Jump to content
Dogomania

Podhalanka Zorza szuka odpowiedzialnego domu stałego


J_ulia

Recommended Posts

[CENTER][LEFT][SIZE=3]
[/SIZE][B][U][SIZE=3]Aktualizacja[/SIZE][/U][/B]

8.06.2010

Zorza trafiła pod opiekę Głównego Oddziału Emir w Żabiej Woli.


17.05.2010

Zorza nadal szuka dom. Odpowiedzialnego i znającego się na psach, bo Zorza to tzw. "pies nie dla Idioty...".



02.01.2010

[LEFT]Sunia w Jamora rozkwita :) Powoli staje się "normalnym" , kochanym pieskiem, ale z charakterkiem :loveu:. Innymi słowy szukamy dla Niej kochającego domku :)





21.12.2009
[/LEFT]



Nelly,goldenka okazała się MIX. PODHALANA...

Udało się załatwić transport i sunia 20.12. pojechała do Jamora, który jest jej jedyną szansą, ponieważ sunia ma bardzo silny charakter (typowy pies jednego pana) , a jej poprzedni pseudo-właściciel bardzo się "postarał" ,żeby "zniszczyć" sunie. Bicie, głodzenie, szczucie, nie pozostało bez wpływu na jej psychikę , ale jest uzasadniona NADZIEJA, że uda się Ją zresocjalizować i ułożyć.


[CENTER]
[/CENTER]
[/LEFT]


[LEFT] =========================================================

[B][U]HISTORIA....[/U][/B]

[SIZE=2]=========================================================

16.12.2009

[/SIZE][SIZE=2] O pomoc dla Niej zadzwoniła do BajbkiB z Fundacji Emir (Sosnowiec).... kilkunastoletnia dziewczynka, która błagał o pomoc dla suni... Jak można było temu dziecku odmówić....
[/SIZE][/LEFT]
[/CENTER]
[LEFT][SIZE=2]Nelly przez 3 lata swojego życia doświadczyła już bardzo wiele zła...
[/SIZE][SIZE=2]Jej właściciel regularnie robił sobie z Niej [B][U]worek treningowy[/U][/B]... często widywano Ją z krwiakami, zakrwawionym futerkiem... ale nikt nie reagował...:shake:
[/SIZE][SIZE=2]Teraz ten pseudo- właściciel wyjechał i zostawił ją SAMĄ w mieszkaniu...
[/SIZE][SIZE=2]Sunia [B][U]raz[/U][/B] na [B][U]dwa- trzy dni[/U][/B] jest karmiona i wyprowadzana , ale tylko dzięki tej małej dziewczynce i ją nakarmić i wyprowadzić... [/SIZE]KAROLINA MA TYLKO DZIECKO I ROBI TO W TAJEMNICY PRZED MATKA- konkubiną tego "właściciela"...
[/LEFT]
[SIZE=2]KTÓRA TEGO PSA NIENAWIDZI...[/SIZE][B][U]Przez pozostałe dni Nelly siedzi tam sama , głodna, we własnych odchodach...[/U][/B]
[CENTER][LEFT][SIZE=2]
[/SIZE][SIZE=2]Gdyby nie ta dziewczynka- Karolinka - NIKT- by się NELLY nie zajął...
[/SIZE][SIZE=2]co dla Niej równałoby się [B][U]śmiercią głodową[/U][/B]...
[/SIZE][SIZE=2][U]Właściciel-oprawca- najprawdopodobniej nie wróci już do tego mieszkania, a jak wróci to najwcześniej za kilkanaście miesięcy. [/U]
[/SIZE]

