Jump to content
Dogomania

Bullowate z Gliwic


J_ulia

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='hankasanok']Wiec trzymaj mocno kciuk Asiu!


a co do mojego nowego watku o Belluni to chciałabym zapytac czyny nikt nie bedzie miał nic przeciwko temu ze wykorzystam wiadomości i zdjecia na temat Belli zamieszczone na forum zanim do nas trafiła, z góry wszystkim dziekuję![/QUOTE]

ja tym bardziej trzymam ... :kciuki:


Oczywiście ze możesz wykorzystać i wiadomości i fotki

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja']na 100 % mają allegro

a tak czasem jak się zdubluje to nie szkodzi , dość dawno nie były robione ogłoszenia[/QUOTE]

To dziś p 14 idę nową myszkę kupić bo ta się do niczego nie nadaje i od razu po powrocie biorę się za robienie ogłoszeń.

Czy mam wystawiać na Gliwice czy inne miasta też?? Chodzi mi o możliwość transportu psiaka oczywiście ;)

Link to comment
Share on other sites

Napisała do mnie dzisiaj Julia, która adoptowała Lizę, pozwolę sobie wkleić tego maila:


[COLOR=#000000][FONT=Arial]
przepraszam ze odisuje tak pozno ale jestem w trakcie przeprowadzki i nie mam jeszcze stalego dojscia do internetu. ruda chyba bardziej brazaowa:) tak wszyscy mowia. liza jest grzeczna choc czasami probuje dominowac. pyskuje i podgryza i to dosyc mocno:) ale daje rade i z dnia na dzien sa postepy. juz reaguje na imie , wie gdzie jest jej miesce i spi juz na jednej kanapie z moim synkiem. amstafem. 7 letnim. dogaduja sie super. jestem sama w szoku ze tak szybko sie w sobie zakochaly:)
pozdrawiam
julia
liza i neo
[/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='hankasanok']Napisała do mnie dzisiaj Julia, która adoptowała Lizę, pozwolę sobie wkleić tego maila:


[COLOR=#000000][FONT=Arial]
przepraszam ze odisuje tak pozno ale jestem w trakcie przeprowadzki i nie mam jeszcze stalego dojscia do internetu. ruda chyba bardziej brazaowa:) tak wszyscy mowia. liza jest grzeczna choc czasami probuje dominowac. pyskuje i podgryza i to dosyc mocno:) ale daje rade i z dnia na dzien sa postepy. juz reaguje na imie , wie gdzie jest jej miesce i spi juz na jednej kanapie z moim synkiem. amstafem. 7 letnim. dogaduja sie super. jestem sama w szoku ze tak szybko sie w sobie zakochaly:)
pozdrawiam
julia
liza i neo
[/FONT][/COLOR][/QUOTE]

Dzięki Haniu ;) Niedługo odwiedzę p. Julie ;), która w tym tygodniu razem z Neo i Lizą zostanie prawie , że moją sąsiadką. Państwo przeprowadzają się do domku jakieś 2- 3 km ode mnie ;) Dość często nawet z moimi potworkami na spacery tam chodzę , czyli Lizunie będę często widywać :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='J_ulia']Dzięki Haniu ;) Niedługo odwiedzę p. Julie ;), która w tym tygodniu razem z Neo i Lizą zostanie prawie , że moją sąsiadką. Państwo przeprowadzają się do domku jakieś 2- 3 km ode mnie ;) Dość często nawet z moimi potworkami na spacery tam chodzę , czyli Lizunie będę często widywać :)[/QUOTE]


Świetnie, tylko pamietaj Julia zrób duuuzo zdjęc, powiem szczerze zawsze jak wchodze na forum, a Wy piszecie że nowe psiaki mają w końcu nowe domy to nie moge sie doczekać zdjeć i malujacego się szcescia na ich pysiach!!! Odpisałam tez na tego maila i poprosiłam żeby Julia zalogowała sie na dogo!

Link to comment
Share on other sites

Dostałam odpowiedź z Częstochowy z ZK



[FONT=Arial][SIZE=2]Numer 157D ma u nas suka tej rasy.[/SIZE][/FONT]

[FONT=Arial][SIZE=2]Pozdrawiam,[/SIZE][/FONT]

[FONT=Arial][SIZE=2]Karolina Chajduś[/SIZE][/FONT]

[FONT=Arial][SIZE=2]ZKwP o/Czestochowa[/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja']Dostałam odpowiedź z Częstochowy z ZK



[FONT=Arial][SIZE=2]Numer 157D ma u nas suka tej rasy.[/SIZE][/FONT]

[FONT=Arial][SIZE=2]Pozdrawiam,[/SIZE][/FONT]

[FONT=Arial][SIZE=2]Karolina Chajduś[/SIZE][/FONT]

[FONT=Arial][SIZE=2]ZKwP o/Czestochowa[/SIZE][/FONT][/QUOTE]

