Jump to content
Dogomania

Jamnik Fredzio doczekał się :) już w domku:)


Kinia1984

Recommended Posts

  • Replies 737
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kinia daj mi nr konta na gg to puszczę tę moją deklarację :)

Vasco kasa wpłynęła ogromnie dziękuję reszta leży i czeka :) 100 zł zapłacone u Pati .


Co do ofert adopcyjnych to Pan z Krakowa może być oszczędny ale może być też "typowym facetem" , który to jako facet nie wyobraża sobie obcięcia jajek u swojego psa .

Wyjazd do Portugalii to raczje średni pomysł przede wszystkim za szybko .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olga7']
No i jesli poprzedni jamnik tamtych pan zginąl w wypadku -to może wpadl pod auto i nie byl dobrze pilnowany ? A tak okreslono stratę psa ,zeby nie winic ich ..? ..[/QUOTE]

Wiecie zawsze ale to zawsze mam tę samą myśl jednak od razu stukam się w głowę i mówię sobie przecież 99 % właścicieli psów puszcza je ze smyczy a spuszczony pies to ryzyko niestety bo nawet najlepiej wyszkolony pies może nie dać się odwołać jak go coś mega mocno zainteresuje i wtedy pogoń za czymś może doprowadzić do tragedii . Pies często goni za kotem , zającem , innym psem ... Kiedyś straciłam psa pod kołami samochodu i nie daltego , że był nieupilnowany tylko dlatego , że mój bardzo mądry ukochany Masterek wyszedł z moją mamą i po drugiej stronie ulicy zobaczył dziewczynę łudząco podobna do mnie i psiak wyciął i trzepnęły go dwa samochody a praktycznie nie używałam smyczy gdy z nim chodziłam był tak bardzo posłuszny . Tak więc jeżeli pies wpada pod samochód to niekoniecznie wina właściciela .

Dlatego obecnie nie puszczam ze smyczy mojej Busi ( mamy 15 m i 25 m linkę do szaleństw ) a Bastorka sporadycznie ale tylko dlatego , że jest bardzo powolny i gdy zechcę go złapać to to zrobię po za tym ma ciężką dysplazję , która też ogranicza mu prawidłowe poruszanie .

Link to comment
Share on other sites

_Lara ten pan chyba sie odezwal..Jest z Bedzina...nie ma nic przeciwko wizycie przedadopcyjnej, ale z kastracja ostro protestuje i nawet proponowal mi ze jak zobaczymy ze pies bedzie mial dobre warunki to moze zrezygnujemy z tego warunku umowy ktora mowi o kastracji...Powiedzialam mu ze nie robie zadnych wyjatkow chyba ze wet powie ze psa nie mozna operowac bo zdrowie na to nie pozwala, ale Fredzio jest mlody i chyba zdrowy wiec nie bedzie raczej przeszkod...Facet ma sie odezwac po swietach...

Link to comment
Share on other sites

Rozmawialam dzis z Patrycją. Fredzio ma sie dobrze, gania koty:) tzn nie gryzie tylko biega za nimi:) zachowuje czystosc, ale ciagle znaczy teren... Nie lubi byc zamkniety w innym pomieszczeniu jak wyprowadzane są inne psy, piszczy i szczeka, ale po pogrozeniu palcem i stanowczym "nie wolno", uspokaja się. Jest bardzo karny:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kinia1984']_Lara ten pan chyba sie odezwal..Jest z Bedzina...nie ma nic przeciwko wizycie przedadopcyjnej, ale z kastracja ostro protestuje i nawet proponowal mi ze jak zobaczymy ze pies bedzie mial dobre warunki to moze zrezygnujemy z tego warunku umowy ktora mowi o kastracji...Powiedzialam mu ze nie robie zadnych wyjatkow chyba ze wet powie ze psa nie mozna operowac bo zdrowie na to nie pozwala, ale Fredzio jest mlody i chyba zdrowy wiec nie bedzie raczej przeszkod...Facet ma sie odezwac po swietach...[/QUOTE]

No to niech ten Pan lepiej to przemyśli. Nie wydamy psa w typie jamnika niewykastrowanego.

Link to comment
Share on other sites

[INDENT][CENTER][CENTER][I][FONT=Arial][COLOR=#993366][COLOR=#993366][FONT=Arial][I][SIZE=3]Wspaniałych Świąt Bożego Narodzenia[/SIZE][/I][/FONT][/COLOR][/COLOR][/FONT][/I][/CENTER]

[CENTER][I][FONT=Arial][COLOR=#993366][COLOR=#993366][FONT=Arial][I][SIZE=3]- odpoczynku, zwolnienia tempa oraz dystansu do tego co wokół.[/SIZE][/I][/FONT][/COLOR][/COLOR][/FONT][/I][/CENTER]

[CENTER][I][FONT=Arial][COLOR=#993366][COLOR=#993366][FONT=Arial][I][SIZE=3]Chwil roziskrzonych kolędą, śmiechem i miłymi wspomnieniami.[/SIZE][/I][/FONT][/COLOR][/COLOR][/FONT][/I][/CENTER]

[CENTER][I][FONT=Arial][COLOR=#993366][COLOR=#993366][FONT=Arial][I][SIZE=3]Radosnego i szczęśliwego Nowego Roku 2010[/SIZE][/I][/FONT][/COLOR][/COLOR][/FONT][/I][/CENTER]

[CENTER][I][FONT=Arial][COLOR=#993366][COLOR=#993366][FONT=Arial][I][SIZE=3]z marzeniami, o które warto walczyć,[/SIZE][/I][/FONT][/COLOR][/COLOR][/FONT][/I][/CENTER]

[CENTER][I][FONT=Arial][COLOR=#993366][COLOR=#993366][FONT=Arial][I][SIZE=3]z radościami, którymi warto się dzielić,[/SIZE][/I][/FONT][/COLOR][/COLOR][/FONT][/I][/CENTER]

[CENTER][I][FONT=Arial][COLOR=#993366][COLOR=#993366][FONT=Arial][I][SIZE=3]z przyjaciółmi, z którymi warto być,[/SIZE][/I][/FONT][/COLOR][/COLOR][/FONT][/I][/CENTER]

[CENTER][I][FONT=Arial][COLOR=#993366][COLOR=#993366][FONT=Arial][I][SIZE=3]i z nadzieją, bez której nie da się żyć.[/SIZE][/I][/FONT][/COLOR][/COLOR][/FONT][/I][/CENTER]

[CENTER][I][FONT=Arial][COLOR=#993366][COLOR=#993366][FONT=Arial][I][SIZE=3]Niech ten cudowny, pełen radości czas, przyniesie Wam i Waszym[/SIZE][/I][/FONT][/COLOR][/COLOR][/FONT][/I][/CENTER]

[CENTER][I][FONT=Arial][COLOR=#993366][COLOR=#993366][FONT=Arial][I][SIZE=3]najbliższych wiele szczęścia i spełni Wasze najskrytsze marzenia.[/SIZE][/I][/FONT][/COLOR][/COLOR][/FONT][/I][/CENTER]

[CENTER][I][FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=#993366][COLOR=#993366][FONT=Arial][I]Marta[/I][/FONT][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT][/I]
[I][FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=#993366][/COLOR][/SIZE][/FONT][/I]
[I][FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=#993366]Specjalne zyczenia dla piesiorka - zobaczysz Kochany, znajdziemy Ci wspanialy jedyny w swoim rodzaju domek!!!![/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/CENTER]
[/CENTER]
[/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...