[LEFT][SIZE=2]17.12. 2009[/SIZE]
[/LEFT]
[SIZE=2]
[/SIZE] [LEFT] [SIZE=2]
[/SIZE] [SIZE=2]RELACJA BAJKIB
[/SIZE]
[SIZE=2]Kochani,sytuacja jest na prawdę dramatyczna! Sunia musi zostać natychmiast zabrana! [/SIZE]
[SIZE=2][B] NATYCHMIAST![/B][/SIZE]
[/LEFT]
[SIZE=2] Zadzwoniła do mnie dzisiaj Karolinka i opowiedziała mi [B][U]"cała prawdę"[/U][/B].
[/SIZE][SIZE=2]Kiedy dzwoniła przedwczoraj była z matka i nie mogła mówić. Okazuje się, ze właścicielem suni jest konkubent jej matki,który wyjechał. Matka nie znosi zwierząt.[/SIZE]
[SIZE=2][B][U]Sunia 4 dni siedziała w mieszkaniu sama bez jedzenie,picia,wyprowadzania.[/U][/B][/SIZE]
[SIZE=2]Karolinka w tajemnicy przed matka wczoraj zabrała sunie do swojej babci. [B][U]Matka zrobiła jej piekło, powiedziała, ze psa wyrzuci.[/U][/B] W mieszkaniu malutkim mieszkaniu babci jest już pies i fretka, nie może tam sunia zostać. Karolinka skłamała matce,ze [B][U]sunia będzie jutro zabrana[/U][/B]. [/SIZE]
[SIZE=2]Dziecko jest zrozpaczone,boi się, ze matka podczas jej pobytu w szkole wyrzuci sunie..[/SIZE].

[LEFT] ============================================================
[/LEFT]
[B]

Tel:[/B] 601 300 726, 046 857 88 27


[CENTER][B] [SIZE=4]Adres:[/SIZE][/B] Oddział, ul. Słoneczna 4, 96-321 Żabia Wola

[SIZE=4][B]Konto Fundacji:[/B]
Bank Śląski O/Grodzisk Maz.[/SIZE]
[SIZE=5]88 1050 1924 1000 0022 6878 6056


[/SIZE][FONT=Times New Roman][COLOR=blue][FONT=Impact][SIZE=6][COLOR=#000000][FONT=Verdana][SIZE=4][U][FONT=Arial Black]Przelewy zagraniczne:

[/FONT][/U][B]ING Bank Śląski S.A.
Kod SWIFT:[/B]
[B]ING Banku[/B]: INGBPLPW
[B]IBAN[/B]: PL 88 1050 1924 1000 0022 6878 6056

[/SIZE][/FONT][/COLOR][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][LEFT]

[SIZE=3]Wpływy:

bazarek- Isadora7- 586 zł
bazarek- gameta- [/SIZE][COLOR=Black][SIZE=3]374,20 zł[/SIZE][/COLOR] [SIZE=3]
------------------------------
Razem: 960,20 zł

[/SIZE][U]potwierdzam wpłaty na Zorzę w VI/10:[/U]
24.6. - 41,- Rudzia Bianca
25.6 - 50,- tomcug
28.6- 100,- SMYKU
28.6 - 60,- -agniecha

[SIZE=3]Wydatki:

zapłata za pierwszą fakturę za hotelik Zorzy u Jamora (cały dług 2,500 zł)
- 515 zł
zapłata za 2 fakturę
-465 zł



[/SIZE][/LEFT]
[/CENTER]
[/LEFT]
[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 340
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kochani,sytuacja jest naprawde dramatyczna!Sunia musi zostac natychmiast zabrana!NATYCHMIAST!
Zadzwoniłą do mnie dzisiaj Karolinka i opowiedziała mi cała prawde.Kiedy dzwoniła przedwczoraj była z matka i nie mogła mówic.Okazuje sie,ze właścicielem suni jest kunkubent jej matki,który wyjechał.Matka nie znosi zwierztat.Sunia 4 dni siedziała w mieszkaniu sama bez jedzenie,picia,wyprowadzania.Karolinka w tajemnicy przed matka wczoraj zabrała sunie do swojej baci.Matka zrobiła jej piekło,powiedziała,ze psa wyrzuci.W mieszkaniu malutkim mieszkaniu babci jest juz pies i fretka,nie moze tam sunia zostac.Karolinka skłamała matce,ze sunia bedzie jutro zabrana..Dziecko jest zrozpaczone,boi sie,ze matka podczas jej pobytu w szkole wyrzuci sunie..