Hm.. dziwne, raczej błędu w dokumentach nie powinno być, a może on nie jest z Polski? W sumie to zastanowiło mnie to dlaczego tatuaż jest w uchu, a nie na pachwinie. Moja szwagierka znalazła kiedyś suczkę owczarka długowłosego (którą ma do dziś), która biegała na drodze z Pyskowic do Gliwic, ale do czego zmierzam.... Sunia ma tatuaże w obydwu uszach, w Związku powiedzieli, że nie jest z PL na pewno, weterynarz potwierdził to samo. Lusia w ogóle nie reagowała na polskie komendy, nawet "chodź", "masz", kompletnie na nic.
Może to taki sam przypadek, ale skąd Luśka albo Odi znaleźli się na śląsku to nie wiem :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bullowaty']Nowo przybyłe zwierzaki:

chłopak

[IMG]http://i37.tinypic.com/2412l1l.jpg[/IMG]

[IMG]http://i34.tinypic.com/2nj99va.jpg[/IMG]

dziewczyna

[IMG]http://i34.tinypic.com/rh66c5.jpg[/IMG]

[IMG]http://i35.tinypic.com/b67nzr.jpg[/IMG][/QUOTE]

jakie fajne ciapki !!!! dziołszka jest słodka :loveu::loveu::loveu: co juz wiecie o nich?gdzie przebywają?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ARDNAS']Hm.. dziwne, raczej błędu w dokumentach nie powinno być, a może on nie jest z Polski? W sumie to zastanowiło mnie to dlaczego tatuaż jest w uchu, a nie na pachwinie. Moja szwagierka znalazła kiedyś suczkę owczarka długowłosego (którą ma do dziś), która biegała na drodze z Pyskowic do Gliwic, ale do czego zmierzam.... Sunia ma tatuaże w obydwu uszach, w Związku powiedzieli, że nie jest z PL na pewno, weterynarz potwierdził to samo. Lusia w ogóle nie reagowała na polskie komendy, nawet "chodź", "masz", kompletnie na nic.
Może to taki sam przypadek, ale skąd Luśka albo Odi znaleźli się na śląsku to nie wiem :shake:[/QUOTE]

ale dziwny zbieg okoliczności , ze rasa się zgadza ...czyżby jakiś szwindelek .... na jednym nr więcej psów ...

Co do nowych psów , prosze o dane wg wzoru z 1 strony

Link to comment
Share on other sites

Dziękuje za zdjęcia ja niestety nie wiem , kiedy w końcu uda mi się do schroniska wybrać.
[B]Bullowaty[/B] napisz coś więcej jeśli możesz o tych nowych pieskach. Przynajmniej ogłoszenia się im zrobi.

Co do Odiego to naprawdę dziwne... kurde, czyli jesteśmy w punkcie wyjścia.

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Times New Roman][SIZE=3]....wakacje sie kończa, ale widze ze nie dla wszystkich....., [/SIZE][/FONT]
[SIZE=3][FONT=Times New Roman]macie nowe ,, sierotki" :shake: ..., [/FONT][/SIZE]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][/SIZE][/FONT]




[CENTER][B][COLOR=black][FONT=Verdana]Smutny jest los porzuconego psa, [/FONT][/COLOR][/B]
[CENTER][B][FONT=Verdana][COLOR=black]wczoraj miałem rodzinę, [/COLOR][/FONT][/B]
[B][FONT=Verdana][COLOR=black]dziś jestem całkiem sam. [/COLOR][/FONT][/B]
[B][FONT=Verdana][COLOR=black]Byłem młody, kochałeś i tuliłeś mnie. [/COLOR][/FONT][/B]
[B][FONT=Verdana][COLOR=black]Z ufnością patrzyły na Ciebie moje oczy psie. [/COLOR][/FONT][/B]
[B][FONT=Verdana][COLOR=black]Dlaczego jesteś taki okrutny, [/COLOR][/FONT][/B]
[B][FONT=Verdana][COLOR=black]że zgotowałeś mi los tak smutny? [/COLOR][/FONT][/B]
[B][FONT=Verdana][COLOR=black]Dlaczego, pytam, ma wierność i miłość [/COLOR][/FONT][/B]
[B][FONT=Verdana][COLOR=black]Została zdeptana i wszystko się skończyło? [/COLOR][/FONT][/B][/CENTER]

[CENTER][B][COLOR=black][FONT=Verdana]....... ,, Gdzie moje posłanie i moja miseczka? [/FONT][/COLOR][/B]
[B][FONT=Verdana][COLOR=black]Gdzie ciepło, miłość i smakowite ciasteczka? [/COLOR][/FONT][/B]
[B][FONT=Verdana][COLOR=black]Czym zasłużyłem na takie traktowanie, [/COLOR][/FONT][/B]
[B][FONT=Verdana][COLOR=black]jaka to zapłata za moją wierność i oddanie? [/COLOR][/FONT][/B]
[B][FONT=Verdana][COLOR=black]Wyje z bólu serce psie. [/COLOR][/FONT][/B]
[B][FONT=Verdana][COLOR=black]Właścicielu mój, zabierz stąd mnie!!!......"[/COLOR][/FONT][/B][/CENTER]
[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...