Jump to content
Dogomania

"Dobrze, że jest dobrze". Dąbrówkowe psy zapraszają :)


pinkmoon

Recommended Posts

  • Replies 529
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='gameta']Redpit, a co byś zrobiła, gdybyś sama znalazła się w takiej (podobnej) sytuacji? Czy skazałabyś swojego psa na schron? Czy tymczasowała do momentu znalezienia innego pewnego domu (tylko jaka szansa, że kolejny dom nie odda psiaka za chwilę?) Czy nie uznałabyś, że przeprowadzenie na tamtą stronę zaoszczędzi temu psu masy cierpień?[/QUOTE]

Po pierwsze nie zawsze tu są tylko ciotki...;) - to tylko w kwesti wyjaśnienia.
Nigdy nie znalazłem się i NIE znajdę w podobnej sytuacji - bo dla mnie jest nie do wyobrażenia... sam mam alergię na sierść i mam kilka zwierzaków - nawet nie pomyślałbym o wyeksmitowaniu ich... i wybacz - NIGDY nie wysłałbym żadnego zwierzaka na tamten świat (jak to pięknie jest tu opisywane - TM). Jeśli jest Tam tak pięknie - to jestem pierwszy za eutanazją (po co męczyć ludzi w h....). Jeśli ktoś bierze zwierzaka - to i odpowiedzialność za niego - ZWIERZĘ to nie zabawka. Jakie ma cierpienia ten psiak? a gdzie NADZIEJA? Zastrzyku nie cofniesz. Nie bierz tego do siebie - po prostu nigdy nie uznam tego za coś dobrego ;) (tego złotego strzału...) - za to te płatne DT - jak pisałaś - zarabiać na tym....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Redpit']Po pierwsze nie zawsze tu są tylko ciotki...;) - to tylko w kwesti wyjaśnienia.
Nigdy nie znalazłem się i NIE znajdę w podobnej sytuacji - bo dla mnie jest nie do wyobrażenia... sam mam alergię na sierść i mam kilka zwierzaków - nawet nie pomyślałbym o wyeksmitowaniu ich... i wybacz - NIGDY nie wysłałbym żadnego zwierzaka na tamten świat (jak to pięknie jest tu opisywane - TM). Jeśli jest Tam tak pięknie - to jestem pierwszy za eutanazją (po co męczyć ludzi w h....). Jeśli ktoś bierze zwierzaka - to i odpowiedzialność za niego - ZWIERZĘ to nie zabawka. Jakie ma cierpienia ten psiak? a gdzie NADZIEJA? Zastrzyku nie cofniesz. Nie bierz tego do siebie - po prostu nigdy nie uznam tego za coś dobrego ;) (tego złotego strzału...) - za to te płatne DT - jak pisałaś - zarabiać na tym....[/QUOTE]

Tak mi się wydawało, że Ty nie ciotka, jakos tak z rozpędu poszło ;)
Zakończmy, że mamy rozbieżne zdanie na temat uśpienia w tej sytuacji :) Ale Redpit, życie płata dziwne figle. Ja ich nie bronię, bo też mam alergię i żyję z futrami pod jednym dachem :) Natomiast gdybym wiedziała, że moje życie kończy się nieuchronnie a moim psem nie ma się kto zająć to wysłałabym go na tamten świat aby zaoszczędzić mu wielu złych rzeczy... Myślę, że na tym też polega odpowiedzialność za ukochanego psa ...

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj dom znalazł Mikołaj :multi::multi::multi: nie miał własnego wątku. Jeden z psów które przeżyły "starą" Dąbrówkę. Wspaniały, dobry pies, ale wydawało się że ciężko adopcyjny - duży, już nie młodzieniaszek, czarny, o przeciętnej urodzie (no dobra, nam się podobał ;) ), w dodatku przeszedł rekonstrukcję dolnej szczęki i po operacji zostały drobne ślady. A jednak :loveu: strasznie się cieszę!

Do tego (pochwalę się, a co :evil_lol:) odebrałam dzisiaj legitymację inspektora ds.ochrony zwierząt, i do tego zdałam prawo jazdy :multi:

Link to comment
Share on other sites

Lukas jedzie za parę dni do domu (nie ma wątku)


[IMG]http://i585.photobucket.com/albums/ss296/madziaj/lukas10.jpg[/IMG]

[IMG]http://i585.photobucket.com/albums/ss296/madziaj/lukas5.jpg[/IMG]

[IMG]http://i585.photobucket.com/albums/ss296/madziaj/lukas9.jpg[/IMG]

[IMG]http://i585.photobucket.com/albums/ss296/madziaj/lukas12.jpg[/IMG]


I zabrali już Geralda :)

Link to comment
Share on other sites

A nie wiem gdzie jedzie Lukas. Wiem tyle, że ludzie przyjechali oglądać pieski i wybrali Lukasa. Siedzi w hoteliku to chyba jest po kastracji.

Napiszę z kim byłam: Miecia, Gonzo z hoteliku: Nutka, Michas, Lukas, Kacper, Timba -wariatka, na wybiegu: malamut, Gala, Mambo, Leśnojaniaki
Diance szeptałam do ucha, że przepraszam, że nie zdążyłam z nią wyjść, ale następnym razem pójdziemy na spacer :)
Jest nowy, fajny. Siedzi z Czarną. Ale Czarną olewa, bo zakochał się w sąsiadce we Werze :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...