Jump to content
Dogomania

mieszaniec ON i rottweilera


grzesiek

Recommended Posts

witam.

3 tygodnie temu nabyłem krzyżówke jak w temacie, jak narazie szczeniak jest zdrowy, wesoły, zrównoważony, dość spokojny jak na szczenie, jak narazie bardziej podobny jest do rotka z budowy i koloru sierści, tylko długość sierści ma najwidoczniej po ON, no ale zobaczymy co wyrośnie :lol:

pisze tu z myślą zę może ktoś mial styczność, bądź ma z tego typu krzyżówkami, jak tak to zapraszam do opisania ich chodź troche, wszystkie info mile widziane,

pozdrawiam :fadein:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 85
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witaj,

u mnie w parku spacerowal kiedys taki pies. Z wygladu byl bardziej podobny do rottweilera, ale byl wyzszy, mial dluzszy tulow, dluzszy pysk i dluzsze lapy. I nie byl podpalany na rudo, ale na jasno. Mial niesamowita siersc juz jako dorosly pies - bardzo miekka i delikatna w dotyku,tak jakby bez podszerstka. Niestety, rzucal sie na inne psy - przynajmniej tak wtwierdzila jego wlascicielka, wyprowadzajac go na smyczy i w kagancu, bez spuszczania.

Od dluzszego czasu jednak ich w parku nie widzialam - pewnie sie gdzies przeprowadzili.

pozdrawiam

Zeliika

Link to comment
Share on other sites

Wejdz na strone:

http://acn.waw.pl/psiaki/

To strona zwierzat ze schroniska na Paluchu. Na stronie glownej jest zdjecie Tarzana - mixa ON i rottweilera.

W dziale Po Adopcji na 1 podstronie znajdziesz zdjecia Rikiego i Zulusa, ktore rowniez wygladaja na mixy ON i rottweilera.

A tak z ciekawosci - dlaczego zdecydowales sie na akurat na takiego szczeniaczka? Czy ktos celowo skrzyzowal jego rodzicow?

pozdrawiam

Zeliika

Link to comment
Share on other sites

Żeby wkleić fotke na forum muszisz ja najpierw mieć zamieszczoną gdzieś w necie. Wtedy klikasz na zdjęciu prawym przyciskiem myszy, wybierasz "Właściwości" i kopiujesz adres url tego zdjecia. Następnie na forum w okienku odpowiedzi dajesz adresfotki - wszystko to bez spacji. I gotowe.

Jeśli nie masz zdjęcia w inetrnecie, a tylko u siebie na kompie to wejdź na stronę www.lukrowi.pl i tam sie zarejestruj, po krótkim czasie będziesz mógł tam stworzyc swoją własną galerię i właśnie takie fotki z kompa wrzucać na stronkę.

Link to comment
Share on other sites

Grzesiu jak widzisz .. zamiast zdjęcia jest czerwony krzyżyk.. jak wstawiałeś fotkę pewnie była.. ale servery typu interie wp onet .. tak mają.. ;) nie wiem dlaczego więc warto zdjęcie wrzucić na lukrusy .. tam odrazu psiarze zobaczą to Twoje cudo... i pokomentuję ... a Ty będziesz mógł tą fotkę tutaj śmiało wstawić.. i bez obaw nie zniknie... jeśli nie wiesz jak to zrobić to podeślij mi tą fotkę na [email protected]

Link to comment
Share on other sites

Faktycznie słodziak :D Wygląda jak długowłosy rottek :roll:

Moja koleżanka ma suczkę mieszaniec rottka i ONa. Jest strasznie żywiołowa, a jej opiekunowie nie zadbali zbytnio o jej wychowanie... Tzn twierdzą, że jest głupia :evil: Jej córka natomiast znalazła się w odpowiednich rękach i jest to niesamowicie mądra i przyjacielska suczka, taki ciamlak :wink:

A tak nawiasem mówiąc, w sobotę w Lublinie widziałam rottweilera z nieobciętym ogonem - był wspaniały!!!

Link to comment
Share on other sites

A tak nawiasem mówiąc, w sobotę w Lublinie widziałam rottweilera z nieobciętym ogonem - był wspaniały!!!

Murka nie uwieżysz... :o w wakacje gdy wracałam do domku z basenu patrze.. przecieram oczka... JEzu !! Jaki piękny Rottwailer.. i ten ogonek cudo.. a moja Kumela .. Co ty .. on wcale ładny nie jest wygląda jak zwykły kundel z tym ogonem.. a ja jej ręką gębe zatkałam i mówie nie znasz sie to sieć cicho... Normalnie w Zabrzu Rottwailer z ogonem :o :o :o :o :o :o :o taka wiocha... ale rott z ogonem.. jezu .. ale ja o tym wspominałam hihihi ...

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...