Jump to content
Dogomania

Cezar - o psie, który latał samolotem:)


ocelot

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tak dogo pomaga odzyskać wiarę w ludzi:)

Kochani a może byście zajrzeli do mojego Rysia?
[url]http://www.dogomania.pl/threads/174054-Czy-oszukany-Rysio-ma-po-raz-3-trafi%C4%87-do-schroniska-Tylko-albo-a%C5%BC-80z%C5%82.-nam-brakuje/page63[/url]

I Szili?
[url]http://www.dogomania.pl/threads/194009-Szila-ju%C5%BC-w-hoteliku-%29Dzi%C4%99kuj%C4%99[/url]

Link to comment
Share on other sites

[LEFT][FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=#0000ff]Wiadomości od Kasi i Czarusia

..czarus juz sie wybudzil i nie wiem kto robil zdjecia w PL i czy wogole ktos je robil:-( gdyz opis w dogomani nie jest prawdziwy !!! i szkoda ze wczesniej nikt tego nie zdiagnozowal bo psiak szanse mial!!!!!!!![/COLOR][/SIZE][/FONT][/LEFT]
[LEFT][FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=#0000ff]ale juz jej nie ma :-(...czarus ma wszystkie kosci i kosteczki, tyle ze ma powazna chorobe stawow, tak w zdrowej jak i chorej lapce, to powazna artrosa i teraz czeka go dlugoletnie leczenie !!![/COLOR][/SIZE][/FONT][/LEFT]
[LEFT][FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=#0000ff]Ale my i tak go kochamy takiego jaki jest, dbamy i piescimy...i mamy nadzieje ze lekarze z norymbergi beda widzieli szanse operacji !!![/COLOR][/SIZE][/FONT][/LEFT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ocelot']Moje niedopatrzenie też choroba, trzeba było ponowne badania robić. U innego weterynarza.
No ale nic. mam nadzieję, że się Niemczech uda.[/QUOTE]

miałem na myśli hotelik w którym był na początku-niestety wielu z nas się "przejechało" na nim:( ale nie pora "rozdzierać szaty"....patrzymy z optymizmem w przyszłość Czarka:) przecież jest kochany w domku:)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...