Jump to content
Dogomania

Łódź. Szkolenie, treningi czy też po prostu praca z psem i nad sobą ;). Zapraszam!


Karilka

Recommended Posts

Były dwa psy ;). Dwa psy, chcące pracować z pańcią.

Na wystawę jedziemy - owszem. Będziemy prawdopodobbnie 2 dni (zależy od pogody) i w zestawie. Łatwo nas poznać - nawet jak ktoś dobków nie rozróżnia. Dolce ma pół lewego ucha. prawe udziabane i mało podpalania na mordzie. Mozna zaczepiać. Nie gryziemy ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 149
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witam :)
Ja z okolic Łodzi, jestem bardzo chętna na spotkanko, ale będę mogła najprawdopodobniej w wakacje. Orion nie umie za bardzo pracować w grupie psów i muszę z nim jeszcze to poćwiczyć, myślę że taki wspólny trening mógłby nam pomóc, ale jeszcze nie teraz ;)
A na wystawie będziemy, tzn ja bez psa, mam nadzieję, że się spotkamy :)
Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

W ten weekend bedziemy na wystawie także żaden trening nam nie w głowie.
Byliśmy w sobote z białym buldogiem amerykanskim Tedym. Ma problem z agresja. walczyliśmy z tym psem od strony behawioralnej. Moje sie wynudziły, jednak było fajnie.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

[quote name='Karilka']Proponujcie - ja jestem otwarta na Wasze propozycje;).[/QUOTE]
ja raczej tez, bo generalnie nie znam sie na lodzi, to nie wiem, gdzie sa fajne miejsca, tylko powiedzcie jak tam dojechac :eviltong:
wakacje sa, trza sie ruszyc ;)

Link to comment
Share on other sites

mi sie wydeje ze teraz jak sa wakacje to trza wybrac takie miejsce gdzie nie bedzie za duzo ludzi , bo w parku pewnie beda dzieci ktore beda biegac , krzyczec, machac lapami itp:P

no i godziny bardzo ranne albo wieczorne bo o godzinie 11 jest za goraco, bardzo szybko sie pies zmeczy, zniecheci. :) jesli nie bede w robocie to chetnie przyjade :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Cos temat ucichł. Wcześniej niestety nie miałam możliwości, żeby pojechać tam do Was, ale w końcu są wakacje, czasu trochę więcej i mam nadzieję, że teraz jakoś udałoby nam się spotkać. ;)

Trzeba jeszcze ustalić miejsce spotkania, bo w parku faktycznie może być teraz dużo więcej ludzi. Może jakos w okolicy Stawów Stefańskiego? Jest tam duży las, także i dla psów znalazłoby się miejsce, a z dojazdem też chyba nie jest najgorzej.
Ale to tylko propozycja, w sumie też nie znam Łodzi zbyt dobrze.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Hm. Proponuje w miare pusty park ze zbiornikiem wodnym (mój pies tam pływa ale on pływa wszedzie) przy ul. Tymienieckiego / śmigłego rydza
[url]http://www.zumi.pl/namapie.html?qt=&loc=%A3%F3d%BC%2C+Tymienieckiego+60&Submit=Szukaj&cId=&sId=[/url]

Ludzi tam nie ma, jest pusty plac, jest cień i jest woda.

Kiedy?

Ostrzegam, że my bedziemy prawdopodobnie pracowac jeszcze nad agresja (psy ponad 30kg) ale zobaczymy jak to sie pod ta czarna kopuła zdarzy pozmieniac ;).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...