Jump to content
Dogomania

B JAK BORDIE - sterylna panna robi "koo" na srodku chodnika - co robic?


YBOT

Recommended Posts

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

To ze mną skontaktował się Tata-Ybot.Oczy będę mieć szeroko otwarte.
Na forum jest jeszcze jedna osoba z Gniezna, Borsaf, niestety ona chyba nie zaglądałą to tego tematu, powiadomię ją na gg, żeby też zwróciła szczególną uwagę na każdego psa border collie.

Gdy tylko coś będę wiedzieć - napiszę. :)

Link to comment
Share on other sites

Wiesz, musiałby być chyba bardzo zdesperowany. Opinie co do jej rasowości, są bardzo mocno podzielone.

[quote name='Sylka']BYŁAM NA SIELANCE i BORDI NIE BYLO. PLAKAT POWIESIŁAM.

Mam pytanie do Ybotow na ile Bordi mogla sie stac sie suka hodowlana?
Tzn czy sa jakies szanse ze jakis pseudohodowca mogby z niej ja zrobic?

I poprosze pilnie na priva maila do Jurka Duszynskiego.[/quote]

Link to comment
Share on other sites

Bardzo Ważna Informacja Od Supergogi:
Bordi Była 10 Min. Temu Na Stacji Esso - Róg Naramowicka - Lechicka.
[b]prosba Od Supergogi - Niech Ktos Się Skontaktuje Z Harcerzami Którzy Szukaja Bordi żeby Przyszli W Te Rejony I Tu Jej Szukali!!![/b]

Z Supergogą Sa 3 Osoby - A To Bardzo Mało żeby Znaleźć Bordi Na Takim Terenie....

Link to comment
Share on other sites

"Czyli raczej do pseudochodcy nie mogla trafic"

A ja mysle ze na upartego mogla, jej szczeniaki (przy kryciu BC psem) bylyby na tyle podobne do BC ze na targu itp daloby je sie sprzedac jako rasowe, a wiadomo ze w takich miescach matki nie pokazuja.
Tylko ze Bordie miala zapalenie drog rodnych, byla leczona, nie wiem czy wyleczona...
Wiec jest duza szansa ze ona w ciaze nie zajdzie i nic nie urodzi. I wtedy wiadomo ze chodofca - rozmnazacz ja wyrzuci.
Natomiast jezeli zajdzie to biorac pod uwage jej wiek (min 6 lat) i to ze moze nigdy wczesniej nie rodzila...zle to dla niej rokuje...


Pozdrawiam
Ewa

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE][COLOR="Red"][B]Bardzo Ważna Informacja Od Supergogi:
Bordi Była 10 Min. Temu Na Stacji Esso - Róg Naramowicka - Lechicka.[/B][/COLOR]
[/QUOTE]

Czyli jednak cały czas kręci się ..wokół tego samego miejsca .
To rzeczywiście ludzi potrzeba ..by przeszukać teren ...
Trzymam kciuki >> i szkoda że ja z ..południa :shake:

Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałem z Supergogą, Bordie widzała jakaś pani ze stacji Esso.Supergoga jest tam teraz, ale jest ich zaledwie czworo, stąd apel do poznańskich dogomaniaków o wsparcie! Do harcerzy Ybotka ma tylko maile,ale zaraz wyśle, choć pewnie nie odniosą takiego błyskawicznego skutku.

Link to comment
Share on other sites

najlepiej klatką-łapką, ale to trzebabyłoby na spokojnie- jak się zestresuje to i tak nie wejdzie:shake:
Może niech jedna osoba spróbuje powoli się do niej zbliżyć z jakimś przysmakiem? Bo jak wiele osób będzie biegło w jej stronę, ucieknie na pewno. Może warto zadzwonić po kierowcę ze schroniska, żeby przyjechał z takim specjalnym urządzeniem do łapania psów- można mu przecież za taki kurs zapłacić potem.

Jej, strasznie sie cieszę, że to ona

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...