Jump to content
Dogomania

Ktoś miniaturowy, czarny, mlodziutki, czyli...Czarusia z Nowodworu:)W DOMKU!


malagos

Recommended Posts

a jest jeszcze i dobra wiadomość. Pamiętacie Milusię i tę nieudana adopcję do "dziadziusia"? Że przygarnał sunię, ale zaraz ja miał przepedzić, bo chce naszą Milę? to ten pan był w lecznicy (tej co my dziś) i zaszczepił małą rudą suczkę...To na pewno ta, którą miał sie pozbyć.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 172
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Malagos, jak będziesz mieć chwilkę, napisz jak się czuje mała rekonwalescentka :)

Jo37, właśnie zerknęłam, że Ty z Ochoty jesteś :)
ja właściwie całe swoje życie tam przemieszkałam, (okolice Hali Kopińskiej) i teraz też często bywam, bo mam tu Rodziców :) w Otwocku dopiero od 2,5 roku

Link to comment
Share on other sites

Rano wyniosłam Czarusię na dwór, ale mało nas wiatr ze śniegiem nie zmiótł. Zrobiła siusiu i sama weszła do domu. Ale nie na posłanko w kuchni :lol:... Po cichutku poszła do naszej sypialni, wskoczyła na łóżko i oczkami zapytała "Mogę tu?"...... Teraz tez wyszła z nami na chwilkę. To taka czyścioszka, ze hej!
Druga tymczasowiczka, Magia, miała być w budce, ale jak w taka pogodę ciagnać ją do sadu i kojca?...Wiec siedziała przez chwilkę w kuchni,a le taki podniosła lament, że wszyscy w pokoju, a ona sama zamknięta, że teraz zwiedza salony :p
Zrobiło się czarno w domu, bo łazi 5 suczek jednego koloru :p

Link to comment
Share on other sites

Czarusia czuje sie dobrze, ma apetyt, ranka ładnie sie goi.
Ona jest taka delikatna, jak patrzę na nią, to w głowę zachodzę, skad taka kruszynka w schronisku... I po zachowaniu widać, że nie była domową suczką. Szybciutko sie jednak uczy, chodzenie po schodach, dreptanie po śliskich panelach, spanie w koszyczku lub w łóżku... Taka nieśmiała, cichutka myszka, zeby broń Boze nic nie spsocić, nie wejść komuś w drogę, nie szczeknąć. Za to druga panna, Magia, to wulkan energii, bawi sie piłeczka i misiem, zwiedza każdy kącik, szaleje po śniegu, śpi wywalajac do góry brzuszek, rewelacyjna! Obie są rewelacyjne, choć tak różne.
A moze by razem znalazły dom?.........

Link to comment
Share on other sites

Cieszę się bardzo, że słodka drobinka dobrze znosi rekonwalescencję. Nie wygryza szwów na brzuszku? Obydwie są cudowne, Czarunia i Magia, ja też uważam, że dobrze by im było we 2 w jednym domku :) Charaktery mają cudowne, naprawdę i ta niesamowita przyjazność do całego świata u obu.
Ewa

Link to comment
Share on other sites

Magia po wieczornym spacerku będzie miała założony kaftanik, za bardzo się interesuje szwami :cool3:
Śnieg taki, ze sunia chodzi tylko po odśnieżonym kawałku chodniczka, oczywiście wszystkie tu siusiają i chodniczek jest juz zółty :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='matrioszka2']To się przynajmniej nie zgubicie ...:evil_lol:[/QUOTE]

Tak, masz rację :)
Jak 5 psich doopek zostawia szlaczki, wyglada to niezwykle malowniczo, tym bardziej, że co jakis czas brazowy przecinek lub wielka kropka. Jak ten śnieg i lód sie zacznie topić, dopiero będzie fajnie :)

Link to comment
Share on other sites

dziewczyny Czarusia została zgłoszona na mikropieski w potrzebie
uzupełnijcie informacje:
[SIZE=2][FONT=Comic Sans MS]Sterylizacja: [/FONT][/SIZE]
[FONT=Comic Sans MS]Stosunek do dzieci:
[/FONT][FONT=Comic Sans MS]Dodatkowe informacje [/FONT]
[SIZE=2][FONT=Comic Sans MS]Charakter:
[SIZE=3]
[/SIZE] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]ma numerek 1, dajcie znać jak pójdzie do ds mi na pw, ok?[/SIZE][/FONT]
[/FONT][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malagos']Informacje podałam na pw.
Dam znać, jak juz pojedzie do swego domku.[/QUOTE]
Czarusiek jest przesłodka, grzeczniutka, mądra, cudowna sunieczka, błagam Malagos, oddaj TYLKO w dobre ręce, ja się w tej małej absolutnie zakochałam.
Ewa

Link to comment
Share on other sites

W tym sęk, zę i ja też. Ona rozbraja wyrazem pyszczka, tą łapką, która prosi o pogłaskanie.
E-S, nie bój nic, zawsze staram się wybrać najlepsze domy dla swoich tymczasowiczek. Jakie by nie były, żywiołowe czy spokojne, sliczne lub niej ładne, juz tyle przeszły, ze teraz tylko najlepszy dom.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malagos']W tym sęk, zę i ja też. Ona rozbraja wyrazem pyszczka, tą łapką, która prosi o pogłaskanie.
E-S, nie bój nic, zawsze staram się wybrać najlepsze domy dla swoich tymczasowiczek. Jakie by nie były, żywiołowe czy spokojne, sliczne lub niej ładne, juz tyle przeszły, ze teraz tylko najlepszy dom.[/QUOTE]
Oj ja wiem, wiem, tylko sama wiesz ... gdybym miała dom z ogródkiem i nie musiała z psami na spacery chodzić od 6 rano i do 12 w nocy (przez moją pracę na nic nie mam czasu) - to zaręczam wszystkim wszem i wobec - że Czarunia by ode mnie już nie wyjechała ... chyba że ze mną na wakacje na Roztocze.
Ewa

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...