Jump to content
Dogomania

Pożegnajmy LiLusie ...


SwEet_LiLi

Recommended Posts

  • Replies 139
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Sabinko bardzo mi przykro...
Przeżyłam podobną chwilę...tylko, ze ja musiałam sama podjąć decyzję...

Wypłacz się, wykrzycz i pamiętaj te miłe chwile.
A jak stwierdzisz, ze to już to kup drugiego pieska. Będziesz go kochać, ale zawsze LILUNIA będzie ta jedyna i ukochana.
Trzymaj się. Na pewno Lilunia biega z moją Oliwcią :)

Link to comment
Share on other sites

Dziekuje ...

Za slowa...mysli .... za wszytko ...

U mnie w domu żałoba ... wolne od szkoły ..pracy ....

POwoli rozglądam sie za nowym psiakiem .... moja 2 inna LiLusia ...

Wiem że nie zastąpi mi jej i wiem ze nie bendzie tak wspaniala inteligenta kochana i sliczna jak moje malenstwo ...

Ale tez bendzie tylko moja ...

Pani znajoma psycholog powiedziala ze najlebszym wyjsciem jest odrazu kupic pieska ... wtedy nie ma tej pustki w domu .... i jest "troszke" lżej ...

Myśle że LiLi chiałaby żebym kochała tę psinke tak bardzo jak ją ...

I żebym nie smuciła sie juz z jej powodu bo jej napewno jest tab bardzo dobrze ....

Powoli dochodze do siebie ...przy pomocy tabletek ..pani .... rodziny.... chłopaka ...

Ale nigdy nie pogodze sie z tym ze ona odeszła ... ...odeszła ....ale nie z mojego serducha ....

Podobno Bóg zabiera do siebie jako pierwszych tych których sobie najbardziej ukochał .... :((

Dziś zapale znicz .... na miejscu w którym świat mi sie zawalił ....
[SIZE=7][COLOR=magenta]['][/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Tak bardzo mi przykro.Wiem jak to jest stracić swojego promyczka-ale teraz maleństwo juz ma sie dobrze z pewnoscią.Tak to jest dobre rozwiązanie szybko mieć drugiego pieska ale wiem że w żadny sposób nie zastąpi tego-teraz ja Ci napisze jak ja cierpiałam -zostawiałam mojego Toffika u rodziców brat miał mi go przywiesc za dwa dni (wiesz miał towarzystwo innych piesków nie chciał ze mną jechać)a zatem pijechałam do domu i co sie okazało piesek wybiegł na ulice i stało sie...Nikt nie chciał zadzwonic aby mi to powiedziec,ja dzwoniłam i czekałam minął tydzień a nikogo nie przyjechał ,dzwoniłam z pytaniami jak sie miewa mój psiaczek -wszyscy twierdzil że dobrze a jego juz dawno nie było-i wrótce przyjechał brat i widziałam że nie było z nim Toffika wiedziałam że coś sie stało -i wtedy tylko ból płacz i nie chęć do wszystkiego.I nagle brat za kurtki wyciągnął szczeniaczka tak slicznego ta kochanego-czekał na niego w hodowli bo nie chciał przyjeżdzac z pustymi rękoma-jasne ucieszyłam sie ale pamiętam Toffiego ...
To jest najlepszy sposób na Twój ból -może nie odrazu on minie ale znajdz drugiego pieska a zobaczysz że Twoje cierpienie będzie mniejsze,bo będziesz miała drugie maleństwo.Bardzo mi przykro i wiem jak to jest ...

Link to comment
Share on other sites

Sabinko!!! Trzymaj się!! Lilunia na pewno by nie chciała, zebyś płakała...
Wkleje Ci wiersz, który dostałem kiedyś od znajomej jak straciłem kociaka :-(

" Istnieje most łączący Niebo i Ziemię. Mieni się wieloma
kolorami-dlatego właśnie zwą go Tęczowym Mostem.
To kraina łąk, wzgórz i alej ze świeżą, zieloną trawą.

Kiedy ukochane zwierzątko umiera,
idzie właśnie tam. Ma mnóstwo jedzenia i wody,
pogoda jest zawsze piękna i słoneczna.
Wszystkie zwierzęta, które były chore albo stare,
odzyskują siłę i wigor, te które były ranne czy okaleczone są
znowu zdrowe - takie, jakimi je zapamiętaliśmy.

Zwierzęta są szczęśliwe i zadowolone, ale przeszkadza
im jedna, mała rzecz; każde z nich tęskni za kimś
specjalnym i bardzo mu drogim, za kimś kogo zostawiło
odchodząc.

Nasi Przyjaciele bawią się i biegają razem, ale
nadchodzi dzień kiedy jedno z nich nagle zatrzymuje się
i patrzy w dal. Jego bystre oczy spoglądają uważnie;
jego ciało zaczyna drżeć. W następnym momencie
oddziela się od innych zwierząt, pędzi przez zieloną
trawę, jego nogi niosą go szybciej i szybciej.
Zauwazył cię Smile.
Kiedy nareszcie spotykasz się ze swym Przyjacielem
rzucacie się sobie w ramiona. Deszcz szczęśliwych
pocałunków spada ci na twarz; twoje ręce znowu
głaszczą ukochaną głowę i znowu patrzysz w wierne
oczy twojego przyjaciela, który na tak długo zniknął z
twojego życia, ale na zawsze pozostał w sercu. Już
nigdy nie będziecie osobno.
...Razem przechodzicie przez Tęczowy Most..."
by okruszek - forum miau.pl

