Jump to content
Dogomania

Gdynia 16.07.2006


gwiezdny-wyslannik

Recommended Posts

  • Replies 305
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ok, to zaczynam pisannie:) milutko, ze mam szanse sie z wami spotkac w Sopocie,Olsztynie i Gdyni...no i jak ktoś sie wybiera do Torunia to ja na 100% bede:) Asta ty mnie nie strasz B.J.'em, ok?? ja wychodze z zalozenia ze jest kochanym amstaffkiem i te wszystkie bajki ze to super grozne psy to zeczywiscie w jego przypadku bajki...dalej go chce kraść:) slyszalam od kilku osób, ze na ringu jest swietny:):) reklame ci robie,hehe;) no ok...w pol do 12 jest a ja mam jeszcze na 8.00 do szkoly...powariowali ci ludzie...:( aniołki do snu wszystkim:) buzka*

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jo-jo']No patrz my też będziemy :razz:[/quote]
a my tez bedziemy:razz: .Poszukam was,musze w koncu Jojeczka osobiscie zobaczyc,dozie to moja druga milosc od jakiegos czasu:loveu: .W Sopocie to raczej nie da rady bo bedziemy chyba w prawie pelnym skladzie w liczbie 4:roll: :lol: ,ale w Gdyni bede was wypatrywac:loveu:

Link to comment
Share on other sites

O super :)

Idę to gdzieś zapisać, żebym znowu się nie pogubiła :cool3:

Tak na marginesie zdam Ci relacje z olsztyńskiej wystawy, bo tam poraz pierwszy Hrabia pójdzie MP, i to jeszcze w rękach nieznanej mu osoby :)

Link to comment
Share on other sites

Ależ ja się absolutnie nie boję :)

Boję to ja się mojej nieudolnej prezentacji. Chyba muszę Cię Asta trochę na gadu pomeczyć przed Olsztynem o życiodajne rady handlerskie bo sama sobie psa wystawiam :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Viz']Ależ ja się absolutnie nie boję :)

Boję to ja się mojej nieudolnej prezentacji. Chyba muszę Cię Asta trochę na gadu pomeczyć przed Olsztynem o życiodajne rady handlerskie bo sama sobie psa wystawiam :evil_lol:[/quote]

Jak w Olsztynie byś się bała to daj znać :lol: Jak się nie będziesz bała to tez daj znać, miałyśmy się w G-sku poznać, ale nie wyszło :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...