Jump to content
Dogomania

Bullowate z Gliwic


J_ulia

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='hankasanok']Tamę, albo coś innego, najważniejsze ze dobry byłby z Belli pomocnik, solidny i szybki!:lol: rozprawiła sie z tą gałęzią moment! szkoda ze niezrobilismy zdjęcia jak taszczyła ten badyl z rzeki, był cieżki uwierzcie, namokniety!!! długo musial lezec wodzie[/QUOTE]

poczekaj ...poczekaj ...:hmmmm: czy Julia zamiast psa nie wcisnęła wam bobra ;)

Link to comment
Share on other sites

A wiecie co jakby sie zastanowić nad tym bobrem...... hmmmm Julia co za czorta nam sprezentowałaś ;)



A tak szczerze to za Bellunię bedziemy wdzięczni Juli do konca zycia!:loveu:

Fioneczka a twoje pieseczki tez nie darowały żadnemu patykowi? Bella każdy musi zniszczyć, najpioerw okorować a potem pogryźć, nie daruje nawet małym krzaczkom i drzewkom, każdy ogrodnik by ja pogonił!!!

Link to comment
Share on other sites

ooooooo Fionusia póki nie skończyła ciosania kłody na zapałki to do domu nie było siły żeby ją zaciągnąć
Sara obkorowywała i niosła do domu
Dobrze ze Fionka nie wyrywała młodych drzew z korzeniami zeby się pobawić ... psiak znajomego tak robi :roll: ostatnio wytargał taką brzozę co już ze 2m miała :p



a moze założysz Belluni osobny wątek ? i będzie duzo zdjęć i relacji z życia ... co :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fioneczka']ooooooo Fionusia póki nie skończyła ciosania kłody na zapałki to do domu nie było siły żeby ją zaciągnąć
Sara obkorowywała i niosła do domu
Dobrze ze Fionka nie wyrywała młodych drzew z korzeniami zeby się pobawić ... psiak znajomego tak robi :roll: ostatnio wytargał taką brzozę co już ze 2m miała :p



a moze założysz Belluni osobny wątek ? i będzie duzo zdjęć i relacji z życia ... co :cool3:[/QUOTE]

o własnie też pomyślalam o blogasku Belluni ;)

Link to comment
Share on other sites

Wiecie co, juz o tym myslałam, tylko będe musiała liczyć na Waszą pomoc, nie bardzo wiem jak to zrobić. Jak to wszystko poskładac zeby wygladało jak historia Fioneczki czy Ozzyego. Tak że jak tylko któras z Was miałaby chwilke czasu to opiszcie mi jak pokolei mam to zrobić?! Będe wdzięczna:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja']no to dziś pewnie będzie nowy watek do odwiedzenia ;)




[B]
JULIA , co z tymi nowymi psiaczkami ???? Masz już jakieś konkretne info ???[/B][/QUOTE]


Nie. Czekam na zdjęcia. Wiem tylko ,że jest dwóch chłopców i jedna dziewczynka. W tym jeden chłopak ma za sobą dramatyczne przeżycia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja']Haniu , i jak ?? zaczęłas już tworzyć ??


A tak wogóle to wpadłam zapytać też czy rozmawialaś z domkiem Majro o Herze ;) ??[/QUOTE]



Jeszcze nie zaczełam, dzisiaj dopiero zegnam mojego goscia, nie bardzo wypadało siedziec przed komputerem ( była u nas mama Andrzeja pare dni), a z domkiem Mailo widziała sie w sobote, biedusia ten nasz Mailo, on sie Naszej rudej ,, Jedzy" boi jak ognia, tak tak Jedzy znowy go chciała ugryźdź, niedobra Bellunia, a im bardziej Mailo uciekał tym ona bardziej chciała go złapać, ale nie dajemy za wygrana w sobote znów sie spotakamy mysle ze ajk Mailo przestanie przed nia zwiewać to ona nie bedzie go chciała ganiać z tym swoim ,, szczerzacym sie uśmiechem":lol: A o Herze owszem rozmawiałam z Monika dziewczyna Piotra, na poczatku nie mysleli o drugim psie ale teraz podobno Piotr sie zastanawia nad tym chciałby zeby Mailo miał sie z kim bawic, powiedziałam Monice o Herze, mówiła ze mu przekaże i sie zastanowią, tak wiec trzymać kciuki dziewczynki....:cool3:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...