BŁAGAM!!Kto moze sunie choćby na kilka dni przytulic!Bedziemy jej szukac pilnie domku,ale trzeba ja zabrac pilnie!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Doda_']Jezu.. moze do hoteliku na parę dni ? Mielibysmy czas na uzbieranie pieniązkow, szukac innego miejsca..[/QUOTE]


Też o tym myślałam.
Tylko święta idą, hotele zapchane, ale będę dzwonić... ;/
Piszę gdzie się da...
pomóżcie Cioteczki , już tyle razy się wam udawało...
może ktoś szuka takiego pieska??

Link to comment
Share on other sites

[INDENT][B]Zgłoście ją tutaj, proszę ---- najlepiej zadzwonić i pogadać[/B]:

[I][URL="mhtml:{D1997B95-01C6-46C7-B77A-C2AD424E6939}mid://00000214/!x-usc:http://www.szansa.goldenretriever.pl/"][COLOR=#4444ff]http://www.szansa.goldenretriever.pl/[/COLOR][/URL][/I]

[I][URL="http://www.aurea.org.pl/index.php?idmenu=28&idpodst=24"][COLOR=#4444ff]http://www.aurea.org.pl/index.php?idmenu=28&idpodst=24[/COLOR][/URL][/I]

Oni zajmują się goldenami i goldenopodobnymi pieskami. I mają sprzymierzeńców nie tylko w Warszawie. Może pomogą w poszukiwaniu domu......
[/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jola_li'][INDENT][B]Zgłoście ją tutaj, proszę ---- najlepiej zadzwonić i pogadać[/B]:

[I][URL="mhtml:%7BD1997B95-01C6-46C7-B77A-C2AD424E6939%7Dmid://00000214/%21x-usc:http://www.szansa.goldenretriever.pl/"][COLOR=#4444ff]http://www.szansa.goldenretriever.pl/[/COLOR][/URL][/I]

[I][URL="http://www.aurea.org.pl/index.php?idmenu=28&idpodst=24"][COLOR=#4444ff]http://www.aurea.org.pl/index.php?idmenu=28&idpodst=24[/COLOR][/URL][/I]

Oni zajmują się goldenami i goldenopodobnymi pieskami. I mają sprzymierzeńców nie tylko w Warszawie. Może pomogą w poszukiwaniu domu......
[/INDENT][/QUOTE]


Pisałam do nich na gg...
dzwonić o tej porze nie mogę.

Mam się z nimi skontaktować jutro o 20...

Niestety nie mamy czas do tej 20 jutro, sunia musi być zabrana wcześniej.....

Kto może, ktoś choć na parę dni może???!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Witam jest to straszne co czytam aż się włos na głowie jeży:angryy:, co te dziecko musi przezywać :-(mieszkam też za daleko ale moze w inny sposób moge pomuc . Z tego co rozumie suni jutro nie ma byc w domu J-ulia piszesz o choteliku ile potrzebujecie pieniędzy nie obiecuje ze pokyje cały koszt ale chociaz na poczatek dopuki wszystko sie nie unormuje ewa47

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewa47']Witam jest to straszne co czytam aż się włos na głowie jeży, co te dziecko musi przezywać mieszkam terz za daleko ale moze w inny sposób moge pomuc . Z tego co rozumie suni jutro nie ma byc w domu J-ulia piszesz o choteliku ile potrzebujecie pieniędzy nie obiecuje ze poryje cały koszt ale chociaz na poczatek dopuki wszystko sie nie unormuje ewa47[/QUOTE]

Jutro bedę wiedziała co z hotelikiem. Dzień w hoteliku to koszt 15 zł, miesiąc ok. 450 zł. Ale myślę, że tam tylko z tydzień lub dwa posiedzi...

Konto jest podane w pierwszym poście.

Dziękuje za każdą pomoc!!!

Link to comment
Share on other sites

Ale nie ma za co az mi sie spać odechciało jak bym dorwała tego:mad: och lepiej nie będę pisać szkoda tylko że tak daleko mieszkam bo pomorskie teraz tymczasu to nawet nie załatwie bo godzina ale mam dwie osoby z którymi bym musiała porozmawiać.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...