Jump to content
Dogomania

Mała suczka Gabi w typie terierka ma domek:):):)


Kinia1984

Recommended Posts

  • Replies 371
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kinia a Gabi nie ma czasem urojonej ciąży? Moja Fredzia kilka lat temu zaraz po steryllce miała urojoną ciążę. Aż mnie w poczucie winy wpędziła, że ją bycia matką pozbawiłam. Poobsewruj ją w tym kierunku. SMoja siedziała w 1 miejscu, była smutna, nie miała apetytu, nie chciała na dwór chodzić, w końcu zaczęła z przytulanką tylko chodzić. Może to ciąza u Gabi?

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny mi się wydaje że te psy są tak zarobaczone że teraz po tych wszystkich zabiegach (sterylka, szczepienia - chodzi też o Buca co jest u Negri) dodatkowo osłabił im się organizm. W zdrowym i nieosłabionym organizmie robale nie dają się tak we znaki natomiast operacje i szczepienia bardzo osłabiają organizm. Ja bym porządnie odrobaczyła całe Duczkowskie towarzystwo jeszcze ze 3 razy tak dla pewności. Gryzelda pisała że z Felutka wyłaziły robale - czy był po ostatniej kupie z robalami jeszcze raz odrobaczony? Bo jeśli nie to wszystkie dotychczasowe odrobaczenia poszły na marne bo robaki znowu się wykluły. To samo dotyczy reszty towarzystwa. Takie psy trzeba odrobaczyć min. 3 razy i to najlpeiej Aniprazolem.

Link to comment
Share on other sites

Gabi byla odrobaczana 2 razy aniprazolem...robali nie bylo... przynajmniej tz nie zauwazyl... poza tym ona juz przed sterylka malutko jadla...suchej karmy to nigdy nie tknela nawet rozmowczonej...poza tym schudla...wczoraj bylismy na zdjeciu szwow i ja wazylam...wetka mowi ze to moze byc tez sprawa hormonow, organizm musi sie przyzwyczaic, a jak dalej nie bedzie jadla to konieczne badanie krwi...
najbardziej niepokoi to ze ona znowu cofnela sie do punktu dzikusa na maxa...juz nawet w swoim kartonie nie siedzi tylko pod lawa...caly dzien... nie wiem czy ten domek cos da...ona boi sie wszystkich...jeszcze w miare tak do mnie czasem podejdzie jak jestem ze swoim Benkiem...
odrobacze ja za jakies pare dni znowu..i fiprex tez dam...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...