Jump to content
Dogomania

Barwy szczęscia...


Olena82

Recommended Posts

no muszę gdzieś wylać swoją złość normalnie! dzisiaj, tj. 30.11. ogladałam jednym okiem "fantastyczny" serial na tvp2 - "barwy szczęścia" ;/ no i pojawia się scena - dziewczynka stoi pod płotem, przed nią pies (coś w stylu amstaffa, w każdym razie rasa "agresywna" dla lepszego efektu pewnie). na ratunek biegnie jej młody mężczyzna. stoją razem, pies szczeka i na nich patrzy. pan wymyśla, że rzuci psu torbę (!), a w tym czasie dziewczynka przeskoczy przez płot. tak robi, pies chwilę interesuje się torbą, po czym zwraca swą uwagę z powrotem na tego pana. pan patrzy psu prosto w oczy, po czym pies atakuje. ja się pytam kto pisał scenariusz????? no chyba, że mial to być scenariusz sceny "jak NIE uniknąć ataku psa" ;/ paranoja normalnie :angryy:

Link to comment
Share on other sites

Ehhh... Ja też to widziałam :shake: Tak praktycznie to było tylko tyle, że był pies, facet rzucił mu torbę a w następnej scenie już był cały zakrwawiony :angryy: Pewnie znowu się zacznie o tych agresywnych rasach, agresywnych psach itp.

Pomijam już szczegół, że było widać po tym psie całkowity brak agresji...

Link to comment
Share on other sites

Szkoda gadać, ja tylko siedziałam przed telewizorem i liczyłam następne sekundy, co ten pies zrobi. Po prostu paranoja. Jak nie mieli co wymyślić to mogli zaangażować w to kota, byłoby przynajmniej śmiesznie, a nie znowu robić aferę z niczego! Następna głupia scena, która jeszcze bardziej rozpowszechniła pojęcie 'rasy agresywne'...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vida']Szkoda gadać, ja tylko siedziałam przed telewizorem i liczyłam następne sekundy, co ten pies zrobi. Po prostu paranoja. Jak nie mieli co wymyślić to mogli zaangażować w to kota, byłoby przynajmniej śmiesznie, a nie znowu robić aferę z niczego! Następna głupia scena, która jeszcze bardziej rozpowszechniła pojęcie 'rasy agresywne'...[/QUOTE]

Po prostu zadziałała magia szklanego ekranu ;) Poczułaś dreszcz emocji i nawet liczyłaś sekundy :D Bravo!!!

Link to comment
Share on other sites

Ciekawa byłam co będzie w następnym odcinku.......
"Przecież ten [B]potwór[/B] zagryzłby ją na śmierć" :angryy::angryy::angryy: A, i właścicielka jest głupia, bo mówi, że oni tego psa sprowokowali. :shake:
Doopa., koniec z serialami. [FONT=Franklin Gothic Medium][SIZE=1][COLOR=LemonChiffon][chociaż, to mi wyjdzie akurat na dobre :lol:][/COLOR][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Czarodziejka']Bo to są seriale dla inteligentnych inaczej chciałam dyskretnie zauważyć 8)[/QUOTE]
Obawiam się, że tych "inteligentnych inaczej" jest w Polsce trochę i to oni mają większość:( Niestety, dzięki temu istnieje pojęcie "ras agresywnych" i cała otoczka z tym związana. Nie wspominając o tym, że 95% ataków psów jest spowodowanych przez mieszańce z pseudohodowli...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olena82']no muszę gdzieś wylać swoją złość normalnie! dzisiaj, tj. 30.11. ogladałam jednym okiem "fantastyczny" serial na tvp2 - "barwy szczęścia" ;/ no i pojawia się scena - dziewczynka stoi pod płotem, przed nią pies (coś w stylu amstaffa, w każdym razie rasa "agresywna" dla lepszego efektu pewnie). na ratunek biegnie jej młody mężczyzna. stoją razem, pies szczeka i na nich patrzy. pan wymyśla, że rzuci psu torbę (!), a w tym czasie dziewczynka przeskoczy przez płot. tak robi, pies chwilę interesuje się torbą, po czym zwraca swą uwagę z powrotem na tego pana. pan patrzy psu prosto w oczy, po czym pies atakuje. ja się pytam kto pisał scenariusz????? no chyba, że mial to być scenariusz sceny "jak NIE uniknąć ataku psa" ;/ paranoja normalnie :angryy:[/QUOTE]
Ostatnio widziałam jaąś zajawkę filmu. Bestia czy coś w tym stylu. Kiedy zobaczyłam rottwailera i komentarz "bestia zrywa się ze smyczy", zapytałam, czemu nie film z pudlem? Mama oczywiście odpowiedziała: "Jasne. Zabójczy komar". Barw Szczęścia nie oglądam, ale może uda mi się to znaleźć w internecie...

Link to comment
Share on other sites

Też się zastanawiałam czy pomysłów im zabrakło, czy coś w tym stylu? Jak chcieli bohatera, to mógł dziecko z pod kół samochodu uratować - było by to bardziej pouczające piratów drogowych coraz więcej, a nie psa w to mieszać!!!!! Do tego prowokujące zachowanie mężczyzny !!!! Skandal!!!! Jak chcą psa w serialu -to niech jakaś rodzina sobie kupi, albo lepiej weźmie ze schroniska...

Link to comment
Share on other sites

Czytając posty dochodzę do wniosku, że nasze nerwy i sprzeciwy są po prostu bez sensu - takie motywy zawsze były, są i będą w filmach, serialach, spotach!
Jeśli naprawdę chcecie wyrazić swoją bulwersacje to może warto myśleć o kampanii, albo czymś bardziej "wpływowym" ...
Swoją drogą uważam, że taka "agresja na ekranie" jest jakimś (raczej nie najlepszym) sposobem na uczulenie ludzi na wiele "psich" spraw.
+ za niezywkle efektowną charakteryzacje serialowego Maćka ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...