Jump to content
Dogomania

sunia ze szczeniakiem wyrzucona w Wigilie


RomaiGruby

Recommended Posts

W Wigilijne popołudnie na spacerze z moimi psami znaleźliśmy małą suczkę ze szczeniakiem, mokra przemarzniętą w uwitym gnieździe z trawy w krzakach. Suczka ewidentnie wyrzucona ze szczeniakiem przed świętami. Nie były długo same, oceniam ,że ok 3-4 dni. W tej chwili przebywają u mnie w domu.Miejscowość Strzegom woj. dolnośląskie. Niestety nie mogą u mnie zostać ze zwzględu na stan posiadania juz mojego własnego zwierzyńca, jesli szybko nie znajda domu, bede musiala odwieżć je do schroniska.
Opis suczki :
wiek ok 2-3 lat. Wesoła, bardzo przyjacielska, kontaktowa, nielekliwa,nieszczekliwa, wszystko da przy sobie zrobić (musiałam je wykapać bo strasznie smierdziały odchodami). Świetnie dogaduje się z innymi psami i kotami. Lubi pieszczoty. Nie brudzi w domu. Wcześniej musiała przebywać w domu, bo wie jak sie zachowywać. Będzie dużą pociechą dla każdego właściciela, młodego jak i starszego człowieka.
Opis szczeniaka:
wiek ok 2 miesiecy, samiec. Odwazny, ciekawy świata, fajnie reaguje na człowieka, podąża za nim na cmokanie i wolanie.Nie boi się dźwięków, psow, kotów. Widać, że socjalizacje domową ma za sobą. Wynoszony na dwór od razu wie ze trzeba zrobic siusu [IMG]http://www.psiesprawy.pl/images/smilies/icon_e_biggrin.gif[/IMG]

. Zdjęcia
[URL]http://picasaweb.google.pl/tj.karpeta/PsyDoAdopcji?feat=directlink[/URL]


Wszystko wskazuje na to, że ktoś wyrzucił zwierzęta tuż przed Świętami. mam nadzieje ze temu s******wi opłatek wigilijny stanął w gardle.

Pieski znajduja sie u mnie czyli w Strzegomiu woj. dolnoslaskie

Kontakt do mnie w sprawie adopcji :
Tel. 728-498-610
e-mail [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 122
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Roma jeśli sytuacja będzie podbramkowa, to mogę w poniedziałek 4 stycznia (3 wracam z sylwestra) wziąć do siebie na tymczas szczeniaka. Niestety suni moje towarzystwo nie przyjmie :-( .

W razie czego podaję mój tel. 606 457 650 - od czwartku do niedzieli nie mam dostępu do kompa.

Magda od Negry ;-)

Link to comment
Share on other sites

Słuchajcie ! Szczylek najprawdopodobniej ma dom ! Zglosila sie Pani z ogloszenia, ktore rozklejalam w miescie. Jest zdecydowana , mieszka w tym samym miescie w dzielnicy domkow jednorodzinnych wiec szczylek mialby kawalek ogrodka. Jade tam jutro z maluchem. Trzymajcie kciuki! Zostaje nam jeszcze sunia , nazwalam ja Gwiazdka bo w gwiazdke znaleziona.

Lucyna Sunia ma ok 2 latek, i wazy tak jka mowisz ok 8 kg moze mniej, jest mała ma naprawde super charakter, niekłopotliwa, posłuszna dlatego tak mi jej szkoda do bidula oddawac. Pytajcie kochani, jest juz polowa sukcesu.

Link to comment
Share on other sites

Kochani moi ! Szczylek w nowym domku! ma super warunki i bardzo mila Panią. Jestem zadowolona bo wiem ze bedzie mu dobrze. Została jeszcze Gwiazdeczka, bardzo dziękuję Wam wszystkim za pomoc, piękne ogłoszenia, ona ma tak super charakter, ze naprawde zasługuje na człowieka i kochający dom.

Link to comment
Share on other sites

Zaprezentowałam Gwiazdeczkę. Koleżance bardzo się podoba, czekamy na zdanie jej męża, był nieobecny. Na początku grudnia uśpili swojego ukochanego pieska i mąż to jeszcze bardzo przeżywa, nie chce jeszcze nowego. Może uda się przekonać. Czekamy więc dalej. Nie pozwolę Gwiazdeczce pójść do schronu i będę walczyła o domek dla niej. Teraz jestem sama w domu. Rodzinka i mała moja suczka są na wyjeździe. Wracają w sobotę. Jeśli nic nie wyjdzie z domku dla niej u mojej koleżanki, ani nie znajdzie się nic innego, przekonam rodzinkę, aby dać jej DT od niedzieli. Będę ją ogłaszać między innymi w Wyborczej. Sterylkę też mogę jej zapewnić. Niestety nie mogę zatrzymać suczki u siebie, ponieważ mam problem z rodzicami. Muszę się nimi opiekować, jednak z myślą o poszukiwaniu Gwiazdce dobrego domku jestem w stanie podołać, tym bardziej, że socjal u niej jest w porządku i z pewnością domek szybko się znajdzie. Jeśli domek koleżanki ją zobaczy na żywo, może się zdecyduje. Mieszkają w bloku, mają córkę 10 lat i syna 19 lat. Pieski były u nich zawsze i dożywały sędziwego wieku. Jeśli trafi się coś super dla Gwiazdki w międzyczasie to proszę o kontakt. Wyślę ci Roma mój nr telefonu na priv. Bardzo mnie wzruszyła jej historia.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...