Jump to content
Dogomania

B JAK BORDIE - sterylna panna robi "koo" na srodku chodnika - co robic?


YBOT

Recommended Posts

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Musicie uzbroic się w cierpliwość. Obiecuje że wszystko napiszę, jak będę miała o czym. Dzis nic nowego nie mam do przekazania.
A stwierdzic, że nie będe miała czasu czy ochoty na działanie w sprawie Bordie może tylko ktoś kto mnie nie zna :mad: :mad: :mad:
Do Was prośba - kciuki i nic więcej.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='supergoga']
A stwierdzic, że nie będe miała czasu czy ochoty na działanie w sprawie Bordie może tylko ktoś kto mnie nie zna :mad: :mad: :mad:
Do Was prośba - kciuki i nic więcej.[/quote]

Supergoga z radością trzymamy Cie za słowo. :buzi: A kciuki trzymamy i to bardzo mocno.:kciuki:
Co z tym blokiem? Jest szansa ze z stamtąd możesz wiecej zobaczyc?

Link to comment
Share on other sites

Pare godzin temu dzwonil do mnie kolega, ktory byl na stacji Esso bardzo wczesniej rano dzisiaj. Miska pusta, a dookola miski slady lapek duze i male:-)
Ale jaka wielkosc to wiecie tak trudno przez telefon opisac:-(
No i tez niewiadomo czy to psy ktore poszly na spacer, czy jakies bezpanskie:-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Witokret']i liczyć na to, że Bordusia się naje, napije i wskoczy do klateczki czekając aż ciotki po nią przyjadą... ;)[/quote]

Klateczka do łapania psów trochę na innej zasadzie działa;)

Drabster wspaniała wiadomość, czy widzieli ja koło tych działek?

Link to comment
Share on other sites

Z racji [COLOR=red][B]zarzutow o defraudacje[/B][/COLOR] pieniedzy [COLOR=red][B]PROSIMY NIE WPŁACAC[/B][/COLOR] na nasze konto zadnych pieniedzy!

ostatnia wplata na nasze konto to:

c/w ARTDOM (beka) - [COLOR=deepskyblue]15[/COLOR] zl
[COLOR=deepskyblue][B]jak zwykle bardzo usilnie prosimy o dyspozycje co do tych pieniedzy![/B][/COLOR]

[/quote][/quote]

Link to comment
Share on other sites

owszem...osoba ta wplacila 100 zl i zostalo to akurat wydane na dr Nizolka + 10 zl od innej osoby bo oplata za wizyte wyniosla 110 zl....ale nie ma sensu komentowac....my sie znizac mnie bedziemy! czy na doktora czy na benzyne - moim zdaniem wszystko jedno - w koncu nie jechalismy tam na weekend w Ritzu tylko w sprawie psa!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...