Jump to content
Dogomania

Rudzia nadal na ulicy... Szukamy mężczyzny - wolontariusza, który jej pomaga!


Goś

Recommended Posts

  • Replies 390
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Do Rudzi pojadę jutro, zobaczyć jak się ma.
Będę też dzwonić do TOZ, żeby umówić się na spotkanie.

Dodam jeszcze aktualne zestawienie wpłat:
sonikowa - 10 zł
obraczus87 - 10 zł
AGA-33-76 - 10 zł
DADA M - 20 zł
Żabusia - 10 zł
Ola, dobra dusza, która czyta wątek Rudzi - 130 zł
Ammounie - 50 zł
+ moje 30 zł
bazarek 73,5 zł

daje nam na dzień dzisiejszy sumę [B]343,5[/B]!

Bardzo wszystkim dziękuję!

Co do planu działań - chciałabym odłożyć jeszcze na chwilę przeczucia, skorzystać z pomocy TOZ i dać pani od kaukaza [B]szansę[/B]. Bardzo liczę na pomoc TOZ w kwestii rozmowy i oceny sytuacji. Jeśli z tego wyjdzie coś dobrego i Rudzia będzie mogła zostać z osobami, które zna i być bezpieczną, rozliczę z Wami wszelkie wpłaty. Jeśli by nie wyszło i los Rudzi nie miałby się odmienić, będę ją łapać jakoś i pojedzie do hotelu. Mam nadzieję, że do wizyty z panią inspektor uda się zorganizować klatkę, żeby potem - przy scenariuszu 2 - nie tracić czasu.
Jutro kontynuacja poszukiwań.

Link to comment
Share on other sites

Też tak myślę. Ktoś mieć musi. Na pewno sprawdzę tę Straż Miejską, chociaż wydaje mi się, że oni raczej z hycla korzystają, a nie sami łapią. A jak trzeba będzie, to po prostu wezmę listę fundacji z netu i zadzwonię do tych, z którymi jeszcze nie rozmawiałam.

Link to comment
Share on other sites

Myślę, marzę i wierzę, że do Sylwka się wszystko wyjaśni, a co trzeba - zmieni, na takie, żeby Rudzi było jak najlepiej. Dzięki tej klatce czuję się jako tako przygotowana. Będzie wizyta z TOZ. Miejsce w hotelu jakby co czeka. Są pieniądze. Musi być dobrze!

Przy okazji dziękuję wszystkim, którzy pomagali i podpowiadali, gdzie szukać klatki - klatkę rzeczywiście ma Anioł. Kaucja spora, ale nie dziwię się, skoro mają jedną. A poza tym ludzie mili, pomocni, pożyczą bez problemu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...