[SIZE="6"][b]['][/b][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

:-( Jak zobaczyłam ten temat to sie zdziwiłam. A jak tu weszłam i przeczytałam co się stało to sie rozpłakałam :-( Trzymaj sie Sweet_Lili cieplutko. Tak mi przykro :-( Badz silna, zapomnij o smutkach, ale nie zapominajac oczywiscie o kochanej psinie :-( Wspolczuje z całego serca.
[*]

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=darkorchid]Nie mogę uwierzyć w to, o czym tu czytam :-( :-( Tak, choćby mnie to dotyczyło... Zawsze będziemy z Tobą LiLuniu :-( Pamiętam, jak oglądałam zdjęcia tej małej modelki :-( :-( :-( Bardzo chce mi sie plakac :-( Pamiętaj jednak, że dałaś Jej wiele pięknych i szczęśliwych chwil...Że tyle z tobą była... Widocznie tak musiało się stać :-( Nie ma co płakać, wiem, że to trudne... Ja niedawno też straciłam zwierzaka-chomika, ale to prawie co innego :-( :-( :-( :placz: LiLunia była i jest piękną suczką. Wiem, że żaden iny pies, którego bedziesz miala Jej nie zastąpi, ale może jednak trzeba spróbować....Trzeba się pogodzić z losem. Wspomnę o LiLi na moim blogu obiecuję
[*] dla przepięknej LiLci :-( Jesteśmy z Tobą :-([/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

wiecie ... tak jak pisałam rozglądałąm sie za psiakiem ...

I wiecie ... okazało się że niedaleko Krakowa ... pewna suczka Yoreczka , zmarła 2 tygodnie po porodzie...i osierociła 6 szczeniąt ... właścicielowi suni proponowano usiepienie tych maleństw ale ....Przygarnął je jego znajomy ... karmił je z butelki ... I .... Mam Śliczną Sunie ... Ma 7 tygodni ...

Zdięcia wrzuce wam jutro ....

Pozdrawiam i Dziekuje ....

[SIZE=7][COLOR=magenta]['] [SIZE=4][COLOR=black]DlA Ciebie LiLi[/COLOR] [/SIZE][SIZE=7][COLOR=magenta]['][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Nie myślecie sobie że że ja zapomniałam że zastąpiłam sobie LiLi Kasi ... NIE !!

LiLI zawsze bendzie LiLi ...a Kasi to kolejny etap w mym ciężkim życiu ..

Wieże ze LiLusia zesłąłą mi ją na moją droge ...

Kasi jest zdrowym szczeniorkiem .. I zajmując się nią .... nie myśle tak ... nie płącze... mniej tęsknie ... Ale Bardziej Kocham !! I Bardziej zapamietuje !!

LiLi nigdy cie nie zapomne ... Obiecuje ... Że twoje zdiecia bendą widziały moje dzieci ...



Tęsknie ... Tak BARDZO !!

Myślałąm wczoraj że jak dziś wstane ... to wszytko bendzie jak dawniej ...

Niestety .... Tak się niestało ...

Właśnie mija 1 doba śmierci LiLi ... [SIZE=7][COLOR=magenta]['][/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

O Boże!
Dopiero teraz dowiedziałam się co się stało..........................................
Wiem co czujesz........ Sama to przechodziłam kkilka miesięcy temu..............
Tak bardzo Ci współczuje.............
:-( :-( Trzymaj się kochana!!
[SIZE=7][COLOR=magenta]([COLOR=orange]'[/COLOR])[/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Sweet Lily bo zaraz klapsa dostaniesz za smutki!
Lilusia byla cudowna, ale juz ja opłakałas
teraz trzeba zyc dalej, ciezyc sie!
To super ze teraz jest z Toba Kasi! Kochaj ja i nie smuc sie. Maluszek jest zestresowany ze jest w nowym dokmu, on tez jest po stracie tyle ze mamusi. Musisz jej dac ciepelko i radosc bo ona teraz tego bardzo potrzebuje!!!!

Link to comment
Share on other sites

Witam rankiem ...

Noc nie przespana ... Troche przes Kasandre ....troche , przez LiLi ...
NIe poszłam do pracy .... nie ide na korki ... żle się czuje ...mimo że Mam Kasunie ... nadal czuje tą pustke ...

Wczoraj nie brałam już żadnych tabletek ...myślałam że dam rade... ale w nocy dopadły mnie myśli ... ---> LiLi ... Wspominałam jak jeszcze pare godzin przed jej śmiercią żócałam jej piłeczke ...jaka była radosna ...

BOŻE !!!! DLACZEGO ??? ;( ;((

[SIZE=7][COLOR=magenta]['][/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='SwEet_LiLi']Do admina :

Wind czy moge mieć w podpisie w kalendarzyki ?? Jeden który stanął w miejscu ... a Drugi Kasandry chodzący ..??

Nie chce wybierać ....pomiędzy imi dwoma ... Bo wiem że bardziej Kocham LILI !!!!!!![/QUOTE]


Witaj,

Obecnie Twoj podpis jest troszke wiekszy niz regulaminowy. W podpisie mozesz miec co chcesz, ale nie wiekszy niz 500 pix dlugosci i 100 pix wysokosci :-)
Dlatego prosze, abys i Ty i kazdy pilnowal tych rozmiarow :-)

pozdrawiam,

W.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...