśniam.Proszę Szanownej mauzi, podałem na pocztę prywatną na n-k Krumlowi adres pani Moniki,na który prosiłem wysłać dokument,dotyczący Dejluni.Odbyło się to bez żadnego ,zbędnego z mojej strony komentarza,który była łaskawa Pani tu zamieścić (o tej szufladzie m.innymi).Krumel doskonale wiedział,że jest to adres prywatny,domowy P.Moniki z Fundacji,więc proszę nie wmawiać mi,że ja o czymś nie poinformowałem.
Przy okazji przeczytałem,co Szanowna pani mauzia tu pisała.
Szok,a to Pani zdanie:"Pobawiłam się, uśmiałam się, ale każda zabawa też ma swój koniec." niech Pani wybaczy ale nie napiszę o czym świadczy,bo brak słów.[/B][/FONT][/I]

[CENTER]
[FONT=Trebuchet MS][SIZE=3][COLOR=DarkSlateBlue][I][B]Watek założyliśmy z przyjaciółmi dla ratowania zdrowia Dejluni,
a Pani i inni pani podobni zrobili sobie tu publiczne forum do czczej dyskusji,[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[CENTER][FONT=Trebuchet MS][SIZE=3][COLOR=DarkSlateBlue][I][B] [SIZE=4]nie bacząc,że Kochanej Dejluni już nie ma.[/SIZE][/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[/CENTER]
[/CENTER]


[FONT=Trebuchet MS][SIZE=3][B]GOSIU,WYBACZ TYM,CO NIE WIEDZĄ CO MÓWIĄ I CO CZYNIĄ ![/B][/SIZE][/FONT]
[SIZE=3][B][FONT=Trebuchet MS]JESTEŚMY Z TOBĄ W TYCH TRUDNYCH CHWILACH[/FONT][/B][/SIZE]



[CENTER][FONT=Trebuchet MS][SIZE=4][B][SIZE=5]KOCHANA DEJLUNIU,
NA ZAWSZE W NASZYCH SERDUSZKACH[/SIZE][/B][/SIZE][/FONT]


[B]___+___*____+*+ [/B]
[B] __+___*___o+*°*°[/B]
[B]* +o
___+___o+ *°*°*°*°*+o
_+____*+°*+°*+°*[/B][B]+°*+o
__*_o*°+*+______[/B][B]+*°+*+
____+*°*._____)_[/B][B]___+*°*+[/B] [B]
_+__o*+°.____ (( _____°*+*
_____°*+,____ )")____*+°*
__*___*+°.___/'"[/B][B],(___*+*[/B][B]°
___+___+°*+(,"""[/B][B],)_+*°*
_*___*__”*+*°*!![/B][B]*°*+*”_
_____+_______|||[/B][B]_____
_________$()$$$$[/B][B]$$$_
_________$$()$$$[/B][B]$$$
_________$$$()$$[/B][B]$$$
_________$$$$$$$[/B][B]$$_
_________$$$$$$$[/B][B]$$____
__________$$$$$$[/B][B]$$$____
________()()())$[/B][B]$$$$$___[/B] [B]
___+___o+ *°*°*°*°*+o
[/B]
[FONT=Trebuchet MS][SIZE=4]pamięci kochanej DEJLUNI .....[/SIZE][/FONT]

[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mauzia']Przepraszam że może raz jeszcze też zajmę głos, ale nie wzięto pod uwagę w rozdysponowaniu pieniążków, 10,00 Euro przekazanych przez Krumla z nk do rąk właścielki Dejli, Pani Małgorzaty Waszak, należy jeszcz stosownie przeliczyć zakup leków w klinice niemieckiej przez Krumla, były 3 razy leki kupowane, każdorazowo na 10 dni, suma za leki na 10 dni wynosiła 20,17, Euro, ogółem 60,51Euro. To należy odpowiednio przeliczyć na złotówki i przelać jak najszybciej dla psów z Szydłowca. Te 10 Euro od Debi z nk, oczywiście też należy przelać na poczet psów z Szydłowca. Proszę o potwierdzenie przelanych pieniążków. Pozdrawiam.[/QUOTE]


