Jump to content
Dogomania

Do wolontariusza z Azylu Pod Psim Aniołem


Milady

Recommended Posts

[quote name='asiuniap']Tak Milady. Wal tutaj albo na priva.[/quote]
To może i ja;
Czy jesteście zainteresowani takim tematem:
Brat mojego znajomego ma pod Białymstokiem firmę produkującą smalec. Mają dużo odpadów (m.in. skwarki) i chętnie oddadzą to dla potrzebującego schroniska dla zwierząt. Potrzebny jest tylko transport.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nikit1']To może i ja;
Czy jesteście zainteresowani takim tematem:
Brat mojego znajomego ma pod Białymstokiem firmę produkującą smalec. Mają dużo odpadów (m.in. skwarki) i chętnie oddadzą to dla potrzebującego schroniska dla zwierząt. Potrzebny jest tylko transport.[/quote]

Zapytam się. choć nie ukrywam, że to jest dość duża odległość, a Azyl ma zaprzyjaźnione masarnie na miejscu. Może załóż ten wątek na Psach w Potrzebie? A kolega nie mógłby dostarczać odpadków do schroniska w Białymstoku?

Link to comment
Share on other sites

nr 213 Perełka
[IMG]http://img325.imageshack.us/img325/5559/53tz.jpg[/IMG]

Chce poszukać dla niej domu. Chciałabym sie tam wybrać, poznac tę sunię, zrobić kilka fotek i ja powystawiać. A zawsze to lepiej i milej ;) przyjść do schronisk w towarzystwie osoby znającej miejsce i zasady.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asiuniap']Zapytam się. choć nie ukrywam, że to jest dość duża odległość, a Azyl ma zaprzyjaźnione masarnie na miejscu. Może załóż ten wątek na Psach w Potrzebie? A kolega nie mógłby dostarczać odpadków do schroniska w Białymstoku?[/quote]

On od jakiegos czasu rozdaje schroniskom te odpadki, ale pytal czy ja znam jakies bardzo potrzebuace schronisku, ktoremu trzeba pomoc w pierwszej kolejnosci. I stad to pytanie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nikit1']To może i ja;
Czy jesteście zainteresowani takim tematem:
Brat mojego znajomego ma pod Białymstokiem firmę produkującą smalec. Mają dużo odpadów (m.in. skwarki) i chętnie oddadzą to dla potrzebującego schroniska dla zwierząt. Potrzebny jest tylko transport.[/quote]

Może przesłać tą wiadomość do wszystkich schronisk znajdujących się w tamtym kierunku. Ta informacja powinna dotrzeć do wolontariuszy. Czy są gdzieś namiary na wolontariuszy ?
W schronisku węgrowskim są problemy. Podobno w Ostrowiu Mazowieckim też pomoc by się przydała Jest karma i są potrzeby. Trzeba to wykorzystać dla dobra psiaków Żeby ta informacja nie umknęła uwadze

Link to comment
Share on other sites

Tzn ja nie biorę pieska do siebie, tylko chce pomóc pieskowi dając ogłoszenia o nim w różnych miejscach. Chciałabym tez lepiej Perełkę poznać i przyjechać osobiście do Azylu. Oczywiście, możesz wspomnieć... a może wybierasz się w tygodniu tam?

Link to comment
Share on other sites

Tak myślałam :lol: Przyznam się, że nie znam Perełki, fajnie, że chcesz jej pomóc. Nie wiem, Milady, czy w tym tygodniu będę w Azylu, raczej niec na to nie wskazuje. Muszę pojechać do Azora i chyba Kasztana trzeba będzie przetransportować do hotelu w tym tygodniu :shake:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...