Jump to content
Dogomania

Demi i Cynia już w nowych, wspaniałych domkach!! DZIĘKUJEMY!!


natalijo

Recommended Posts

allegro Demi
[url]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=902885048[/url]

Sprawdźcie proszę, jeśli jakieś błędy to krzyczeć.
Uważam, że powinny być jeszcze zdjęcia pokazujące jej rozmiar tzn,. przy nogach człowieka i z innymi psami. Trza poprosić Jamora.
Dobranoc i trzymajcie kciuki, aby nasza Cynia nie wystraszyła się pana za bardzo ...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='kolorowesny123']Zapraszam serdecznie osoby, ktorym zalezy na pomocy psom na nowo otwarte forum:
[url]http://www.pieskiezycie.pun.pl/[/url]

Zasady sa proste:
1. Zakaz obrazania innych uzytkownikow.
2. Nakaz pomocy psom.
3. Zakaz reklam.
4. Za zlamanie 2razy powyzszych regul-wykluczenie z forum.

Zapraszam do rejestracji!!![/QUOTE]
Nina, przestań to robić...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lucyna']allegro Demi
[url]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=902885048[/url]

Sprawdźcie proszę, jeśli jakieś błędy to krzyczeć.
Uważam, że powinny być jeszcze zdjęcia pokazujące jej rozmiar tzn,. przy nogach człowieka i z innymi psami. Trza poprosić Jamora.
Dobranoc i trzymajcie kciuki, aby nasza Cynia nie wystraszyła się pana za bardzo ...[/QUOTE]
Bardzo ładne i konkretne :) bez błędów... Trzymam kciuki!

Link to comment
Share on other sites

Dostałam maila od Pani zainteresowanej adopcją Cyni, przekazałam jej kilka info i odesłałam do LILUtosi ;) Pani brzmiała sensownie, zobaczymy co będzie dalej. Gdyby wizyta Pana zainteresowanego Cynią wypadła pomyślnie, trzeba tej Pani zaproponować Demi :)

Ale mi ulżyło, że jest jakiś odzew z ogłoszeń...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lucyna']Super Agaciaaa, to znaczy, że Twoja praca z ogłoszeniami ma sens ... :lol: z pewnością czerpiesz z Tego radość jak jakiś psiak znajduje dom dzięki ogłoszeniu, które zamieściłaś.
A jakie to portale?[/QUOTE]

No pewnie, że czerpię, w końcu po to to robię :) tylko ostatnio ogłaszam, ogłaszam i nic....

Wszystkie portale na których robię ogłoszenia są dwie strony wstecz. A ta Pani Cynię wypatrzyła na alegratce :)

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny nie zaglądają,
Kciuki zapewne trzymają :kciuki:... :evil_lol:
za Cynię, która jutro ma spotkanie
nie wiadomo, czy dłużej u Lilutosi zostanie :ices_bla:

No nie, ale mi się zrymowało, :thinkerg:
ciekawe czy pan przyjedzie i czy spodoba się naszej księżniczce :Dog_run:

Link to comment
Share on other sites

Cynia oczywiście nie odstępowała mnie na krok, chowała się za mną, na szczęście nie piskała. Pan chwilę posiedział, i po jakimś czasie Cynia sama podeszła, ale pogłaskać się nie dała.
Pan szuka SUKI dla siebie, która ewentualnie będzie podróżowała z nim. Mieszka w okolicy Czarnej Góry a do pracy jeździ do Wrocławia. Ma 2h i domek. Suka będzie z nim przebywała głównie, bo partnerka jest kociara i psy ją nie za bardzo interesują. Pan myślał że suczka jest trochę jakby potężniejsza, bo tak na zdjęciach wygląda.
Ma się zastanowić i dać znać. Jak się nie zdecyduje to na pewno znajdziemy mu inna suczkę, bo wydaje mi się że warto.
Po za tym miałam jeszcze dzisiaj dwa telefony. Jeden jest konkretny - z Wrocławia - trzeba zrobić wizytę przed adopcyjną na Biskupinie. Bliźniak z ogrodem, cały czas jest w domu pani lat 90, miała by towarzystwo.

Link to comment
Share on other sites

Pan zrezygnował, słusznie stwierdził ze lepiej będzie jak Cynia trafi do kobiety. Proszę o propozycję młodych suczek włochatych, częściowo do ogrodu, częściowo do domu. Wszystkie pochodne owczarków. Super by było jakbyście zrobiły wizytę na Biskupinie. Powiedziałam pani ze ktoś się z nią skontaktuje w tym tygodniu.

Link to comment
Share on other sites

W takim razie proponuję [B]"Pakoszkową" Zarię[/B]. Jej braciszek Bari - dziś pojechał ode mnie do nowego domu.
Pod spodem wklejam link do jej wątku:

[url]http://www.dogomania.pl/threads/178350-ZARIA-Pola-juA-bezpieczna-i-socjalizowana-w-DT-Przed-nami-poszukiwania-DS[/url]

Swoją drogą, Cynia niezły popis daje... ciężko będzie znaleźć jej dom bez facetów...

Link to comment
Share on other sites

Dzięki Jamor, ja rozumiem, że to zdjęcie możemy wykorzystać w ogłoszeniach?
I jeszcze jedno. Ja widziałam Cynię na żywo jak ją wiozłam z Poznania. Byłam bardzo zaskoczona jej rozmiarem. Tzn. na zdjęciach wyglądają jakby były wielkości onka. A one są średniaczkami.
Trzeba koniecznie w ogłoszeniach podkreślić, że to jest pies dużo mniejszy od owczarka niemieckiego, wielkości ???? podać rasę. Podanie wagi nie zawsze działa na wyobraźnię oglądającego ogłoszenie.
Ten, który chce dużego psa jest rozczarowany po obejrzeniu na żywo, natomiast ten, który chce przygarnąć średniak pomija ofertę naszych dziewczyn.
Jestem w kontakcie z potencjalnym domkiem. Jutro umawiam się na wizytę tak szybko jak możliwe.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...