[IMG]http://www.dogomania.pl/images/icons/icon13.gif[/IMG]
Zgodnie z życzeniem by "jak najszybciej", informuję zainteresowanych, iż obu przelewów dokonano dzisiejszej nocy i od godzin rannych znajdują się na koncie Fundacji.
Celem potwierdzenia proszę obserwować stronkę FFA, gdzie w części poświęconej rozliczanym pieniążkom powinna ukazać się odpowiednia wzmianka...[IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/czytaj.gif[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Ach Oski, Oski, nie muszę się tłumaczyć, ale czytaj z otwartymi oczkami, to znajdziesz sens tego, co tym wyraziłam. To ja już wcześniej pisałam do pewnej osoby na tym wątku, że ten wątek założony został w innym celu a nie celu szczekania i szarpania ran!!! Do pewnych osób to nie dociera, do Ciebie także nie. Cóż mi pozostało??? Mogę się tylko śmiać, naprawdę. To co Wy tutaj od samego początku robicie, to jest jedno WIELKIE KINO!!!
[quote name='Oskar-owczarek'][quote name='mauzia']


[I][FONT=Trebuchet MS][B]Ja już od dawna nie wchodzę na ten wątek.Ale zostałem dzisiaj wywołany,więc wyjaśniam.Proszę Szanownej mauzi, podałem na pocztę prywatną na n-k Krumlowi adres pani Moniki,na który prosiłem wysłać dokument,dotyczący Dejluni.Odbyło się to bez żadnego ,zbędnego z mojej strony komentarza,który była łaskawa Pani tu zamieścić (o tej szufladzie m.innymi).Krumel doskonale wiedział,że jest to adres prywatny,domowy P.Moniki z Fundacji,więc proszę nie wmawiać mi,że ja o czymś nie poinformowałem.
Przy okazji przeczytałem,co Szanowna pani mauzia tu pisała.
Szok,a to Pani zdanie:"Pobawiłam się, uśmiałam się, ale każda zabawa też ma swój koniec." niech Pani wybaczy ale nie napiszę o czym świadczy,bo brak słów.[/B][/FONT][/I]

[CENTER]
[FONT=Trebuchet MS][SIZE=3][COLOR=DarkSlateBlue][I][B]Watek założyliśmy z przyjaciółmi dla ratowania zdrowia Dejluni,
a Pani i inni pani podobni zrobili sobie tu publiczne forum do czczej dyskusji,[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[CENTER][FONT=Trebuchet MS][SIZE=3][COLOR=DarkSlateBlue][I][B] [SIZE=4]nie bacząc,że Kochanej Dejluni już nie ma.[/SIZE][/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[/CENTER]
[/CENTER]


[FONT=Trebuchet MS][SIZE=3][B]GOSIU,WYBACZ TYM,CO NIE WIEDZĄ CO MÓWIĄ I CO CZYNIĄ ![/B][/SIZE][/FONT]
[SIZE=3][B][FONT=Trebuchet MS]JESTEŚMY Z TOBĄ W TYCH TRUDNYCH CHWILACH[/FONT][/B][/SIZE]



[CENTER][FONT=Trebuchet MS][SIZE=4][B][SIZE=5]KOCHANA DEJLUNIU,
NA ZAWSZE W NASZYCH SERDUSZKACH[/SIZE][/B][/SIZE][/FONT]


[B]___+___*____+*+ [/B]
[B] __+___*___o+*°*°[/B]
[B]* +o
___+___o+ *°*°*°*°*+o
_+____*+°*+°*+°*[/B][B]+°*+o
__*_o*°+*+______[/B][B]+*°+*+
____+*°*._____)_[/B][B]___+*°*+[/B] [B]
_+__o*+°.____ (( _____°*+*
_____°*+,____ )")____*+°*
__*___*+°.___/'"[/B][B],(___*+*[/B][B]°
___+___+°*+(,"""[/B][B],)_+*°*
_*___*__”*+*°*!![/B][B]*°*+*”_
_____+_______|||[/B][B]_____
_________$()$$$$[/B][B]$$$_
_________$$()$$$[/B][B]$$$
_________$$$()$$[/B][B]$$$
_________$$$$$$$[/B][B]$$_
_________$$$$$$$[/B][B]$$____
__________$$$$$$[/B][B]$$$____
________()()())$[/B][B]$$$$$___[/B] [B]
___+___o+ *°*°*°*°*+o
[/B]
[FONT=Trebuchet MS][SIZE=4]pamięci kochanej DEJLUNI .....[/SIZE][/FONT]

