Jump to content
Dogomania

B JAK BORDIE - sterylna panna robi "koo" na srodku chodnika - co robic?


YBOT

Recommended Posts

Nie było jej na tej stacji. Owszem był tam pies - ale to jamnik. Ponoć ktos juz tam o sunie pytał, ale na pewno jej tam w ogóle nie było. Nie ten ślad.
Darek zostawił plakat z moim telefonem, jak sie pokaże zadzwonia, byli sympatyczni i chętni do pomocy.
Ale tam nie było Bordi, stąd nie wiem czy ten rejon brac pod uwagę w poszukiwaniach.
Znów stoimy na punkcie wyjścia.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Guest Mrzewinska

To na targu, gdzie handluja zwierzakami, powiedziec handlarzom, ze jest nagroda za ta sunie! Przeciez oni znaja sie miedzy soba, znajomy kiedys tak psa szukal i odzyskal.

Zofia

Link to comment
Share on other sites

Guest Mrzewinska

A jeszcze jedno, bo moze przeoczylam - czy poznanski oddzial Zwiazku Kynologicznego zostal zawiadomiony? Bo do naszego oddzialu w Krakowie bardzo czesto ludzie przyprowadzali znalezione psy pytajac czy rasowe...

Zofia

Link to comment
Share on other sites

dziewczyny, z tym megafonem to nie wiem czy dobry pomysl... ale tak sie glupio sklada, ze mam taki... taki smieszny prezent kiedys dostalam :-)
tyle, ze w Wawie... i w tym tygodniu chyba nikt z moich znajomych nie jedzie do Poznania, jeszcze zreszta sprawdze.

Link to comment
Share on other sites

Sprawa wygląda tak ponieważ już wiemy że Bordi nie opusciła naramowic Rozwiesimy jeszcze raz Plakaty i następna rzecz Bordunia spokojnie mogła sobie przejść od oczyszczalni ponieważ tam nie ma żadnej drogi tylko łąki ja zawioze troche ulotek do kilku okolicznych skupów złomu wiadomo nagroda 500zl to powinna być kusząca a tu złomiarzy mnóstwo wiedzą o niej już chłopcy myjący auta przy drodze. Powiedziane mają znaleść żywą ale jeżeli nie daj jej los zanajdom zwłoki niech dzwonią też dostaną 500zł

Link to comment
Share on other sites

Drabster z ta nagroda za ewentualne zwloki psa bylabym ostrozna. Czasmi jak pies nie da sie podejsc, zeby go zlapac, moga ja czyms walnac i co?
Nagroda za zywa czy umarla- to dla niektorych bez roznicy.
Ja mam przeczucie, ze sie znajdzie. Tyle tylko, ze z nerow niedlugo dostane zawalu. Gdybym mogla to na pieszo polazlabym do Poznania i wam pomogla ale i tak duchowo jestem z wami i Bordunia.
No malenka , dosyc tego wałęsania, wracaj juz do mamy i taty.

Link to comment
Share on other sites

emocje,oskarżenia,poczucie winy,rozpacz,żal.........to ludzkie uczucia, które wywołał bolesny brak jednej psiny
na pewno sie znajdzie bo po tym wszystkim nie moze być inaczej
i wyobraźcie sobie jakie emocje będą targały Wami gdy sie znajdzie....
nie potrafię sobie tego wyobrazic i życze tego Wam i sobie z całego serca
..........na pewno tez wielu z Was wstrzymuje oddech zanim tu zajrzy, prawda?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...