Jump to content
Dogomania

Moj nowy przyjaciel DUKE !!!! :)


sobol

Recommended Posts

Duke w wieku 4 miesiecy 10 dni wazy prawie 18kg i ma 50 cm w klebie. Kurcze tylko ze nie mam jak porownac z innym AB, moze do jakiegos rottweilera czy boksera trzeba by porownywac :D

AB samce maja do okolo 69 cm w klebie i do 50-54 maksymalna waga wg roznych wzorcow... co myslita?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 186
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Sammy ma dzisiaj urodziny,skonczyla rok. Dzisiaj ma 60 cm i 38 kg.to jeszcze nie koniec,bo jak wiesz bulldogi rosna do 8 miesiecy,do poltora roku ida wszerz, a od 1,5 do 2 lat rosnie glowa.w wieku 2 lat sa dorosle.

sammy w wieku 6 miesiecy miala 25 kg.i 55cm.sammy na dziewczynke nie jest mala, jej ojciec mial 68 cm i 60 kg,wielki byl :D Duke nie jest maly,mysle ze bedzie mial okolo 62-63 w klebie a wage 48 kg.to sa tylko przypuszczenia ale maly byczek to on bedzie. :wink:

Link to comment
Share on other sites

BossTone w wieku 8 tygodni ważył 10 kg, jak miał 14 tyg to już 21 kg. Teraz w wieku prawie 15 miesięcy maleństwo przy jakiś 66 cm w kłębie waży ok 60-62 kg. Wg wzorca powinien ponad 50 kg przy wzroście 60-65 cm. +/- 4-5 cm. Ale byczek to z niego będzie.

Carry wilczarze ważą ok 90 kg?????? :o :o :o :o :o

Nieźle!!!!!!!!! :D :D

Link to comment
Share on other sites

nie mam pojecia..kiedys dawno wpadlem na ta fotke...jak jeszcze mi sie marzyl AB :) a teraz nie potrafie odnalesc..z nazwy zdjecia widac ze pies nazywa sie matrix...ile on moze wazyc? 80 - 90 kg? :) hehehe zobaczcie na wysokosc ...ahahaha normalnie asior co? :) taki bedzie moj drugi AB :) ten 50 kg to bedzie na zaczepke, a taki 80 to bedzie taran :D hehehehe

bardzo chce miec duzo psow w domu :)

Link to comment
Share on other sites

benia:

Ogladnelam sobie twoja stronke,obydwa psiaki wspaniale i musze dodac, ze BossTone wyglada o wiele ladniej z nieobcietymi uszami

Sobol:

Chcesz miec wiecej psow :o ostatnio to chyba jakas choroba,kilku moich znajomych zaczela od jednego a taraz maja juz trzyAB

Moj maz gledzi stale o drugim szczerze mowiac mi moja Sammy wystarczy :fadein:

U nas w schronisku siedzi jeden AB ma 2 lata i jest bardzo mily,ci ludzie co go oddali powiedzieli, ze nie moga sobie z nim dac rady,szkoda go on jest bardzo usluchany.Moze w przyszlosci chcialbys AB ze schroniska? :wink:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...