[/CENTER][/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dragon Ujadacz'][IMG]http://www.dogomania.pl/images/icons/icon13.gif[/IMG]
Zgodnie z życzeniem by "jak najszybciej", informuję zainteresowanych, iż obu przelewów dokonano dzisiejszej nocy i od godzin rannych znajdują się na koncie Fundacji.
Celem potwierdzenia proszę obserwować stronkę FFA, gdzie w części poświęconej rozliczanym pieniążkom powinna ukazać się odpowiednia wzmianka...[IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/czytaj.gif[/IMG][/QUOTE]

Co to jest za stronka FFA i gdzie ona jest??? Nie znam jej.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mauzia']Ach Oski, Oski, nie muszę się tłumaczyć, ale czytaj z otwartymi oczkami, to znajdziesz sens tego, co tym wyraziłam. To ja już wcześniej pisałam do pewnej osoby na tym wątku, że ten wątek założony został w innym celu a nie celu szczekania i szarpania ran!!! Do pewnych osób to nie dociera, do Ciebie także nie.
[B][SIZE=4][COLOR=Red]"Cóż mi pozostało???
Mogę się tylko śmiać, naprawdę. To co Wy tutaj od samego początku robicie, to jest jedno WIELKIE KINO!!![/COLOR][/SIZE][/B]"

naprawdę tak uważasz ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mauzia']Ach Oski, Oski, nie muszę się tłumaczyć, ale czytaj z otwartymi oczkami, to znajdziesz sens tego, co tym wyraziłam. To ja już wcześniej pisałam do pewnej osoby na tym wątku, że ten wątek założony został w innym celu a nie celu szczekania i szarpania ran!!! Do pewnych osób to nie dociera, do Ciebie także nie. Cóż mi pozostało??? Mogę się tylko śmiać, naprawdę. To co Wy tutaj od samego początku robicie, to jest jedno WIELKIE KINO!!!
[quote name='Oskar-owczarek'][/QUOTE]


Kto jest okrutny w stosunku do zwierząt,ten nie może być dobrym człowiekiem !

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mauzia']Ach Oski, Oski, nie muszę się tłumaczyć, ale czytaj z otwartymi oczkami, to znajdziesz sens tego, co tym wyraziłam. To ja już wcześniej pisałam do pewnej osoby na tym wątku, że ten wątek założony został w innym celu a nie celu szczekania i szarpania ran!!! Do pewnych osób to nie dociera, do Ciebie także nie. Cóż mi pozostało??? Mogę się tylko śmiać, naprawdę. To co Wy tutaj od samego początku robicie, to jest jedno WIELKIE KINO!!!
[quote name='Oskar-owczarek'][/QUOTE]


Kto jest okrutny w stosunku do zwierząt,ten nie może być dobrym człowiekiem!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mauzia']Ach Oski, Oski, nie muszę się tłumaczyć, ale czytaj z otwartymi oczkami, to znajdziesz sens tego, co tym wyraziłam. To ja już wcześniej pisałam do pewnej osoby na tym wątku, że ten wątek założony został w innym celu a nie celu szczekania i szarpania ran!!! Do pewnych osób to nie dociera, do Ciebie także nie. Cóż mi pozostało??? Mogę się tylko śmiać, naprawdę. To co Wy tutaj od samego początku robicie, to jest jedno WIELKIE KINO!!!
[quote name='Oskar-owczarek'][/QUOTE]


Kto jest okrutny w stosunku do zwierząt,ten nie może być dobrym człowiekiem !

