Jump to content
Dogomania

Sochaczew - Fanta, ratujmy szkielety-kolejna w kolekcji szkieletów Ma Dom!!


łolkiee

Recommended Posts

  • Replies 124
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Fanta pojechała na sygnale do Elwetu. Dorota wyłapała wczoraj wieczorem, że zarzuca jej tył, wezwała wetkę, pobrała krew. Wyniki były o 17.00. Pani doktor snuła takie diagnozy dziwaczne i przerażające, że Dorota zawiozła Fantę do kliniki. Zrobiono jej tam usg - dobre, osłuchano - dobrze, dostanie kroplówki, solidne odrobaczenie i za 2 dni ponowne badanie krwi.
Na razie bez paniki, Fanta jest odwodniona i bardzo długo była głodzona. Jest słaba i wyniszczona, ma braki elektrolitów.
Lekkie objawy infekcji - została na obserwacji i pełnej diagnostyce.
Jutro dalsze wieści - trzymajcie kciuki za Szkieletorka.
Dzięki, Dorotko!

Link to comment
Share on other sites

LUka, masz chyba pełną skrzynkę, dlatego tu wklejam wiadomość:

tak dawno robiłam ogłoszenia Bazylowi, ktoś go wypatrzył jako Kilera i dostałam dzisiaj zapytanie o niego.

[B]"z:[/B] Włodek ([email protected])
[B]Telefon:[/B] 500150226

dom, duża działka. Ale i roczne dziecko. czy wiadomo, jak reaguje na dzieci?"

Ta wiadomość dotyczy:
[URL]http://sochaczew.olx.pl/kiler-super-pies-czeka-na-ciebie-iid-19987737[/URL]


Adres mailowy nadawcy: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tomcug']LUka, masz chyba pełną skrzynkę, dlatego tu wklejam wiadomość:


Nie umięjej wyczyścić

tak dawno robiłam ogłoszenia Bazylowi, ktoś go wypatrzył jako Kilera i dostałam dzisiaj zapytanie o niego.

[B]"z:[/B] Włodek ([email protected])
[B]Telefon:[/B] 500150226

dom, duża działka. Ale i roczne dziecko. czy wiadomo, jak reaguje na dzieci?"

Ta wiadomość dotyczy:
[URL]http://sochaczew.olx.pl/kiler-super-pies-czeka-na-ciebie-iid-19987737[/URL]


Adres mailowy nadawcy: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/QUOTE]


Bazyl raczej dobrze znosi dzieci. Uwielbia grę w piłkę i inne zabawy.

Link to comment
Share on other sites

Fanta , boi się "panów" , najpierw reaguje z agresją ale kontrolowaną ,"panie" są uwielbiane.
Jedynie na wetkę tę dojeżdżająca, reagowała źle na początku.
Natomiast w klinice była co chwila z innymi osobami i różnej płci, była przewracana na boki ( przy USG) , była odwracana w różne strony przy badaniach , i nic , kochana , grzeczna Fantusia ,
Bardzo się przestraszyłam jej stanem , ale będzie dobrze ,jutro nowe wieści , przechodzi wszystkie badania , tak jak napisała Malibo ona była długo głodzona.
Jak wszystko będzie tak jak podejrzewają lekarze , we wtorek wyjdzie z kliniki .
Fanta , bardzo nie chciała tam zostać , zapierała się bezgłośnie i tak na mnie smutno patrzyła że ją zostawiam , biedulka:-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='luka1']Bazyl raczej dobrze znosi dzieci. Uwielbia grę w piłkę i inne zabawy.[/QUOTE]

Luka, napisz mu to, może akurat, podałam adres mailowy do pana, jest też telefon. Myślę, że będzie miał więcej pytań, nawet byłoby to wskazane. :cool1:

Link to comment
Share on other sites

Luka , cieszę się , przed chwilą rozmawiałam z wetem , z Fantą jest Ok nie ma żadnych innych poza totalnym wyniszczeniem organizmu chorób .Zanik mięśni z wymienionego powodu , był przyczyną zachwiań równowagi oraz oczywiste osłabienie organizmu . we wtorek zabieram ja do siebie i Żywimy tego Kościaka:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Fanta od wczoraj szarogęsi się w boksie , wydaje się szczęśliwa z powrotu , jest bardzo zywa , przypomina zachowaniem Dabę tylko mniej skacze :eviltong:. To super psinka ,:loveu: wymaga jeszcze leczenia antybiotykiem przez kilka dni i czestego karmiwnia , małymi porcjami za dwa tygodnie wizyta kontrolna,
Fanta jest ubrana w pelerynę zimową , bo jest tak chuda że w te mrozy , byłoby jej ciężko , w weekend postaram się zrobić zdjęcia i wkleić samodzielnie wg instrukcji otrzymanej od Malibo.:evil_lol:

Całusy od Fanty dla wszystkich:lol:

Link to comment
Share on other sites

Fanta to siostra biliźniacza , naszej Dabusi. Nieprawdopodobnie energiczna , pewna siebie ale całuśna i przyjacielska dla wszystkich. Pięknie podaje łapę i bardzo stanowczo siada przede mna jak wychodze z kojca , patrzy na mnie pięknymi slepkami i całym ciałem mówi "NIE IDŹ". Cudenko dziewczynka , cudeńko:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...