Jump to content
Dogomania

bokser Vigo wrócił do właścicieli.


mru

Recommended Posts

a no, niestety

pani najpierw gubi nieoznaczonego psa
za co grozi mandat do 250 zł z art 77 kw
a potem PO MIESIĄCU sie kłóci, że bezprawnie się jej go (BEZDOMNEGO!!) wykastrowało ;)

ludzie są dziiiiwni...

ale dla dobra sprawy na razie nie mowie nic wiecej, bo w sumie nie wiem jak to sie teraz toczy.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 213
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='mru']a no, niestety

pani najpierw gubi nieoznaczonego psa
za co grozi mandat do 250 zł z art 77 kw
a potem PO MIESIĄCU sie kłóci, że bezprawnie się jej go (BEZDOMNEGO!!) wykastrowało ;)

ludzie są dziiiiwni...

ale dla dobra sprawy na razie nie mowie nic wiecej, bo w sumie nie wiem jak to sie teraz toczy.[/QUOTE]

ręce opadają ... :/

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fikusna_joanna'][IMG]http://img9.imageshack.us/img9/2504/dsc01174640x480.jpg[/IMG]

Póki co Vigo jeszcze u nas, Bonitta mu dokucza, więc nie wiem, czy będzie chciał u nas zostać:P[/QUOTE]
dobrze że dokucza a nie gryzie :) to się ceni:evil_lol:
co on jej robi :crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fikusna_joanna'][IMG]http://img9.imageshack.us/img9/2504/dsc01174640x480.jpg[/IMG]

Póki co Vigo jeszcze u nas, Bonitta mu dokucza, więc nie wiem, czy będzie chciał u nas zostać:P[/QUOTE]

Bo z reguły baby są humorzaste, a powinny przykład dawać :evil_lol: A może to początek miłości? :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kapsel']:crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye: A to dlaczego??? A czy to przynajmniej "dobrzy" właściciele? Boję się czy będzie mu tak tam dobrze jak u Ciebie Joasiu??? :shake::roll:[/QUOTE]
No bo oni są jego prawowitymi właścicielami.. jeszcze zobaczymy jak dokładnie to wszystko zostanie rozwiązane.

Link to comment
Share on other sites

Dzieci tęsknią jak Viga nie ma, a za dwa dni jest to samo.... mówię to z doświadczenia życiowego... to właściciele muszą nie ze względu na dzieci chcieć go z powrotem, tylko ze względu, że im był bardzo bliski, że go kochają, że się nim będą zajmować, opiekować i chronić! A czy tak naprawdę jest?

Link to comment
Share on other sites

no mam nadzieję, że się nim dobrze opiekują i że go kochają. W końcu go szukali. A to, że im raz uciekł to jeszcze nie znaczy, że są w ogóle złymi opiekunami. Nie wszystko da się z góry przewidzieć. Mam nadzieję, że teraz będą ostrożniejsi :)
Vigo wraca do swojego domku, za którym pewnie tęsknił. To chyba dobrze :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fikusna_joanna']Na to wygląda, podobno dzieci tęsknią a koszta leczenia i pobytu w klinice "nie zrobiły na właścicielu wrażenia". Mam nadzieję, że tym razem będą się lepiej opiekować Vigiem i już nigdy nie ucieknie.[/QUOTE]
Joasiu Viguś wrócił do właścicieli, czy jeszcze jest u Ciebie? :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...