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mauzia']Ach Oski, Oski, nie muszę się tłumaczyć, ale czytaj z otwartymi oczkami, to znajdziesz sens tego, co tym wyraziłam. To ja już wcześniej pisałam do pewnej osoby na tym wątku, że ten wątek założony został w innym celu a nie celu szczekania i szarpania ran!!! Do pewnych osób to nie dociera, do Ciebie także nie. Cóż mi pozostało??? Mogę się tylko śmiać, naprawdę. To co Wy tutaj od samego początku robicie, to jest jedno WIELKIE KINO!!!



Kto jest okrutny w stosunku do zwierząt,ten nie może być dobrym człowiekiem !

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dragon Ujadacz'][IMG]http://www.dogomania.pl/images/icons/icon13.gif[/IMG]
Zgodnie z życzeniem by "jak najszybciej", informuję zainteresowanych, iż obu przelewów dokonano dzisiejszej nocy i od godzin rannych znajdują się na koncie Fundacji.
Celem potwierdzenia proszę obserwować stronkę FFA, gdzie w części poświęconej rozliczanym pieniążkom powinna ukazać się odpowiednia wzmianka...[IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/czytaj.gif[/IMG][/QUOTE]
potwierdzam ze przelewy dotarly
259,30 Krumel
39,30 debi
13,00 nero

to tak w skrocie, informacje na stronie uaktualnie za kilka dni, jak bedzie wiecej do uaktualniania bo to nie jedyne co mam do zrobienia teraz

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MilenaDz']potwierdzam ze przelewy dotarly
259,30 Krumel
39,30 debi
13,00 nero

to tak w skrocie, informacje na stronie uaktualnie za kilka dni, jak bedzie wiecej do uaktualniania bo to nie jedyne co mam do zrobienia teraz[/QUOTE]


[IMG]http://www.dogomania.pl/images/icons/icon13.gif[/IMG]

Bardzo dziękuję za przekazanie tej wiadomości - czuję się jednocześnie zwolniony[IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/Bolt.gif[/IMG]z obowiązku tłumaczenia zainteresowanym osobom co to jest strona FFA, rozliczająca wpływy.

Bardzo dużo postów i wyjaśnień Fundacji na ten temat było, włącznie z tym, że źródło informacji znajduje się na str. [B]1.... [/B][IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/mdleje.gif[/IMG][IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/mdleje.gif[/IMG][IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/mdleje.gif[/IMG]

Przy okazji daję "cynka", że w dniu jutrzejszym powinna wpłynąć kwota na Fundację - na ogólną pomoc pieskom objętych opieką od "Apcia".
Wiemy, że jesteśmy jedną z wielu spraw prowadzonych przez Wasz Oddział, jednakże w ciagu najbliższych dni prosilibyśmy o potwierdzenie, podobne do dzisiejszego.[IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/bl_paw.gif[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dragon Ujadacz'][IMG]http://www.dogomania.pl/images/icons/icon13.gif[/IMG]

Bardzo dziękuję za przekazanie tej wiadomości - czuję się jednocześnie zwolniony[IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/Bolt.gif[/IMG]z obowiązku tłumaczenia zainteresowanym osobom co to jest strona FFA, rozliczająca wpływy.[/quote]
dla jasnosci - jest w moim podpisie w kazdym poscie: [url]www.foranimals.wroclaw.pl[/url]

[quote]
Przy okazji daję "cynka", że w dniu jutrzejszym powinna wpłynąć kwota na Fundację - na ogólną pomoc pieskom objętych opieką od "Apcia".
Wiemy, że jesteśmy jedną z wielu spraw prowadzonych przez Wasz Oddział, jednakże w ciagu najbliższych dni prosilibyśmy o potwierdzenie, podobne do dzisiejszego.[IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/bl_paw.gif[/IMG][/QUOTE]
Bardzo prosze o takie cynki na maila to jak cos trzeba to sprawdze i potwierdze w watku - czasem w tym watku przyrasta kilka stron dziennie, czytanie tego w poszukiwaniu informacji skierowanych do fundacji jest bardzo czasochlonne. W tej chwili zadnej wplaty od "apcia" jeszcze nie mamy.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...